Ida Nowakowska, Viva! 6/2019
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
O TYM JEST GŁOŚNO

Ida Nowakowska szczerze o odejściu Marzeny Rogalskiej z TVP: „Wielkie zaskoczenie”!

Czy prezenterka uważa Izę Krzan za godną następczynię doświadczonej dziennikarki?

Rafał Kowalski 2 marca 2021 11:10
Ida Nowakowska, Viva! 6/2019
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

W połowie lutego Marzena Rogalska zaskoczyła internautów wiadomością o tym, że z dnia na dzień żegna się z Telewizją Polską, z którą związana była od 2009 roku. Już następnego dnia w Pytaniu na śniadanie dziennikarkę zastąpiła Izabella Krzan, a wieloletni ekranowy partner gwiazdy - Tomasz Kammel - wspomniał tylko na wizji, że „musimy się obyć bez Marzeny”. Jak z kolei na odejście koleżanki ze stacji zareagowała Ida Nowakowska?

Ida Nowakowska o Marzenie Rogalskiej

Podczas prezentacji wiosennej oferty TVP dziennikarka Party.pl postanowiła zapytać jedną z prowadzących Pytanie na śniadanie o to, jak przyjęła decyzję Marzeny Rogalskiej. Ida Nowakowska nie kryła smutki zaskoczenia. „Nikt się tego nie spodziewał. [...] Marzena jest bardzo fajną osobą, którą myślę, że wszyscy bardzo cenili za jej poczucie humoru i profesjonalizm, więc zaskoczenie wielkie”, powiedziała przed kamerą przyszła mama.

Z kolejnego pytania reporterki, o to czy Idzie będzie brakować Marzeny, 30-latka wybrnęła z taką samą klasą. „Mnie zawsze brakuje wszystkich. Jak ja kogoś poznam i polubię, to zawsze mi brakuje tej osoby. Na szczęście jest tak w tym świecie show biznesu, że się wszyscy gdzieś tam mijamy i widujemy”, wyjaśniła w Party.pl.

TVP, Viva! 17/2020, Ida Nowakowska, Łukasz Nowicki, Maciej Kurzajewski, Marzena Rogalska, Katarzyna Cichopek
Fot. Waldemar Kompała

Czy Izabella Krzan poradziła sobie w Pytaniu na śniadaniu?

Ida Nowakowska oceniła także pierwszy odcinek porannego programu TVP2, który 2 tygodnie temu poprowadziła u boku Tomasza Kammela Iza Krzan. Jak jej poszło? „Mówiła, że się bardzo stresowała, a nie było widać tego stresu!”, powiedziała o 26-latce Ida i dodała, co sądzi o tym, by Miss Polonia na stałe dołączyła do grona prowadzących Pytanie na śniadanie. „Jeśli ona tego chce, to jej tego życzę - o tak powiem. Myślę, że to jest fajna rodzina, do której fajnie przynależeć”, podsumowała dla Party.pl gwiazda TVP.

Zgadzacie się z jej słowami?

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.