Piotr Rubik z córkami
Fot. Instagram Piotra Rubika
O TYM SIĘ MÓWI

Córki Piotra Rubika chodzą do elitarnej szkoły. Cena czesnego jest szalenie wysoka!

Żona muzyka pokazała zdjęcie z rozpoczęcia roku

Rafał Kowalski 3 września 2020 08:59
Piotr Rubik z córkami
Fot. Instagram Piotra Rubika

Aż trudno w to uwierzyć, ale córki Piotra Rubika – Helena i Alicja - mają już kolejno 11 i 7 lat. Dziewczynki, które jeszcze do niedawna były za małe na lekcje, teraz rozpoczęły wrzesień już jako uczennice. I to nie byle jakiej szkoły! Prywatne placówka, do której muzyk i modelka zapisali swoje pociechy nie należy do najtańszych…

Ile kosztuje brytyjska szkoła w Warszawie?

The British School Warsaw to prestiżowa placówka, w której dzieciom nie braknie wielu przywilejów. Według Faktu rodzice mogą liczyć między innymi na stały monitoring szkolnych korytarzy. Ponadto dla uczniów są prowadzone fantastyczne zajęcia muzyczne w świetnie wyposażonej sali. Jesteśmy przekonani, że to według Piotra Rubika ogromny plus tej szkoły.

Nawet jeśli nie jest tania… Jak podaje WP cena rocznego czesnego wynosi od 37 tysięcy złotych do prawie 90 tysięcy. Każda kolejna klasa jest droższa.

Jak widać na najnowszym zdjęciu dodanym przez Agatę Rubik, zarówno Ala jak i Helena były zadowolone z pierwszego dnia szkoły. Choć ten zaczął się dla nich już 31 sierpnia. „Mistrz i uczennice! Witaj szkoło!”, podpisała radosne zdjęcie z córkami modelka.

Zobaczcie rodzinną fotografię. Jesteśmy też ciekawi, co sądzicie o kwocie czesnego, jaką muszą płacić rodzice pociech zapisanych do elitarnej placówki. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Mistrz i uczennice😜! Witaj szkoło!

Post udostępniony przez Agata Rubik (@agata_rubik)

Piotr Rubik, Agata Rubik, córki Rubik
Fot. Instagram @piotr_rubik

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JOANNA PRZETAKIEWICZ I RINKE ROOYENS Mężczyzna z przeszłością, kobieta po przejściach… Dlaczego zdecydowali się na ślub? KASIA STRUSS Życiowa rewolucja supermodelki. JOE BIDEN – rodzinne tragedie, trudne wybory i droga na szczyt 46. prezydenta Stanów Zjednoczonych. VINCENT ŻUŁAWSKI Co zawdzięcza rodzicom – Andrzejowi Żuławskiemu i Sophie Marceau? Polska „junioromania”, czyli wszystko o EUROWIZJI JUNIOR 2020. W cyklu Extra Elitarne szkoły i uczelnie Wielkiej Brytanii (nie)tylko dla wybranych.