WIDEO VIVY.PL

Ewa Kasprzyk i Michał Kozerski poznali się przypadkiem. Potem mężczyznę czekał specjalny test

Zdobycie numeru telefonu aktorki było dla 56-latka wyzwaniem!

Rafał Kowalski 20 marca 2021 08:57

Ewa Kasprzyk jest idealnym przykładem na to, że na prawdziwą miłość i życie pełne atrakcyjnych przygód nigdy nie jest za późno. Po rozwodzie we wrześniu 2019 roku, aktorka trzymała chwilę w tajemnicy fakt, że znów jest zakochana. Wybrankiem aktorki okazał się Michał Kozerski. 56-latek i jego ukochana zgodzili się wziąć udział w show TVN Power Couple. Zanim zobaczymy pierwszy odcinek, poznajmy historię ich miłości.

Ewa Kasprzyk i Michał Kozerski – jak się poznali?

Od momentu, w którym aktualnemu partnerowi Ewy Kasprzyk zabiło do niej mocniej serce do pierwszego spotkania pary minęły ponad dwie dekady! Jak to możliwe? „Od czasu do czasu śledziłem Ewy dokonania, ale żadnym wielkim fanem nie byłem. Aż w końcu 25 lat temu trafiłem na sztukę Antoniusz i Kleopatra z jej udziałem. Ale dopiero 3 lata temu udało mi się ją spotkać przypadkowo w październiku, w Gdańsku, w nieistniejącej już restauracji La Vida Loca. Zacząłem od przypomnienia Ewie tej roli teatralnej, tego momentu z jej życia. A ona oczywiście nie pamiętała”, opowiedział nam pan Michał w wywiadzie. „A ja zostałam kupiona, bo jako aktorka byłam łasa na komplementy. Michał mi powiedział, że byłam świetna!”, dodała pani Ewa i podkreśliła, że jej partner musiał później postarać się o jej numer telefonu. W końcu udało się go zdobyć przez kuzynkę aktorki.

Przed Michałem Kozerskim był jeszcze jeden test. Chodziło o to, czy piesek gwiazdy – Shakira – polubi przystojnego brokera. „Po tym czy pies polubi czy nie się poznaje, czy facet jest odpowiedni. To był test. Ale szybko wskoczyła mu na kolana i już jest właściwie jego psem”, wyjawiła VIVIE.pl Ewa Kasprzyk.

Ewa Kasprzyk, Shakira pies
Fot. TRICOLORS/East News

Przeczytaj też: Ewa Kasprzyk w pierwszym wywiadzie z narzeczonym. Gdzie odbędzie się ich ślub?

A jak para zareagowała na pierwsze plotki na swój temat? Jeszcze kilka miesięcy temu mówiło się, że pan Michał ma na imię Marcin, że zajmuje się delfinoterapią i produkowaniem broni białej. Ponadto według plotek zakochani mieli poznać się nie w Trójmieście, a w Turcji podczas wakacji 5 lat temu. Czy ulubienica wie, skąd mogły się wziąć takie abstrakcyjne doniesienia? „Pływałam z delfinami, jest to bardzo przyjemne. Może stąd się to wzięło”, zaczęła się śmiać przed naszą kamerą Ewa Kasprzyk. „Pan sam wie, jakie plotka potrafi zatoczyć koło, kończąc na powrocie do samych zainteresowanych. My jak rodzina królewska nie komentowaliśmy żadnych doniesień. Co mieliśmy dodawać, jak wszyscy już niby wszystko wiedzieli?”, pytała aktorka.

Ewa Kasprzyk z ukochanym o Power Couple

Po kilkudziesięciu miesiącach milczenia pani Ewa i pan Michał nagle przyjęli propozycję wystąpienia w programie TVN Power Couple. Skąd taka decyzja? „Może to wyglądać na niekonsekwencję, ale jest dokładnie odwrotnie. Ponieważ te plotki były dla Michała krzywdzące i nawet było mu w pewnym momencie przykro, to teraz możemy wyjść z szafy i sami wszystko opowiedzieć. Jak mają pisać nieprawdę, to pomyślałam, niech już znają fakty”, wyjaśniła dziennikarzowi VIVY.pl Ewa Kasprzyk,

Chwilę później jej ukochany dodał kolejny powód. „Poza tym pomysł pojawił się w pandemii i trochę się nam nudziło. Czemu więc nie dać sobie odrobiny rozrywki”, wyznał Michał Kozerski podczas wirtualnego wywiadu.

Michał Kozerski partner Ewy Kasprzyk kto to
Fot. x-news, materiał promocyjny

Kim jest Michał Kozerski? Wiek, zawód, zdjęcia

56-letni Michał Kozerski ma  bardzo interesującą pracę. „Jestem związany z Morzem Bałtyckim i Oceanem Indyjskim. Pracuję jako broker morski i zajmuję się obsługą armatorów obcych bander zawijających do trójmiejskich portów i stoczni”, opowiadał mężczyzna w Dzień Dobry TVN.

Młodszy o 8 lat od aktorki ukochany miał ją zachwycić dosłownie wszystkim. Nawet zabawną wpadką przy zaręczynach. „Jesteśmy mało zorganizowani i nie sprawdziliśmy godzin otwarcia Akropolu. Kiedy Michał miał mi się oświadczyć, to akurat zamykali, więc zrobiliśmy to pod Akropolem”, zdradziła gwiazda Kogla-Mogla w wywiadzie dla TVN.

Artystka opowiedziała nam, że jest wdzięczna za przygodę w Power Couple, którą mogła przeżyć u boku Michała. „Łamałam stereotypy, że czegoś nie wypada. Współzawodnicy byli ode mnie młodsi i to dodawało jeszcze pieprzu, że nie odmawiam sobie mimo wszystko tych przyjemności”, opowiadała VIVIE.pl Ewa Kasprzyk, której najbliższym planem jest podróż do Afryki. Być może to właśnie, nad brzegiem oceanu, tam para się pobierze… 

Czekamy na potwierdzenie tych informacji, a na razie życzymy wszystkiego, co najlepsze. 

ZOBACZ TEŻ: Ewa Kasprzyk pokazała się w nowej stylowej fryzurze. Ale metamorfoza!

Ewa Kasprzyk, kto jest jej narzeczonym
Fot. x-news, materiał promocyjny

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?