Ewa Kasprzyk, Viva! 2015
Fot. FOT. BARTEK WIECZOREK/ LAF AM/ VIVA!
O TYM SIĘ MÓWI

Ewa Kasprzyk w pierwszym wywiadzie z narzeczonym. Gdzie odbędzie się ich ślub? 

Wiemy, kim jest ukochany aktorki!

Olga Figaszewska 25 lutego 2021 09:51
Ewa Kasprzyk, Viva! 2015
Fot. FOT. BARTEK WIECZOREK/ LAF AM/ VIVA!

Ewa Kasprzyk jest zakochana. Niedawno aktorka zaręczyła się ze swoim ukochanym podczas podróży do Grecji. Teraz para przygotowuje się do ślubu. Ewa Kasprzyk i Michał Kozerski opowiedzieli o swojej miłości i planach! 

Ewa Kasprzyk i Michał Kozerski o swoim uczuciu. Jak się poznali?

Zakochani wkrótce wezmą udział w nowym formacie TVN „Power Couple”. Ewa Kasprzyk w rozmowie z Dzień Dobry TVN przyznała, że trochę zajęło jej namówienie partnera na to, by wstąpili w nowym programie.

„Specjalnie się nie afiszowaliśmy. Jesteśmy ze sobą już trochę czasu, bo ponad dwa lata. Było nam tak dobrze. Zobaczymy, czy sobie tego nie pogorszymy”, wyznała aktorka Mateuszowi Hładkiemu. „Wygląda na to, że po tym pierwszym dniu będzie fajna zabawa”, dodał Michał Kozerski.

Para wyjawiła, jak się poznali. Do tej pory media informowały, że wszystko zaczęło się już w 2016 roku podczas wakacji w Turcji. Okazuje się, że zakochani poznali się w Gdańsku. Aktorka nie była nastawiona na budowanie nowych relacji. „Żadnych relacji, żadnego chodzenia. Tylko bawię się! Ale nie udało się”, zdradziła w rozmowie z Dzień Dobry TVN Ewa Kasprzyk. 

„To jest niesamowite. Mniej więcej przy naszym spotkaniu powiedzieliśmy sobie, że nas nie interesują żadne relacje. To było dwa i pół roku temu”, dodał narzeczony gwiazdy.

Spekulowano, że narzeczony Ewy Kasprzyk zajmował się tam prowadzeniem delfinoterapii. A jaka jest prawda? „Nigdy nie pracowałem w Turcji, a na pewno nie w delfinarium. Jestem związany z morzem, ale bardziej Bałtyckim bądź Oceanem Indyjskim”, powiedział ukochany aktorki.

Okazało się, że z zawodu jest brokerem morskim. „Pracuję jako broker morski i zajmuję się obsługą armatorów obcych bander zawijających do trójmiejskich portów i stoczni”, wyznał.

Wkrótce o związku Ewy Kasprzyk i Michała Kozerskiego dowiemy się więcej z programu „Power Couple”, ale już teraz ukochany aktorki o życiu z gwiazdą mówi: „Fantastycznie. Nie wyobrażałem sobie, że można mieć tyle zajęć co mam obecnie, będąc częściej w Warszawie niż na Wybrzeżu”.

Michał Kozerski poprosił swoją ukochaną o rękę podczas wakacji w Grecji. „Jesteśmy mało zorganizowani i nie sprawdziliśmy godzin otwarcia Akropolu. Kiedy Michał miał mi się oświadczyć, to akurat zamykali, więc zrobiliśmy to pod Akropolem”, wyznała w aktorka w Dzień Dobry TVN. 

Para podkreśla, że to była miłość od pierwszego wejrzenia. Połączyło ich prawdziwe uczucie. „To był piorun sycylijski”, mówił Michał Kozerski. Narzeczeni wyznali, że ślub odbędzie się w Afryce, najprawdopodobniej w RPA lub w Mozambiku. „Czekamy na otwarcie granic i na potwierdzenie tego, że będzie to możliwe”, mówi aktorka.

Życzymy dużo szczęścia!  

Ewa Kasprzyk w sesji zdjęciowej VIVY! z 2015 roku:

Ewa Kasprzyk, Viva! kwiecień 2015
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…