WIDEO VIVY.PL

Jak dobrze znają się Zosia Zborowska i jej mama Maria Winiarska? Zrobiliśmy im test

Aktorki rozbawiły nas do łez

Rafał Kowalski 21 marca 2021 10:55

Bohaterkami najnowszego numeru VIVY! są Maria Winiarska i Zofia Zborowska. Aktorki pełne humoru, duet idealny. Jak matka i córka poradziły sobie w naszym teście wiedzy o sobie?

Jak dobrze znają się Maria Winiarska z córką Zofią?

Podczas przerwy w sesji do najnowszego numeru VIVY! poprosiliśmy jej bohaterki o odpowiedź na kilka pytań. Na co Zosia wydałaby wolny milion? Jaka jest jej najlepsza rola? Jak reaguje gdy słucha o polityce? Część z tych pytań sprawiła sławnej mamie trudności.

Z kolei Zofia Zborowska musiała zmierzyć się z pytaniami o suknię ślubną pani Marii, o jej pierwszego wypalonego papierosa, kłótnie z mężem i to, co najbardziej ceni w mężczyznach?

Maria Winiarska, Zofia Zborowska-Wrona, Viva! 5/2021
Fot. ZUZA KRAJEWSKA

Efekt przerósł nasze oczekiwania. Oglądając nasze wideo przygotujcie się na dużą dawkę śmiechu! A po wywiad z aktorkami zapraszamy do papierowej VIVY! 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA w rozmowie o rzeczach fundamentalnych: rodzinie, miłości, szczerości, odwadze, dobroci, wyrozumiałości i wolności wyboru. JACEK ROZENEK: jak podniósł się po udarze, dlaczego mówi, że żyje „na potrójnym haju”, i dlaczego nie wierzy już w miłość? ANNA WYSZKONI po pięciu latach przerwy wraca z nową płytą. Nam opowiada, co się z nią wtedy działo. WOJCIECH MANN mówi: „Nie uważam, żebym był nietuzinkowy. Po prostu mi się trochę udało, że trafiłem do radia…”.