TYLKO U NAS!

Krzysztof Jackowski zdradził nam swój cennik: „Od lat taki sam... To uczciwa kwota”

Jak jasnowidzowi udało się zarejestrować działalność?

Rafał Kowalski 8 października 2020 10:56

Najsłynniejszy jasnowidz w Polsce pomaga ludziom już od 30 lat. Krzysztof Jackowski ma na swoim koncie wiele sukcesów, a o pomoc proszą go nie tylko prywatne osoby, ale i policja. Czy 57-latek z Człuchowa mógł zarejestrować swój zawód w urzędzie skarbowym? I ile trzeba zapłacić, by się z nim spotkać? Zapytaliśmy.

Krzysztof Jackowski – ile kosztuje wizyta, ceny

Podczas wywiadu dla VIVA.pl Krzysztof Jackowski zdradził nam, że swój dar do jasnowidzenia odkrył, gdy miał 27 lat. Przez długi czas traktował jednak to zajęcie jako hobby. Gdy pierwszy raz wpadł na pomysł, by zająć się tym na poważnie i legalnie, urzędniczki mu to odradziły. „Na początku lat dziewięćdziesiątych poszedłem do urzędu i chciałem zarejestrować swoją działalność. Ale panie tam pracujące powiedziały: „Panie Jackowski, daj pan spokój. Przecież pan masz swoją pracę, a tylko przyjmujesz kilka osób po niej”. To były inne czasy…”, wyznał nam jasnowidz.

Musiało minąć sporo czasu, by sytuacja się zmieniła. „Później przyjeżdżało coraz więcej osób, policja. Po kilku latach przeszło jasnowidzenie w mój zawód. Nie byłem już w stanie mieć dwóch prac. Zarejestrowany zawód mój to usługi parapsychologiczne. Mam na to regon, płacę ZUS, płacę podatki, mówił VIVIE.pl 57-latek.

Krzysztof Jackowski nie kryje się też z kwotami, które pobiera od osób szukających pomocy. Mam stały cennik od lat. To jest 250 złotych za pomoc. Czy to jest dużo, mało? Wydaje mi się, że to uczciwa cena. Tak jak uczciwa jest moja praca”, zdradził nam słynny mieszkaniec Człuchowa. 

Krzysztof Jackowski
Fot. FORUM

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?