EKSKLUZYWNE WIDEO

Jak zwycięzcy konkursu Mastercard bawili się Cannes? Zobacz WIDEO!

Przez dwa dni byli jak gwiazdy filmowe! Przeszli po czerwonym dywanie i…

Barbara Łubko 23 maja 2016 14:51

#Bezcenne chwile? Wyjazd na Festiwal Filmowy w Cannes na pewno się do nich zalicza! Zwycięzcy konkursu Viva! i Mastercard mieli okazję nie tylko wziąć udział w festiwalu i zobaczyć filmy, biorące udział w konkursie, ale także poczuć się jak… gwiazdy! Spędzili dwa dni w luksusowym hotelu i tak samo jak one przygotowywali się do wyjścia na czerwony dywan. Co czuli?

Jestem najszczęśliwsza na świecie, że mogłam tu być. Spełniło się moje największe marzenie!

Laureaci konkursu byli oczarowani Cannes i atmosferą, panującą wokół festiwalu! Tak samo jak ich idole ze srebrnego ekranu pozowali na czerwonym dywanie. Jakie uczucia towarzyszyły im podczas przygotowań do wielkiego wyjścia? Jak czuli się, jadąc limuzyną na czerwony dywan? Jak wyglądał pokaz filmu w pałacu festiwalowym? Zobacz WIDEO i dowiedz się wszystkiego!

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BEATA TADLA: „Obiecaliśmy sobie z Rafałem, że nie będziemy opowiadać o naszym związku w mediach. Rafał nie jest osobą publiczną”. Dlaczego SZYMON MAJEWSKI mówi o sobie: „dożywotni maminsynek”? Aneta Hickinbotham produkowała głośną „Ostatnią rodzinę”, nominowane do Oscara „Boże Ciało” i pracowała przy filmie „Troja”. Dlaczego została producentką, a nie… lekarzem? A także oscarowe zaskoczenia i karnawałowe szaleństwo w Rio.