O TYM JEST GŁOŚNO

Ewa Kasprzyk i Michał Kozerski są już po ślubie? Tygodnik dotarł do zaskakujących informacji

Jak poznali się zakochani? Mężczyznę czekał specjalny test

Rafał Kowalski 13 lipca 2021 10:45

Ewa Kasprzyk i Michał Kozerski są idealnym przykładem na to, że na prawdziwą miłość i życie pełne atrakcyjnych przygód nigdy nie jest za późno. Po rozwodzie we wrześniu 2019 roku, Ewa Kasprzyk trzymała chwilę w tajemnicy fakt, że znów jest zakochana. Wybrankiem aktorki okazał się Michał Kozerski. Jakiś czas temu 56-latek i jego ukochana zgodzili się wziąć udział w show TVN Power Couple, w którym pokazali widzom, jak bardzo dobraną są parą. Teraz pojawiły się doniesienia, że aktorka i biznesmen są już po ślubie...

Michał Kozerski poślubił Ewę Kasprzyk? Komentarz aktorki

Kilka dni temu Ewa Kasprzyk w towarzystwie córki pojawiła się na Festiwalu Mozartowskim w Warszawie. Wyraźnie opalona aktorka pozowała przed fotoreporterami w granatowej letniej sukience, kolorowym szalu rzuconym za ramiona okularach przeciwsłonecznych. Prawdziwą gratką dla paparazzi okazało się jednak co innego. Szybko zwrócono uwagę na…błyskotkę, którą artystka nosiła na palcu.

Dla jednego z tygodników był to wystarczający dowód na to, że aktorka i Michał Kozerski są już małżeństwem. Ślub miał odbyć się w RPA, gdzie para spędziła ostatnie miesiące. Czy faktycznie za gwiazdą ta piękna uroczystość? Dziennik Fakt próbował dowiedzieć się tego od samej Ewy Kapsrzyk. Gwiazda przyjęła gratulacje od jednej z dziennikarek, ale na pytanie czy jest żoną odpowiedziała: „Nie potwierdzam, nie zaprzeczam”…

Ewa Kasprzyk po ślubie, obrączka
Fot. Pawel Wodzynski/East News

Przy okazji informacji o rzekomym ślubie przypominamy historię miłości pary…

Ewa Kasprzyk i Michał Kozerski – jak się poznali?

Od momentu, w którym aktualnemu partnerowi Ewy Kasprzyk zabiło do niej mocniej serce do pierwszego spotkania pary minęły ponad dwie dekady! Jak to możliwe? „Od czasu do czasu śledziłem Ewy dokonania, ale żadnym wielkim fanem nie byłem. Aż w końcu 25 lat temu trafiłem na sztukę Antoniusz i Kleopatra z jej udziałem. Ale dopiero 3 lata temu udało mi się ją spotkać przypadkowo w październiku, w Gdańsku, w nieistniejącej już restauracji La Vida Loca. Zacząłem od przypomnienia Ewie tej roli teatralnej, tego momentu z jej życia. A ona oczywiście nie pamiętała”, opowiedział nam pan Michał w wywiadzie. „A ja zostałam kupiona, bo jako aktorka byłam łasa na komplementy. Michał mi powiedział, że byłam świetna!”, dodała pani Ewa i podkreśliła, że jej partner musiał później postarać się o jej numer telefonu. W końcu udało się go zdobyć przez kuzynkę aktorki.

Zobacz: Ewa Kasprzyk w pierwszym wywiadzie z narzeczonym. Gdzie odbędzie się ich ślub? 

Przed Michałem Kozerskim był jeszcze jeden test. Chodziło o to, czy piesek gwiazdy – Shakira – polubi przystojnego brokera. „Po tym czy pies polubi czy nie się poznaje, czy facet jest odpowiedni. To był test. Ale szybko wskoczyła mu na kolana i już jest właściwie jego psem”, wyjawiła VIVIE.pl Ewa Kasprzyk.

Ewa Kasprzyk, Shakira pies
Fot. TRICOLORS/East News

Przeczytaj też: Ewa Kasprzyk zaręczyła się! Romantyczny moment miał miejsce w Grecji...

