EKSKLUZYWNE WIDEO

Jak zwycięzcy konkursu Mastercard bawili się Cannes? Zobacz WIDEO!

Przez dwa dni byli jak gwiazdy filmowe! Przeszli po czerwonym dywanie i…

Barbara Łubko 23 maja 2016 14:51

#Bezcenne chwile? Wyjazd na Festiwal Filmowy w Cannes na pewno się do nich zalicza! Zwycięzcy konkursu Viva! i Mastercard mieli okazję nie tylko wziąć udział w festiwalu i zobaczyć filmy, biorące udział w konkursie, ale także poczuć się jak… gwiazdy! Spędzili dwa dni w luksusowym hotelu i tak samo jak one przygotowywali się do wyjścia na czerwony dywan. Co czuli?

Jestem najszczęśliwsza na świecie, że mogłam tu być. Spełniło się moje największe marzenie!

Laureaci konkursu byli oczarowani Cannes i atmosferą, panującą wokół festiwalu! Tak samo jak ich idole ze srebrnego ekranu pozowali na czerwonym dywanie. Jakie uczucia towarzyszyły im podczas przygotowań do wielkiego wyjścia? Jak czuli się, jadąc limuzyną na czerwony dywan? Jak wyglądał pokaz filmu w pałacu festiwalowym? Zobacz WIDEO i dowiedz się wszystkiego!

Wideo

Bogna Sworowska o pracy w modelingu kiedyś i dziś…

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER w poruszającej rozmowie wyznaje: „Szukam swojego szczęścia w miłości, w życiu, na świecie…”. GOŁDA TENCER: „Ludzie młodzi nie znają historii. Patrzą do przodu (…). A ja robię wszystko, by ocalić pamięć”, mówi. JAN HOLOUBEK i KASPER BAJON: reżyser i scenarzysta. Czego nie nakręcą, staje się hitem. A jak wyglądają ich relacje poza planem filmowym? MONIKA MILLER od lat zmaga się z depresją i chorobą dwubiegunową, ale teraz za sprawą miłości pierwszy raz w życiu jest szczęśliwa.