EKSKLUZYWNE WIDEO

Jak zwycięzcy konkursu Mastercard bawili się Cannes? Zobacz WIDEO!

Przez dwa dni byli jak gwiazdy filmowe! Przeszli po czerwonym dywanie i…

Barbara Łubko 23 maja 2016 14:51

#Bezcenne chwile? Wyjazd na Festiwal Filmowy w Cannes na pewno się do nich zalicza! Zwycięzcy konkursu Viva! i Mastercard mieli okazję nie tylko wziąć udział w festiwalu i zobaczyć filmy, biorące udział w konkursie, ale także poczuć się jak… gwiazdy! Spędzili dwa dni w luksusowym hotelu i tak samo jak one przygotowywali się do wyjścia na czerwony dywan. Co czuli?

Jestem najszczęśliwsza na świecie, że mogłam tu być. Spełniło się moje największe marzenie!

Laureaci konkursu byli oczarowani Cannes i atmosferą, panującą wokół festiwalu! Tak samo jak ich idole ze srebrnego ekranu pozowali na czerwonym dywanie. Jakie uczucia towarzyszyły im podczas przygotowań do wielkiego wyjścia? Jak czuli się, jadąc limuzyną na czerwony dywan? Jak wyglądał pokaz filmu w pałacu festiwalowym? Zobacz WIDEO i dowiedz się wszystkiego!

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?