Magda Gessler, VIVA! 13/2023
Fot. Marlena Bielinska
O tym jest głośno

Magda Gessler nie pojawiła się w Sopocie, przeszła operację. Zdradziła, jaki jest stan jej zdrowia

Restauratorka wydała oświadczenie

Marta Nawacka 25 sierpnia 2023 16:16
Magda Gessler, VIVA! 13/2023
Fot. Marlena Bielinska

Słynna restauratorka i prowadząca program „Kuchenne rewolucje” miała być obecna podczas Top of the Top Sopot Festival 2023 oraz prezentacji jesiennej ramówki TVN. Niestety finalnie nie pojawiła się w Trójmieście, a Super Express podał, że Magda Gessler trafiła do szpitala. Przedstawicielka jurorki „MasterChefa” wyjaśniła, że powodem były przyczyny osobiste. Po pytaniach zaniepokojonych fanów restauratorka wydała w tej sprawie oświadczenie.

Magda Gessler przeszła operację

Jedną z gwiazd obecnych podczas festiwalu Top of the Top Sopot Festival 2023, a także w trakcie jesiennej ramówki stacji TVN miała być Magda Gessler. Słynna restauratorka nie pojawiła się jednak na żadnym z tych wydarzeń. Za kulisami mówiono, że przyczyną był fakt, iż prowadząca „Kuchenne rewolucje” trafiła do szpitala, co podał Super Express. Przedstawicielka gwiazdy wyjaśniła wówczas, że powodem są przyczyny osobiste. „Magda nie mogła przyjechać z przyczyn osobistych”, wyznała dziennikarzom.

Czytaj też: Ewa Wachowicz zdradziła kulisy rozstania z Robertem Makłowiczem. Nie widziała dla siebie przyszłości

Magda Gessler, VIVA! 8/2021
Fot. Filip Zwierzchowski/Das Agency

Magda Gessler w sesji dla magazynu VIVA!, 2021 rok

Magda Gessler wydała oświadczenie w sprawie stanu swojego zdrowia

Po wszelkich spekulacjach Magda Gessler zdecydowała się nie trzymać dłużej swoich fanów w niepewności i wydała oświadczenie, w którym przyznała, że miała problemy ze zdrowiem. „Tak jak ja Was, mnie też potrafi jeszcze coś zaskoczyć… Zawsze powtarzam, że młodość nie ma końca! Więc niespodziewanie coś, co dotyka młodych, dotknęło też mnie…”, napisała na swoim profilu na Instagramie, a w dalszej części wpisu wyjaśniła: „Wszystko jest dobrze i dziękuje za troskę i czułość. Jestem w pełni sił, tylko lżejsza o mały wyrostek”.

Po tym wyznaniu restauratorka zwróciła się również do swoich fanów z dwoma ważnymi apelami. „Dbajcie o siebie! Kochajcie siebie! #magdagessler Wasza Magda, ubóstwiam Was, MG”, napisała Magda Gessler na Instagramie. Pod jej wpisem natychmiast zaczęło pojawiać się sporo komentarzy od fanów, którzy obawiali się o prowadzącą „Kuchenne rewolucje”. „Życzę szybkiego powrotu do zdrowia”, „Dużo, dużo zdrowia! Ściskamy mocno”, „Pani Magdo, szybkiego powrotu do zdrowia i działania”, brzmiały niektóre z nich. My także przyłączamy się do życzeń i trzymamy kciuki za szybki powrót do formy!  

Zobacz także: Wspierają się i cenią. Przed laty Alicja Majewska oddała przyjacielowi wielki hit

Magda Gessler, PodziWIANKI, Warszawa, 2023 rok
Fot. FiPAK / Forum

Magda Gessler, PodziWIANKI, Warszawa, 2023 rok 

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.