WIDEO VIVY.PL

Jak dobrze znają się Zosia Zborowska i jej mama Maria Winiarska? Zrobiliśmy im test

Aktorki rozbawiły nas do łez

Rafał Kowalski 21 marca 2021 10:55

Bohaterkami najnowszego numeru VIVY! są Maria Winiarska i Zofia Zborowska. Aktorki pełne humoru, duet idealny. Jak matka i córka poradziły sobie w naszym teście wiedzy o sobie?

Jak dobrze znają się Maria Winiarska z córką Zofią?

Podczas przerwy w sesji do najnowszego numeru VIVY! poprosiliśmy jej bohaterki o odpowiedź na kilka pytań. Na co Zosia wydałaby wolny milion? Jaka jest jej najlepsza rola? Jak reaguje gdy słucha o polityce? Część z tych pytań sprawiła sławnej mamie trudności.

Z kolei Zofia Zborowska musiała zmierzyć się z pytaniami o suknię ślubną pani Marii, o jej pierwszego wypalonego papierosa, kłótnie z mężem i to, co najbardziej ceni w mężczyznach?

Maria Winiarska, Zofia Zborowska-Wrona, Viva! 5/2021
Fot. ZUZA KRAJEWSKA

Efekt przerósł nasze oczekiwania. Oglądając nasze wideo przygotujcie się na dużą dawkę śmiechu! A po wywiad z aktorkami zapraszamy do papierowej VIVY! 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?