Ewa Kasprzyk, Viva! 2015
Fot. FOT. BARTEK WIECZOREK/ LAF AM/ VIVA!
O TYM SIĘ MÓWI

Ewa Kasprzyk w pierwszym wywiadzie z narzeczonym. Gdzie odbędzie się ich ślub? 

Wiemy, kim jest ukochany aktorki!

Olga Figaszewska 25 lutego 2021 09:51
Ewa Kasprzyk, Viva! 2015
Fot. FOT. BARTEK WIECZOREK/ LAF AM/ VIVA!

Ewa Kasprzyk jest zakochana. Niedawno aktorka zaręczyła się ze swoim ukochanym podczas podróży do Grecji. Teraz para przygotowuje się do ślubu. Ewa Kasprzyk i Michał Kozerski opowiedzieli o swojej miłości i planach! 

Ewa Kasprzyk i Michał Kozerski o swoim uczuciu. Jak się poznali?

Zakochani wkrótce wezmą udział w nowym formacie TVN „Power Couple”. Ewa Kasprzyk w rozmowie z Dzień Dobry TVN przyznała, że trochę zajęło jej namówienie partnera na to, by wstąpili w nowym programie.

„Specjalnie się nie afiszowaliśmy. Jesteśmy ze sobą już trochę czasu, bo ponad dwa lata. Było nam tak dobrze. Zobaczymy, czy sobie tego nie pogorszymy”, wyznała aktorka Mateuszowi Hładkiemu. „Wygląda na to, że po tym pierwszym dniu będzie fajna zabawa”, dodał Michał Kozerski.

Para wyjawiła, jak się poznali. Do tej pory media informowały, że wszystko zaczęło się już w 2016 roku podczas wakacji w Turcji. Okazuje się, że zakochani poznali się w Gdańsku. Aktorka nie była nastawiona na budowanie nowych relacji. „Żadnych relacji, żadnego chodzenia. Tylko bawię się! Ale nie udało się”, zdradziła w rozmowie z Dzień Dobry TVN Ewa Kasprzyk. 

„To jest niesamowite. Mniej więcej przy naszym spotkaniu powiedzieliśmy sobie, że nas nie interesują żadne relacje. To było dwa i pół roku temu”, dodał narzeczony gwiazdy.

Spekulowano, że narzeczony Ewy Kasprzyk zajmował się tam prowadzeniem delfinoterapii. A jaka jest prawda? „Nigdy nie pracowałem w Turcji, a na pewno nie w delfinarium. Jestem związany z morzem, ale bardziej Bałtyckim bądź Oceanem Indyjskim”, powiedział ukochany aktorki.

Okazało się, że z zawodu jest brokerem morskim. „Pracuję jako broker morski i zajmuję się obsługą armatorów obcych bander zawijających do trójmiejskich portów i stoczni”, wyznał.

Wkrótce o związku Ewy Kasprzyk i Michała Kozerskiego dowiemy się więcej z programu „Power Couple”, ale już teraz ukochany aktorki o życiu z gwiazdą mówi: „Fantastycznie. Nie wyobrażałem sobie, że można mieć tyle zajęć co mam obecnie, będąc częściej w Warszawie niż na Wybrzeżu”.

Michał Kozerski poprosił swoją ukochaną o rękę podczas wakacji w Grecji. „Jesteśmy mało zorganizowani i nie sprawdziliśmy godzin otwarcia Akropolu. Kiedy Michał miał mi się oświadczyć, to akurat zamykali, więc zrobiliśmy to pod Akropolem”, wyznała w aktorka w Dzień Dobry TVN. 

Para podkreśla, że to była miłość od pierwszego wejrzenia. Połączyło ich prawdziwe uczucie. „To był piorun sycylijski”, mówił Michał Kozerski. Narzeczeni wyznali, że ślub odbędzie się w Afryce, najprawdopodobniej w RPA lub w Mozambiku. „Czekamy na otwarcie granic i na potwierdzenie tego, że będzie to możliwe”, mówi aktorka.

Życzymy dużo szczęścia!  

Ewa Kasprzyk w sesji zdjęciowej VIVY! z 2015 roku:

Ewa Kasprzyk, Viva! kwiecień 2015
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?