WIDEO VIVY.PL

Ewa Kasprzyk i Michał Kozerski poznali się przypadkiem. Potem mężczyznę czekał specjalny test

Dziś para pożegnała się z programem „Power Couple”

Rafał Kowalski 24 kwietnia 2021 21:15

Ewa Kasprzyk i Michał Kozerski pożegnali się z programem Power Couple. Nie ma jednak wątpliwości, że oboje są idealnym przykładem na to, że na prawdziwą miłość i życie pełne atrakcyjnych przygód nigdy nie jest za późno. Po rozwodzie we wrześniu 2019 roku, Ewa Kasprzyk trzymała chwilę w tajemnicy fakt, że znów jest zakochana. Wybrankiem aktorki okazał się Michał Kozerski. Jakiś czas temu 56-latek i jego ukochana zgodzili się wziąć udział w show TVN Power Couple, w którym pokazali widzom, jak bardzo dobraną są parą. Niestety dziś musieli pożegnać się z programem. Przypominamy niezwykłą historię ich miłości.

Ewa Kasprzyk i Michał Kozerski – jak się poznali?

Od momentu, w którym aktualnemu partnerowi Ewy Kasprzyk zabiło do niej mocniej serce do pierwszego spotkania pary minęły ponad dwie dekady! Jak to możliwe? „Od czasu do czasu śledziłem Ewy dokonania, ale żadnym wielkim fanem nie byłem. Aż w końcu 25 lat temu trafiłem na sztukę Antoniusz i Kleopatra z jej udziałem. Ale dopiero 3 lata temu udało mi się ją spotkać przypadkowo w październiku, w Gdańsku, w nieistniejącej już restauracji La Vida Loca. Zacząłem od przypomnienia Ewie tej roli teatralnej, tego momentu z jej życia. A ona oczywiście nie pamiętała”, opowiedział nam pan Michał w wywiadzie. „A ja zostałam kupiona, bo jako aktorka byłam łasa na komplementy. Michał mi powiedział, że byłam świetna!”, dodała pani Ewa i podkreśliła, że jej partner musiał później postarać się o jej numer telefonu. W końcu udało się go zdobyć przez kuzynkę aktorki.

Zobacz: Ewa Kasprzyk w pierwszym wywiadzie z narzeczonym. Gdzie odbędzie się ich ślub? 

Przed Michałem Kozerskim był jeszcze jeden test. Chodziło o to, czy piesek gwiazdy – Shakira – polubi przystojnego brokera. „Po tym czy pies polubi czy nie się poznaje, czy facet jest odpowiedni. To był test. Ale szybko wskoczyła mu na kolana i już jest właściwie jego psem”, wyjawiła VIVIE.pl Ewa Kasprzyk.

Ewa Kasprzyk, Shakira pies
Fot. TRICOLORS/East News

Przeczytaj też: Ewa Kasprzyk zaręczyła się! Romantyczny moment miał miejsce w Grecji...

 

A jak para zareagowała na pierwsze plotki na swój temat? Jeszcze kilka miesięcy temu mówiło się, że pan Michał ma na imię Marcin, że zajmuje się delfinoterapią i produkowaniem broni białej. Ponadto według plotek zakochani mieli poznać się nie w Trójmieście, a w Turcji podczas wakacji 5 lat temu. Czy ulubienica wie, skąd mogły się wziąć takie abstrakcyjne doniesienia? „Pływałam z delfinami, jest to bardzo przyjemne. Może stąd się to wzięło”, zaczęła się śmiać przed naszą kamerą Ewa Kasprzyk. „Pan sam wie, jakie plotka potrafi zatoczyć koło, kończąc na powrocie do samych zainteresowanych. My jak rodzina królewska nie komentowaliśmy żadnych doniesień. Co mieliśmy dodawać, jak wszyscy już niby wszystko wiedzieli?”, pytała aktorka.

Ewa Kasprzyk z ukochanym o Power Couple

Po kilkudziesięciu miesiącach milczenia pani Ewa i pan Michał nagle przyjęli propozycję wystąpienia w programie TVN Power Couple. Skąd taka decyzja? „Może to wyglądać na niekonsekwencję, ale jest dokładnie odwrotnie. Ponieważ te plotki były dla Michała krzywdzące i nawet było mu w pewnym momencie przykro, to teraz możemy wyjść z szafy i sami wszystko opowiedzieć. Jak mają pisać nieprawdę, to pomyślałam, niech już znają fakty”, wyjaśniła dziennikarzowi VIVY.pl Ewa Kasprzyk,

Chwilę później jej ukochany dodał kolejny powód. „Poza tym pomysł pojawił się w pandemii i trochę się nam nudziło. Czemu więc nie dać sobie odrobiny rozrywki”, wyznał Michał Kozerski podczas wirtualnego wywiadu.

Michał Kozerski partner Ewy Kasprzyk kto to
Fot. x-news, materiał promocyjny

Kim jest Michał Kozerski? Wiek, zawód, zdjęcia

56-letni Michał Kozerski ma  bardzo interesującą pracę. „Jestem związany z Morzem Bałtyckim i Oceanem Indyjskim. Pracuję jako broker morski i zajmuję się obsługą armatorów obcych bander zawijających do trójmiejskich portów i stoczni”, opowiadał mężczyzna w Dzień Dobry TVN.

Młodszy o 8 lat od aktorki ukochany miał ją zachwycić dosłownie wszystkim. Nawet zabawną wpadką przy zaręczynach. „Jesteśmy mało zorganizowani i nie sprawdziliśmy godzin otwarcia Akropolu. Kiedy Michał miał mi się oświadczyć, to akurat zamykali, więc zrobiliśmy to pod Akropolem”, zdradziła gwiazda Kogla-Mogla w wywiadzie dla TVN.

Artystka opowiedziała nam, że jest wdzięczna za przygodę w Power Couple, którą mogła przeżyć u boku Michała. „Łamałam stereotypy, że czegoś nie wypada. Współzawodnicy byli ode mnie młodsi i to dodawało jeszcze pieprzu, że nie odmawiam sobie mimo wszystko tych przyjemności”, opowiadała VIVIE.pl Ewa Kasprzyk, której najbliższym planem jest podróż do Afryki. Być może to właśnie, nad brzegiem oceanu, tam para się pobierze… 

Czekamy na potwierdzenie tych informacji, a na razie życzymy wszystkiego, co najlepsze. 

ZOBACZ TEŻ: Ewa Kasprzyk pokazała się w nowej stylowej fryzurze. Ale metamorfoza!

Ewa Kasprzyk, kto jest jej narzeczonym
Fot. x-news, materiał promocyjny

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.