EKSKLUZYWNE WIDEO

Jak zwycięzcy konkursu Mastercard bawili się Cannes? Zobacz WIDEO!

Przez dwa dni byli jak gwiazdy filmowe! Przeszli po czerwonym dywanie i…

Barbara Łubko 23 maja 2016 14:51

#Bezcenne chwile? Wyjazd na Festiwal Filmowy w Cannes na pewno się do nich zalicza! Zwycięzcy konkursu Viva! i Mastercard mieli okazję nie tylko wziąć udział w festiwalu i zobaczyć filmy, biorące udział w konkursie, ale także poczuć się jak… gwiazdy! Spędzili dwa dni w luksusowym hotelu i tak samo jak one przygotowywali się do wyjścia na czerwony dywan. Co czuli?

Jestem najszczęśliwsza na świecie, że mogłam tu być. Spełniło się moje największe marzenie!

Laureaci konkursu byli oczarowani Cannes i atmosferą, panującą wokół festiwalu! Tak samo jak ich idole ze srebrnego ekranu pozowali na czerwonym dywanie. Jakie uczucia towarzyszyły im podczas przygotowań do wielkiego wyjścia? Jak czuli się, jadąc limuzyną na czerwony dywan? Jak wyglądał pokaz filmu w pałacu festiwalowym? Zobacz WIDEO i dowiedz się wszystkiego!

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.