HISTORIA MIŁOŚCI

Ewa Kasprzyk i Michał Kozerski są już po ślubie i zamierzają przeprowadzić się do Afryki? Oto cała prawda

Jak poznali się zakochani? Mężczyznę czekał specjalny test

Rafał Kowalski 1 stycznia 2022 13:01

Ewa Kasprzyk i Michał Kozerski są idealnym przykładem na to, że na prawdziwą miłość i życie pełne atrakcyjnych przygód nigdy nie jest za późno. Po rozwodzie we wrześniu 2019 roku, Ewa Kasprzyk trzymała chwilę w tajemnicy fakt, że znów jest zakochana. Wybrankiem aktorki okazał się Michał Kozerski. Rok temu 56-latek i jego ukochana zgodzili się wziąć udział w show TVN Power Couple, w którym pokazali widzom, jak bardzo dobraną są parą. Ostatnio pojawiły się doniesienia, że aktorka i biznesmen są już po ślubie i planują przeprowadzkę do Afryki. Jaka jest prawda?

Michał Kozerski i Ewa Kasprzyk są już po ślubie?

Kilka miesięcy temu Ewa Kasprzyk w towarzystwie córki pojawiła się na Festiwalu Mozartowskim w Warszawie. Wyraźnie opalona aktorka pozowała przed fotoreporterami w granatowej letniej sukience, kolorowym szalu rzuconym za ramiona okularach przeciwsłonecznych. Prawdziwą gratką dla paparazzi okazało się jednak co innego. Szybko zwrócono uwagę na…błyskotkę, którą artystka nosiła na palcu.

Dla jednego z tygodników był to wystarczający dowód na to, że aktorka i Michał Kozerski są już małżeństwem. Ślub miał odbyć się w RPA, gdzie para spędziła ostatnie miesiące. Czy faktycznie za gwiazdą ta piękna uroczystość? W rozmowie z dziennikarką Katarzyną Piątkowską, aktorka  zdementowała spekulacje prasy. "Nie bardzo mam kiedy. Mam tyle pracy i tyle zajęć, że raczej o tym nie myślę. I jeszcze tyle podróży przede mną", wyznała na łamach VIVY!

Skąd pomysł na ślub w RPA? Otóż ukochany aktorki często bywa w Afryce, ponieważ mam tam dom i prowadzi tam swój biznes. Jego marzeniem jest, aby Ewa zamieszkała razem z nim na drugim kontynencie. "Niedługo po tym, jak z Michałem zakochaliśmy się w sobie, zabrał mnie do Afryki, do RPA, i od tego czasu skutecznie i często mnie tam wozi. Doskonale zna ten kontynent, bo już jako 15-latek spędził rok w Nigerii. Jego tata był wykładowcą na Uniwersytecie Ahmadu Bello. Teraz Michał ma tam dom i prowadzi interesy. Chciałby tam zamieszkać na stałe, ale ja nie jestem gotowa na rezygnację z pracy. Jeździmy tam, kiedy się da, szczególnie gdy tu, na miejscu, dzieje się bardzo dużo, za dużo. Odpoczywam tam. Zwalniam tempo. Medytuję, ćwiczę jogę, obcuję z cudowną przyrodą. Nie mam dostępu do internetu, sieć telefoniczna też działa tak sobie. Dzięki tym wyjazdom wyłączam się na jakiś czas, choć przyznaję, że zdarzyło mi się przylecieć stamtąd na plan zdjęciowy. Ze cztery razy w ciągu miesiąca. Michał mówił mi, że to szaleństwo. Że to będzie trudne przedsięwzięcie, ale się uparłam. Nie chciałam z niczego rezygnować. Ani z roli w filmie „Mayday”, ani z pobytu z nim w Afryce. I dałam radę!", opowiadała aktorka w wywiadzie dla VIVY!

Czytaj także: „Zaczynałam wszystko od zera”... Ewa Kasprzyk szczerze o nowym życiu, upływie czasu i sile kobiet

Ewa Kasprzyk po ślubie, obrączka
Fot. Pawel Wodzynski/East News

Przy okazji informacji o rzekomym ślubie przypominamy historię miłości pary…

Ewa Kasprzyk i Michał Kozerski: historia poznania

Od momentu, w którym aktualnemu partnerowi Ewy Kasprzyk zabiło do niej mocniej serce do pierwszego spotkania pary minęły ponad dwie dekady! Jak to możliwe? „Od czasu do czasu śledziłem Ewy dokonania, ale żadnym wielkim fanem nie byłem. Aż w końcu 25 lat temu trafiłem na sztukę Antoniusz i Kleopatra z jej udziałem. Ale dopiero 3 lata temu udało mi się ją spotkać przypadkowo w październiku, w Gdańsku, w nieistniejącej już restauracji La Vida Loca. Zacząłem od przypomnienia Ewie tej roli teatralnej, tego momentu z jej życia. A ona oczywiście nie pamiętała”, opowiedział nam pan Michał w wywiadzie. „A ja zostałam kupiona, bo jako aktorka byłam łasa na komplementy. Michał mi powiedział, że byłam świetna!”, dodała pani Ewa i podkreśliła, że jej partner musiał później postarać się o jej numer telefonu. W końcu udało się go zdobyć przez kuzynkę aktorki.

Przed Michałem Kozerskim był jeszcze jeden test. Chodziło o to, czy piesek gwiazdy – Shakira – polubi przystojnego brokera. „Po tym czy pies polubi czy nie się poznaje, czy facet jest odpowiedni. To był test. Ale szybko wskoczyła mu na kolana i już jest właściwie jego psem”, wyjawiła VIVIE.pl Ewa Kasprzyk.

