TYLKO NA VIVA.PL

Edward Miszczak pomógł Filipowi Chajzerowi. Zadzwonił w porę: „Siedziałem w domu z zasłoniętymi żaluzjami"

„To jest dla mnie część terapii”, mówi o nowym wyzwaniu

Rafał Kowalski 2 marca 2024 13:43

Przed Filipem Chajzerem ogromne wyzwanie. Taniec z gwiazdami to program, w którym nie tylko wypada nauczyć się występować na parkiecie, ale też czas, w którym producenci chcą jak najmocniej otworzyć uczestników. Za prezenterem wielu chwil trudnych i przełomowych, o których mógłby opowiedzieć. Przed kamerą VIVY.pl Filip Chajzer zaznaczył, że doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że show Polsatu tak naprawdę nie jest o… tańcu. Co więcej, bardzo się z tego cieszy, bo propozycja wzięcia w nim udziału, przyszła w jego „ciemnych” czasach…

Filip Chajzer o propozycji udziału w „Tańcu z gwiazdami”. Był w trudniejszym momencie życia

Gdy podczas ostatniego treningu z Hanią Żudziewicz zapytaliśmy Filipa Chajzera, czy zdaje sobie sprawę z tego, że „Taniec z gwiazdami” chce też opowiadać widzom prywatne historie gwiazd, dziennikarz przytaknął i wyznał ciekawą rzecz.

Telefon od Edwarda Miszczaka nadszedł w najlepszym możliwym czasie. „Czuję w tym programie swoją katapultę do szczęścia. Ja wierzę trochę w magię dat, a gdy dyrektor Miszczak zaprosił mnie do swojego gabinetu, to był akurat dzień moich urodzin. I wtedy powiedział: „Filip, ta decyzja - bo to nawet nie jest propozycja, a decyzja – jest bardzo głęboko przemyślana. I też proszę, przemyśl ją. Chodzi o Taniec z gwiazdami”, opowiadał nam przed kamerą VIVY.pl.

Za prezenterem wymagający czas. „Chodzi o to, że mam za sobą i lepsze, i gorsze dni. Ale ten czas, który wypadł przed moimi urodzinami, to był czas, kiedy siedziałem w domu z zasłoniętymi żaluzjami. Nie wychodziłem z niego. I potem pomyślałem: a może to jest to? Może ten „Taniec…” to pretekst, by wyjść z domu. Może nie chodzi od razu o to, by być jak Fred Astaire, tylko, żeby wejść na jakiś swój szczyt”, zaznaczył. „Mam 39 lat i dla mnie to jest moment zwrotny – ostatni czas przed tą owianą sławą czterdziestką. Więc pomyślałem, że rzucę się na tą głęboką wodę”, dodał w rozmowie z Rafałem Kowalskim.

SPRAWDŹ: Ich przyjaźń zaczęła się od spotkania w warzywniaku. Natalię Kukulską i Małgorzatę Sochę łączy silna więź

Filip Chajzer, VIVA! 12/ 2021; Filip Chajzer, VIVA! czerwiec 2021
Fot. ZUZA KRAJEWSKA

Program Polsatu nazywa terapią. Filip Chajzer o radości z tańca i alkoholu w Polsce

Wiele osób, które ogląda program „Taniec z gwiazdami”, widzi w nim tylko dobrą rozrywkę i konieczność nauczenia się kilku kroków. Dla Filipa Chajzera ta przygoda to zdecydowanie coś więcej. „To jest dla mnie część terapii. I mówiąc tak dosłownie: kiedy dzień wydaje się słaby, kiedy przychodziłem tu zdołowany, wychodziłem z treningu odmieniony. Dziękowałem Hani przez smsy, że stawałem się na sali lepszym człowiekiem”, przyznał VIVIE.pl.

Chciał też zaznaczyć przed naszą kamerą jeszcze jedną rzecz. „To, co teraz powiem, może to jest ciężkie, może tego nie puścicie, ale w trudniejszych chwilach pierwszym naturalnym wyborem jest sklep albo stacja benzynowa i butelka. Bo to szybko uspokaja; szybko sprawia, że problemy odchodzą. Ale one wrócą i to dwa razy bardziej. Tak sobie myślę, że terapie nie powinny być odwykowe, a nawykowe”, usłyszeliśmy.

