TYLKO U NAS!

Co czuje Krzysztof Jackowski, gdy ma wizję? Jasnowidz opowiedział nam ze szczegółami

To przedziwne zjawisko...

Rafał Kowalski 9 października 2020 20:48

Od trzydziestu lat Krzysztof Jackowski z powodzeniem pomaga osobom prywatnym i policji w rozwiązywaniu najtrudniejszych spraw. I choć wielu nie do końca jest przekonanych, czy nadprzyrodzone zdolności 57-latka są prawdą, to wszystkich ciekawi, jak w głowie jasnowidza wygląda pojedyncza wizja…

Krzysztof Jackowski o tym, jak technicznie wygląda wizja

Co pomaga? A co przeszkadza w podjęciu właściwego tropu, w spotkaniu się ze zgodną z rzeczywistością myślą? Podczas naszego wywiadu z jasnowidzem zapytaliśmy go o tajniki jego talentu.  „Jasnowidzenie nie jest niczym nadzwyczajnym. Jest po prostu rodzajem odczytania naszej rzeczywistości. Ale już sam proces wizji jest różny. Gdybym miał uprzeć się i powiedzieć, jaka jest moja technika to biorę zdjęcie albo ciuch człowieka. Potem go wącham dosłownie chwilę, trzymam potem blisko czoła i wydaje mi się, że wciągam coś czołem. Odkładam przedmiot”, wyznał VIVIE.pl Krzysztof Jackowski.

Dodał też, że zaraz po kontakcie z przedmiotem musi zająć się czymś innym. „Potem chodzę, grzebię sobie w internecie, robię cokolwiek, by nie zastanawiać się nad tą sprawą. Bo każda sprawa daje sugestię, a to mój największy wróg. Niech się wygada moja logika. Wizja to co innego – to zarażenie się energią i trwa w mojej głowie dosłownie chwilę”, wyjaśnił nam Jackowski.

Więcej szczegółów znajdziesz w naszej rozmowie wideo. Wierzysz w dar jasnowidzenia? 

Krzysztof jackowski, jak wygląda wizja
Fot. FORUM

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.