Ewa Kasprzyk, Viva! 2015
Fot. FOT. BARTEK WIECZOREK/ LAF AM/ VIVA!
O TYM JEST GŁOŚNO

Ewa Kasprzyk zaręczyła się! Romantyczny moment miał miejsce w Grecji...

Kim jest wybranek aktorki? Rok temu gwiazda rozwiodła się z mężem

Rafał Kowalski 20 listopada 2020 08:57
Ewa Kasprzyk, Viva! 2015
Fot. FOT. BARTEK WIECZOREK/ LAF AM/ VIVA!

Ma 63 lata, regularnie trenuje z córką boks, podróżuje po świecie i smakuje życie… Ewa Kasprzyk jest najwspanialszym przykładem także na to, że na miłość nigdy nie jest za późno. Gwiazda filmu Kogel-mogel właśnie się zaręczyła!

Ewa Kasprzyk o oświadczynach w Grecji. Kim jest jej partner?

Trzydzieści sześć lat razem nie wystarczyły, by małżeństwo Ewy Kasprzyk i Jerzego Bernatowicza przetrwało do dziś. Para na wniosek aktorki rozwiodła się ponad rok temu. „Sprawa zakończyła się wyrokiem rozwodowym z dnia 25.09.2019 bez orzekania o winie. Wyrok jest prawomocny”, mówił Super Expressowi Tomasz Adamski, rzecznik prasowy ds. karnych Sądu Okręgowego w Gdańsku.

I choć przez ponad rok informacja ta była tajemnicą, okazuje się, że aktorka nie spędziła tego czasu samotnie rozpamiętując przeszłość. Wręcz przeciwnie. Według Super Expressu Ewa Kasprzyk spędziła ostatnie miesiące w ramionach nowego ukochanego, który ma na imię Marcin. Mężczyznę gwiazda miała poznać już w 2016 roku podczas wakacji w Turcji. Obecny partner ulubienicy publiczności zajmował się tam prowadzeniem delfinoterapii. Ponadto na co dzień jest opiekunem wycieczek i instruktorem narciarstwa. Ponoć dla gwiazdy, w której zakochał się ze wzajemnością, wrócił do Polski…

Para jednak uwielbia podróże. I to właśnie podczas jednej z nich padło jedno z ważniejszych pytań w każdym związku – „Czy wyjdziesz za mnie?”. „Zastanawiałam się, czy to powiedzieć, ale powiem. Na tych wakacjach w Grecji się zaręczyłam. To się stało w Atenach, pod Akropolem”, zdradziła Ewa Kasprzyk w rozmowie ze Zwierciadłem.

W tym samym wywiadzie wyjawiła, co jeszcze robiła podczas romantycznego urlopu. „Teraz, będąc w Grecji, uznałam, że jestem ryzykantką. Pływałam w miejscach, które w ogóle nie są strzeżone. Rzucałam się do wody i płynęłam w skały. Na szczęście miałam okulary, a przecież obok pływały meduzy o głowach jak dynie i mogły mnie poparzyć. Ciągle bronię w sobie tej dziewczynki ryzykantki, która urywała się matce i skakała ze słupa, zdzierając kolana. I ta dziewczynka znowu idzie, gdzie chce”, opowiadała gwiazda dodając, że jest bardzo szczęśliwa prywatnie.

Oby ten stan trwał jak najdłużej. Wszystkiego najlepszego! 

Ewa Kasprzyk, Viva! kwiecień 2015
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

\

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?