TYLKO NA VIVA.PL

Magda Gessler o tęsknocie za mamą i mężem. Podczas wywiadu w oczach restauratorki pojawiły się łzy

„Chcę być przytulona, chroniona... Mam dosyć bycia potężną kobietą”

Wiktor Krajewski, Rafał Kowalski 14 listopada 2023 15:54

Ten, kto odnosi wrażenie, że Magda Gessler powiedziała w mediach wszystko, a tym samym jej życie pozbawione jest tajemnic, jest w dużym błędzie. Bo choć prowadząca Kuchenne rewolucje to gwiazda niezwykle aktywna w świecie social mediów, wiele szczegółów zachowuje dla siebie i swoich najbliższych. Co prawda na internetowych profilach podziwiamy, jak daje się ponieść szalonym tańcom do hiszpańskich rytmów; jak eksploruje świat; jak podróżuje między warszawską restauracją U Fukiera, a Kanadą, gdzie mieszka jej ukochany Waldemar, ale to nie wszystkie chwile z życia Magdy Gessler. Jaka jest prywatnie? Co ją wzrusza i kogo jej brakuje?

Tajemnice Magdy Gessler. Restauratorka o odejściu mamy

Czy będąc osobą, do której ludzie wzdychają, proszą o autografy czy pamiątkowe zdjęcia, w życiu Magdy Gessler odczuwalne jest poczucie straty? Kiedy pojawia się w niej poczucie tęsknoty?

Brakuje mi mamy, której nie mam. Bardzo szybko ją straciłam, miała siedemdziesiąt lat, kiedy umarła", powiedziała Wiktorowi Krajewskiemu z VIVY.pl ulubienica tłumów. Brakuje mi częstszej obecności mojej córki i mojego syna. (...) Bardzo chcę uczestniczyć w ich życiu, ale to nie znaczy, że uczestniczę. Są bardzo zajęci", dodała Magda Gessler. Podkreśliła też, że jest dumna z tego, jak udało jej się wychować Larę i Tadeusza. Wydawać by się mogło, że mając tak wpływową matkę, jak prowadząca "Kuchennych Rewolucji", rodzeństwo z korzysta z jej sławy. Błąd! Lara i Tadeusz postanowili, że do wszystkiego dojdą ciężką pracą i im się to udaje.

Magda Gessler z portretem ukochanej mamy

Magda Gessler, VIVA! 13/2023
Fot. Marlena Bielinska

O czym marzy Magda Gessler?

Okazuje się, że jest jedna rzecz, której Magdzie brakuje w życiu. Dłuższe wakacje? Więcej czasu wolnego? Nic z tych rzeczy. Chcę być przytulona, chroniona... Mam dosyć bycia potężną kobietą. Teraz będę udawała słabą. Schudłam dziesięć kilo, więc może mi się to uda. Wszyscy dziwią się na mój widok, że jestem drobna i mała. No i poczułam się drobna i mała", wyznała Wiktorowi Krajewskiemu i zaznaczyła, że choć tego nie pokazuje publicznie, są w jej życiu chwilę, gdy chciałaby się schronić przed całym światem i pokazać swoją bezsilność, uległość czy słabość. Marzy po cichu, by przestać być Magdą, która zaradzi wszystkim problemom, która rzuci talerzem w furii, która zawsze jest gotowa na wszystko.

Magda Gessler, VIVA! 13/2023
Fot. Marlena Bielinska

Wzruszenie Magdy Gessler podczas wywiadu. Tak wspomina męża

Szczególnym momentem w ostatnich miesiącach dla Magdy Gessler były październikowe wybory. Czuła całą sobą, że od decyzji Polaków zależy przyszłość jej trójki wnucząt, czyli Neny, Bernarda oraz Antoniego. Magda oszalałą na ich punkcie. 

Czy dochodzi do sytuacji, że Gessler wzrusza się? Otóż okazuje się, że bardzo często. Popatrz, mam mokre oczy, bo mówię o tematach, które mnie bardzo wzruszają", wyznała w trakcie wywiadu dla Viva.pl, ocierając łzy. Płakałam na wyborach. I płaczę wtedy, kiedy mówię o moim zmarłym mężu, który jest obecny w moim życiu bez przerwy. Jego wzór, jego godność, sposób prowadzenia życia, rozmów politycznych...", wymieniała szczerze Gessler, po której widać było, że rozmowa kosztowała ją bardzo wiele emocji oraz szczerości.

Cały, niemal 20-minutowy wywiad wideo dla VIVY.pl możesz zobaczyć na górze strony. 

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Adam Woronowicz jest ojcem czwórki dzieci. Najstarsza córka aktora już wie, co będzie robić w przyszłości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.