OBEJRZYJ TAKŻEJedno zdjęcie Roxie Węgiel wywołało lawinę komentarzy. Odpowiedziała: „Ludzie muszą się przyzwyczaić, że jest inaczej”. Opowiedziała też, jak idą jej treningi taneczne

Pełny zapis spotkania z Filipem Chajzerem i jego trenerką Hanią znajdziecie na górze strony. Para opowiedziała nam o emocjach przed pierwszym odcinkiem programu, o podejściu prezentera do tańca, a także o spirali śmierci. O tej figurze w ich wykonaniu wkrótce będzie mówić cała Polska… 

Filip Chajzer, Hanna Żudziewicz, wywiad taniec z gwiazdami
Fot. AKPA PODLEWSKI

18-24 KWIETNIA
szaleństwo zakupów
-20% na wybrane produkty
-20% na wybrane produkty
Rabat 20% na cały asortyment z... więcej»
Kod rabatowy:szalenstwo20
Zobacz
+
-20% na wybrane produkty
Online

Rabat 20% na cały asortyment z wyłączeniem kolekcji Sablewska x Gabriella. Oferta dostępna na gabriella.pl. Nie łączy się z innymi promocjami. Szczegóły na stronie. 

Najniższa cena produktu ze zdjęcia 30 dni przed obniżką - 16,90 zł. 

Cena po zastosowaniu rabatu - 13,52 zł.

Oferta ważna:18 - 24.04.2024
Kod rabatowy:szalenstwo20
Zobacz
-20% na produkty marki
-20% na produkty marki
Rabat 20% na produkty marki Ri... więcej»
Kod rabatowy:Szalenstwo24
Zobacz
+
-20% na produkty marki
Online
Stacjonarnie

Rabat 20% na produkty marki Rituals przy zakupach za min. 100 zł. Kod promocyjny obowiązuje w sklepach Rituals, aplikacji oraz na naszej stronie internetowej rituals.com. Z rabatu wyłączone są inne promocje, edycje limitowane oraz kalendarze adwentowe. Szczegóły u Partnera.

Oferta ważna:18 - 24.04.2024
Kod rabatowy:Szalenstwo24
Zobacz
Rabat 150 zł*
Rabat 150 zł*
Rabat 150 zł *przy zakupach za... więcej»
Kod rabatowy:SZALWIT24
Zobacz
+
Rabat 150 zł*
Online
Stacjonarnie

Rabat 150 zł *przy zakupach za min. 700 zł z kodem SZALWIT24. Zniżka nie dotyczy gotowych zestawów walizek i nie łączy się z innymi akcjami specjalnymi. Oferta dostępna w salonach stacjonarnych i na wittchen.com. Szczegóły u sprzedawcy i na stronie www.

Oferta ważna:18 - 24.04.2024
Kod rabatowy:SZALWIT24
Zobacz
-30% na wszystko
-30% na wszystko
Skorzystaj z rabatu na cały as... więcej»
Kod rabatowy:ZAKUPY30
Zobacz
+
-30% na wszystko
Online
Stacjonarnie

Skorzystaj z rabatu na cały asortyment, również na produkty przecenione! Oferta dostępna w butiku przy ul. Kopernika 53a w Łodzi i na fiore.pl. Szczegóły u sprzedawcy i na stronie.

Oferta ważna:18 - 24.04.2024
Kod rabatowy:ZAKUPY30
Zobacz
-25% na wszystko
-25% na wszystko
Rabat 25% na całą ofertę MEFEM... więcej»
Kod rabatowy:SZ25
Zobacz
+
-25% na wszystko
Online
Stacjonarnie

Rabat 25% na całą ofertę MEFEMI w cenie regularnej. Promocje na stronie www nie łączą się. Szczegóły na stronie.

Oferta ważna:18 - 24.04.2024
Kod rabatowy:SZ25
Zobacz
-20% na wybrane produkty
-20% na wybrane produkty
Rabat -20% na wybrane meble i... więcej»
Kod rabatowy:SZ20
Zobacz
+
-20% na wybrane produkty
Online
Stacjonarnie

Rabat -20% na wybrane meble i akcesoria dostępny w sklepach stacjonarnych i na www.miloohome.pl. Szczegóły w salonach i na stronie.

Oferta ważna:18 - 24.04.2024
Kod rabatowy:SZ20
Zobacz
REKLAMA

Wideo

Bogna Sworowska o pracy w modelingu kiedyś i dziś…

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER w poruszającej rozmowie wyznaje: „Szukam swojego szczęścia w miłości, w życiu, na świecie…”. GOŁDA TENCER: „Ludzie młodzi nie znają historii. Patrzą do przodu (…). A ja robię wszystko, by ocalić pamięć”, mówi. JAN HOLOUBEK i KASPER BAJON: reżyser i scenarzysta. Czego nie nakręcą, staje się hitem. A jak wyglądają ich relacje poza planem filmowym? MONIKA MILLER od lat zmaga się z depresją i chorobą dwubiegunową, ale teraz za sprawą miłości pierwszy raz w życiu jest szczęśliwa.