Mimo że gwiazda nie szukała miłości, ta sama ją znalazła. Aktorka jest zdania, że wiek w sferze uczuć nie ma nic do rzeczy. „Zakochać się można w każdym wieku! Ja nie czekałam na nową miłość, ale jestem otwarta na to, co życie przynosi. I miłość przyszła. Na własnej skórze doświadczyłam, że to, w jakim jestem wieku, nie ma w tym wypadku żadnego znaczenia. Zakochałam się jak 20-latka. Jak tak z panią rozmawiam, to mi wychodzi, że powinnam zostać cofnięta do młodszej grupy wiekowej", przyznała z uśmiechem aktorka w rozmowie z Katarzyną Piątkowską.

Czytaj także: Ewa Kasprzyk w pierwszym wywiadzie z narzeczonym. Gdzie odbędzie się ich ślub? 

Ewa Kasprzyk, Shakira pies
Fot. TRICOLORS/East News

Czytaj także: Ewa Kasprzyk zaręczyła się! Romantyczny moment miał miejsce w Grecji...

A jak para zareagowała na pierwsze plotki na swój temat? Jeszcze kilka miesięcy temu mówiło się, że pan Michał ma na imię Marcin, że zajmuje się delfinoterapią i produkowaniem broni białej. Ponadto według plotek zakochani mieli poznać się nie w Trójmieście, a w Turcji podczas wakacji 5 lat temu. Czy ulubienica wie, skąd mogły się wziąć takie abstrakcyjne doniesienia? „Pływałam z delfinami, jest to bardzo przyjemne. Może stąd się to wzięło”, zaczęła się śmiać przed naszą kamerą Ewa Kasprzyk. „Pan sam wie, jakie plotka potrafi zatoczyć koło, kończąc na powrocie do samych zainteresowanych. My jak rodzina królewska nie komentowaliśmy żadnych doniesień. Co mieliśmy dodawać, jak wszyscy już niby wszystko wiedzieli?”, pytała aktorka.

Ewa Kasprzyk z ukochanym wzięli udział w programie rozrywkowym „Power Couple”

Po kilkudziesięciu miesiącach milczenia pani Ewa i pan Michał nagle przyjęli propozycję wystąpienia w programie TVN Power Couple. Skąd taka decyzja? „Może to wyglądać na niekonsekwencję, ale jest dokładnie odwrotnie. Ponieważ te plotki były dla Michała krzywdzące i nawet było mu w pewnym momencie przykro, to teraz możemy wyjść z szafy i sami wszystko opowiedzieć. Jak mają pisać nieprawdę, to pomyślałam, niech już znają fakty”, wyjaśniła dziennikarzowi VIVY.pl Ewa Kasprzyk,

Chwilę później jej ukochany dodał kolejny powód. „Poza tym pomysł pojawił się w pandemii i trochę się nam nudziło. Czemu więc nie dać sobie odrobiny rozrywki”, wyznał Michał Kozerski podczas wirtualnego wywiadu.

Michał Kozerski partner Ewy Kasprzyk kto to
Fot. x-news, materiał promocyjny

Kim jest partner Ewy Kasprzyk, Michał Kozerski?

56-letni Michał Kozerski ma  bardzo interesującą pracę. „Jestem związany z Morzem Bałtyckim i Oceanem Indyjskim. Pracuję jako broker morski i zajmuję się obsługą armatorów obcych bander zawijających do trójmiejskich portów i stoczni”, opowiadał mężczyzna w Dzień Dobry TVN.

Młodszy o 8 lat od aktorki ukochany miał ją zachwycić dosłownie wszystkim. Nawet zabawną wpadką przy zaręczynach. „Jesteśmy mało zorganizowani i nie sprawdziliśmy godzin otwarcia Akropolu. Kiedy Michał miał mi się oświadczyć, to akurat zamykali, więc zrobiliśmy to pod Akropolem”, zdradziła gwiazda Kogla-Mogla w wywiadzie dla TVN.

Artystka opowiedziała nam, że jest wdzięczna za przygodę w Power Couple, którą mogła przeżyć u boku Michała. „Łamałam stereotypy, że czegoś nie wypada. Współzawodnicy byli ode mnie młodsi i to dodawało jeszcze pieprzu, że nie odmawiam sobie mimo wszystko tych przyjemności”, opowiadała VIVIE.pl Ewa Kasprzyk, która zaraz po emisji show TVN wyleciała z ukochanym w długą podróż do Afryki.

Oprócz wyjazdu do Afryki, para ma jeszcze jedno wyjątkowe marzenie związane z podróżowaniem. "Oboje marzymy, żeby teraz polecieć do Ameryki Południowej. Chciałabym w Argentynie zatańczyć z Michałem tango. On nie umie, ale go nauczę. Może to będzie nasz pierwszy weselny taniec?", dodała aktorka. 

Życzymy Ewie Kasprzyk i jej partnerowi wszystkiego, co najlepsze. Cały wywiad z zakochanymi możesz zobaczyć w materiale wideo. 

Czytaj także: Ewa Kasprzyk pokazała się w nowej stylowej fryzurze. Ale metamorfoza!

Ewa Kasprzyk, kto jest jej narzeczonym
Fot. x-news, materiał promocyjny

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA: czy da się porównać uczucie pomiędzy mężczyzną a kobietą do tego łączącego matkę i dziecko? SARA JAMES najpierw podbiła Polskę, teraz podbija świat. Naszą sesję zrealizowaliśmy w jej ukochanym Los Angeles. ARKADIUSZ JAKUBIK: fantastyczny, wielokrotnie nagradzany aktor, rockandrollowiec o rodzinnych relacjach i myślowym ADHD. MAŁGORZATA SARAMONOWICZ w poruszającej rozmowie o życiu ze stwardnieniem rozsianym.