WIDEO VIVY.PL

Małgorzata Pieńkowska i Ina Sobala o aktorstwie. Czy bycie córką znanej osoby przeszkadza w karierze?

31-latka poszła w ślady mamy...

Rafał Kowalski 28 lipca 2022 15:17

Znany rodzic to dla jednych przekleństwo, a dla innych duża pomoc w karierze. Zaciekawieni tym, jak na tę sprawę patrzy Ina Sobala, zapytaliśmy o to ją i jej mamę Małgorzatę Pieńkowską. Odpowiedź aktorki młodego pokolenia zawarła w sobie i dobre, i złe strony takiego obrotu spraw…

Ina Sobala o znanej mamie. Wywiad wideo

Podczas sesji dla VIVY! mieliśmy okazję porozmawiać z Małgorzatą Pieńkowską i Inką Sobalą. Czy Ina uważa, że popularna mama przeszkadza w osiąganiu jej kolejnych sukcesów w zawodzie?

Artystka okazała się rozdarta… „Wydaje mi się, że tak. A może z drugiej strony nie? Śmieję się zawsze, że od dziecka jesteśmy jako kobiety porównywane zewnętrznie, nasz wygląd jest oceniany. Więc jest to naturalne przygotowanie do tego zawodu, które często w tę stronę idzie. Natomiast to jest trudne, bo z natury to jest zawód, który polega na skupieniu się na sobie. A dla kobiet wcale to nie jest takie proste, bo my myślimy o wielu rzeczach. Nie tylko o sobie i nie o tym, żeby światła jupiterów były skierowane tylko na nas”, przyznała w rozmowie z VIVĄ.pl.

Podkreśliła też, jakie są plusy. „Myślę sobie, że bycie córką Małgorzaty Pieńkowską jest fantastyczną przygodą. Dzięki temu, że mam taką mamę, jaką mam, mam wiele ciekawych kolorów i wiele ciekawych przeżyć na swoich barkach. To wszystko sprawiło, że jestem w miejscu, w którym jestem”, usłyszeliśmy od Iny Sobali.

Zobacz też: Matka i córka. Małgorzata Pieńkowska i Ina Sobala w wyjątkowym wspólnym wywiadzie

Małgorzata Pieńkowska, Ina Sobala, Viva! 14/2022
Fot. Marlena Bielinska/Move Picture

Z wiekiem do głowy aktorki przychodzą nowe myśli… „Bywa różnie. Raz wynikają z tego dobre momenty, raz gorsze. Ale im jestem starsza, im bardziej widzę, jak wiele sama sobie zawdzięczam, to jestem bardziej otwarta na zauważenie, że mam wspaniałą mamę. I na to,  że nie muszę udowadniać nikomu, że wszystko ja sama, ja sama, ja sama. Czasem mogę się w tym, że jesteś ogrzać i to jest fantastyczne”, podkreśliła.

A czy Małgorzata Pieńkowska zawsze chciała, by jej córka została aktorką? Odtwórzcie nasz film i dowiedzcie się. Zachęcamy do przesłuchania całej rozmowy z paniami. 

Drugą część rozmowy z aktorkami znajdziesz tutaj:

Małgorzata Pieńkowska, Ina Sobala, Viva! 14/2022
Fot. Marlena Bielinska/Move Picture

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.