A jak para zareagowała na pierwsze plotki na swój temat? Jeszcze kilka miesięcy temu mówiło się, że pan Michał ma na imię Marcin, że zajmuje się delfinoterapią i produkowaniem broni białej. Ponadto według plotek zakochani mieli poznać się nie w Trójmieście, a w Turcji podczas wakacji 5 lat temu. Czy ulubienica wie, skąd mogły się wziąć takie abstrakcyjne doniesienia? „Pływałam z delfinami, jest to bardzo przyjemne. Może stąd się to wzięło”, zaczęła się śmiać przed naszą kamerą Ewa Kasprzyk. „Pan sam wie, jakie plotka potrafi zatoczyć koło, kończąc na powrocie do samych zainteresowanych. My jak rodzina królewska nie komentowaliśmy żadnych doniesień. Co mieliśmy dodawać, jak wszyscy już niby wszystko wiedzieli?”, pytała aktorka.

Ewa Kasprzyk z ukochanym o Power Couple

Po kilkudziesięciu miesiącach milczenia pani Ewa i pan Michał nagle przyjęli propozycję wystąpienia w programie TVN Power Couple. Skąd taka decyzja? „Może to wyglądać na niekonsekwencję, ale jest dokładnie odwrotnie. Ponieważ te plotki były dla Michała krzywdzące i nawet było mu w pewnym momencie przykro, to teraz możemy wyjść z szafy i sami wszystko opowiedzieć. Jak mają pisać nieprawdę, to pomyślałam, niech już znają fakty”, wyjaśniła dziennikarzowi VIVY.pl Ewa Kasprzyk,

Chwilę później jej ukochany dodał kolejny powód. „Poza tym pomysł pojawił się w pandemii i trochę się nam nudziło. Czemu więc nie dać sobie odrobiny rozrywki”, wyznał Michał Kozerski podczas wirtualnego wywiadu.

Michał Kozerski partner Ewy Kasprzyk kto to
Fot. x-news, materiał promocyjny

Kim jest Michał Kozerski? Wiek, zawód, zdjęcia

56-letni Michał Kozerski ma  bardzo interesującą pracę. „Jestem związany z Morzem Bałtyckim i Oceanem Indyjskim. Pracuję jako broker morski i zajmuję się obsługą armatorów obcych bander zawijających do trójmiejskich portów i stoczni”, opowiadał mężczyzna w Dzień Dobry TVN.

Młodszy o 8 lat od aktorki ukochany miał ją zachwycić dosłownie wszystkim. Nawet zabawną wpadką przy zaręczynach. „Jesteśmy mało zorganizowani i nie sprawdziliśmy godzin otwarcia Akropolu. Kiedy Michał miał mi się oświadczyć, to akurat zamykali, więc zrobiliśmy to pod Akropolem”, zdradziła gwiazda Kogla-Mogla w wywiadzie dla TVN.

Artystka opowiedziała nam, że jest wdzięczna za przygodę w Power Couple, którą mogła przeżyć u boku Michała. „Łamałam stereotypy, że czegoś nie wypada. Współzawodnicy byli ode mnie młodsi i to dodawało jeszcze pieprzu, że nie odmawiam sobie mimo wszystko tych przyjemności”, opowiadała VIVIE.pl Ewa Kasprzyk, która zaraz po emisji show TVN wyleciała z ukochanym w długą podróż do Afryki.

Być może to właśnie w RPA nad brzegiem oceanu para niedawno się pobrała? Artystka niechętnie mówiła mediom o tym, czy ten plan ma szansę na realizację,,,

Tak czy tak życzymy wszystkiego, co najlepsze. Cały wywiad z zakochanymi możesz zobaczyć w materiale wideo. 

ZOBACZ TEŻ: Ewa Kasprzyk pokazała się w nowej stylowej fryzurze. Ale metamorfoza!

Ewa Kasprzyk, kto jest jej narzeczonym
Fot. x-news, materiał promocyjny

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.