WIDEO VIVY.PL

Jak dobrze znają się Zosia Zborowska i jej mama Maria Winiarska? Zrobiliśmy im test

Aktorki rozbawiły nas do łez

Rafał Kowalski 21 marca 2021 10:55

Bohaterkami najnowszego numeru VIVY! są Maria Winiarska i Zofia Zborowska. Aktorki pełne humoru, duet idealny. Jak matka i córka poradziły sobie w naszym teście wiedzy o sobie?

Jak dobrze znają się Maria Winiarska z córką Zofią?

Podczas przerwy w sesji do najnowszego numeru VIVY! poprosiliśmy jej bohaterki o odpowiedź na kilka pytań. Na co Zosia wydałaby wolny milion? Jaka jest jej najlepsza rola? Jak reaguje gdy słucha o polityce? Część z tych pytań sprawiła sławnej mamie trudności.

Z kolei Zofia Zborowska musiała zmierzyć się z pytaniami o suknię ślubną pani Marii, o jej pierwszego wypalonego papierosa, kłótnie z mężem i to, co najbardziej ceni w mężczyznach?

Maria Winiarska, Zofia Zborowska-Wrona, Viva! 5/2021
Fot. ZUZA KRAJEWSKA

Efekt przerósł nasze oczekiwania. Oglądając nasze wideo przygotujcie się na dużą dawkę śmiechu! A po wywiad z aktorkami zapraszamy do papierowej VIVY! 

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.