WIDEO VIVY.PL

Jak dobrze znają się Zosia Zborowska i jej mama Maria Winiarska? Zrobiliśmy im test

Aktorki rozbawiły nas do łez

Rafał Kowalski 21 marca 2021 10:55

Bohaterkami najnowszego numeru VIVY! są Maria Winiarska i Zofia Zborowska. Aktorki pełne humoru, duet idealny. Jak matka i córka poradziły sobie w naszym teście wiedzy o sobie?

Jak dobrze znają się Maria Winiarska z córką Zofią?

Podczas przerwy w sesji do najnowszego numeru VIVY! poprosiliśmy jej bohaterki o odpowiedź na kilka pytań. Na co Zosia wydałaby wolny milion? Jaka jest jej najlepsza rola? Jak reaguje gdy słucha o polityce? Część z tych pytań sprawiła sławnej mamie trudności.

Z kolei Zofia Zborowska musiała zmierzyć się z pytaniami o suknię ślubną pani Marii, o jej pierwszego wypalonego papierosa, kłótnie z mężem i to, co najbardziej ceni w mężczyznach?

Maria Winiarska, Zofia Zborowska-Wrona, Viva! 5/2021
Fot. ZUZA KRAJEWSKA

Efekt przerósł nasze oczekiwania. Oglądając nasze wideo przygotujcie się na dużą dawkę śmiechu! A po wywiad z aktorkami zapraszamy do papierowej VIVY! 

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.