Grażyna Torbicka, VIVA! maj 2018Grażyna Torbicka, VIVA! maj 2018
Fot. Marcin Kempski/I Like Photo
O tym się mówi

Grażyna Torbicka zachwyciła na festiwalu w Cannes. Trudno oderwać od niej wzrok!

Klasa sama w sobie!

Marta Nawacka 21 maja 2024 09:00
Grażyna Torbicka, VIVA! maj 2018Grażyna Torbicka, VIVA! maj 2018
Fot. Marcin Kempski/I Like Photo

Już od niemal czterech dekad obecna jest w świecie polskich mediów i przez cały ten czas niezmiennie zachwyca. Prezenterka, dziennikarka i filmoznawczyni cieszy się ogromną sympatią widzów i dla wielu jest synonimem klasy i elegancji. Grażyna Torbicka pojawiła się na tegorocznym festiwalu w Cannes i ponownie zachwyciła swoim wyczuciem stylu.

Grażyna Torbicka: kariera, synonim stylu

Niemal cztery dekady temu rozpoczęła swoją karierę w Telewizji Polskiej. Dzięki swojemu talentowi szybko została prowadzącą festiwalu w Sopocie, a w latach 90. prowadziła kultowy już program „Kocham kino”. Grażyna Torbicka cieszy się ogromną sympatią fanów, którzy od razu kojarzą ją ze sztuką, kulturą czy filmem i od lat jest naszą ambasadorką na wszelkich światowych festiwalach, a także na czerwonych dywanach. Bywa na nich od lat, a tym razem pojawiła się również na festiwalu w Cannes.

Czytaj też: Tak mieszkają Mateusz Banasiuk i Magdalena Boczarska. Wielkie panoramiczne okna robią wrażenie! Co za widoki!

Grażyna Torbicka, VIVA! 10/2019
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Grażyna Torbicka w sesji dla magazynu VIVA!, 2019 rok

Grażyna Torbicka zachwyciła na festiwalu w Cannes

Lubiana dziennikarka od lat jest synonimem klasy, stylu i elegancji, a jej styl z chęcią naśladuje wiele kobiet. Cechuje go prostota i elegancja, a także ponadczasowa klasyka i stonowane barwy. W swoich mediach społecznościowych Grażyna Torbicka podzieliła się kilkoma kadrami z festiwalu w Cannes. Pod czas porannego spaceru postawiła na luźną stylizację.

„Uwielbiam takie poranki w Cannes. Zmoczone deszczem uliczki ogrzewają się w słońcu. Manekiny pięknie ubrane jeszcze drzemią, by zabłysnąć gdy pojawi się tłum. Pałac Festiwalowy czeka. Plan filmowy gotowy. Akcja! Idę na film”, napisała na Instagramie. Później, gdy przyszła pora na bardziej elegancją stylizację, Grażyna Torbicka postawiła na eleganckie spodnie i ulubione, pastelowe kolory, a całości dopełniła elegancka, błyszcząca bluzka. Prosto i z klasą! Trudno było oderwać od niej wzrok.  

Zobacz także: Wszyscy patrzyli tylko na niego. 15-letni syn Kevina Costnera skradł całe show. Wykapany tata

Grażyna Torbicka w Cannes
Fot. Screen z film.wp.pl 21.05.2024

Grażyna Torbicka w Cannes 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Dziś pomaga mężczyznom, ją umocniła choroba ukochanego: „Diagnoza spadła na nas nagle. Rinke był na granicy życia i śmierci”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA w intymnym wywiadzie chwilę przed narodzinami córeczki. HANNA ŻUDZIEWICZ I JACEK JESCHKE o zmiennych losach ich związku i bajkowym ślubie w Ligurii. MATTEO BRUNETTI: ambasador włoskiej kuchni i polskiej kultury o… włosko-polskich korzeniach. KOBIETY IKONY:  Santor, Kunicka, Rodowicz, Majewska, Sipińska, Sośnicka… – one rządziły zbiorową wyobraźnią w PRL-u.