Filip Chajzer, VIVA! 12/ 2021; Filip Chajzer, VIVA! czerwiec 2021
Fot. ZUZA KRAJEWSKA
O TYM SIĘ MÓWI

Nie tylko Filip Chajzer. Kto jeszcze pojawi się w nowej edycji Tańca z Gwiazdami?

Lista uczestników nowej edycji show robi wrażenie

Olga Figaszewska 12 stycznia 2024 12:00
Filip Chajzer, VIVA! 12/ 2021; Filip Chajzer, VIVA! czerwiec 2021
Fot. ZUZA KRAJEWSKA

Przed nami nowa edycja Tańca z Gwiazdami i kolejna dawka emocji. Fani już nie mogli doczekać się emisji ulubionego programu. Show przechodziło w ostatnim czasie prawdziwą rewolucję i pojawi się w nowej odsłonie. Media informują o zmianach w jury. Tajemnicą pozostawała do tej pory lista gwiazd, które pojawią się na parkiecie tanecznego show. Jeden z portali dotarł do nazwisk uczestników show. Głośno mówi się nie tylko o udziale Filipa Chajzera. O kim jeszcze mowa?

Taniec z Gwiazdami: nowi jurorzy

Wiosną telewizja Polsat wyemituje kolejną edycję Tańca z Gwiazdami. Zapowiadano, że program powróci na antenę w nowej odsłonie. I wszystko wskazuje na to, że właśnie tak się stanie.

Głośno było o zmianach na stanowiskach jurorów. Z tą rolą pożegnali się Andrzej Grabowski, Michał Malitowski i Andrzej Piaseczny. Produkcja podziękowała im za wyjątkowy czas i masę cudownej energii. Fani zastanawiali  się, kto dołączy do Iwony Pavlović. Media podają, że będą to Ewa Kasprzyk, Rafał Maserak i Tomasz Wygoda.

Czytaj też: Ma 24 lata, jest jedyną córką Macieja Stuhra. Tak dziś wygląda Matylda

Fot. Piętka Mieszko / AKPA

Andrzej Piaseczny, Iwona Pavlović, Michał Malitowski, Andrzej Grabowski, Taniec z Gwiazdami, 6.09.2021

Taniec z Gwiazdami: Kto pojawi się na parkiecie show we wiosennej edycji show?

Kilka miesięcy temu Edward Miszczak tłumaczył, że producenci show mają trudne zdanie i głowią się, kogo zaprosić do udziału w programie. „Wszystko będzie, jak będą fajni uczestnicy. To jest zadanie przed producentem. On ma z tym problem, że już wszyscy tańczyli, więc bardzo trudno jest znaleźć fajną obsadę, która będzie rokować. Jeśli nie będzie dobrej obsady, to nie będzie tego programu”, opowiadał w rozmowie z Plejadą.

Portal dotarł teraz do nieoficjalnej listy uczestników wiosennej edycji. Jeśli informacje zebrane przez Plejadę się potwierdzą, widzowie będą podziwiać na parkiecie 12 postaci ze świata show-biznesu, a swoje taneczne umiejętności będą mieli okazję rozwijać: Maffashion, Dagmara Kaźmierska, Filip Chajzer, Adam Kszczot, Krzysztof Szczepaniak, Kamil Baleja. Głośno mówi się też o prawdopodobnym udziale Macieja Musiała, Beaty Olgi Kowalskiej i Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej.  

Czy te informacje się potwierdzą? Fani już nie mogą doczekać się nowej edycji. 

Sprawdź też: Żyje w zgodzie z Bogiem, jest osobą wierzącą. Maciej Musiał szczególnie wspomina jedno wydarzenie

vMaffashion, Julia Kuczyńska, VIVA!
Fot. FOT. BARTEK WIECZOREK/LAF AM

Julia Kuczyńska (Maffashion) w sesji VIVY!

Filip Chajzer, Viva! luty 2018
Fot. Adam Pluciński/MOVE

Filip Chajzer w sesji VIVY!, 2018 rok 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Bogna Sworowska o pracy w modelingu kiedyś i dziś…

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER w poruszającej rozmowie wyznaje: „Szukam swojego szczęścia w miłości, w życiu, na świecie…”. GOŁDA TENCER: „Ludzie młodzi nie znają historii. Patrzą do przodu (…). A ja robię wszystko, by ocalić pamięć”, mówi. JAN HOLOUBEK i KASPER BAJON: reżyser i scenarzysta. Czego nie nakręcą, staje się hitem. A jak wyglądają ich relacje poza planem filmowym? MONIKA MILLER od lat zmaga się z depresją i chorobą dwubiegunową, ale teraz za sprawą miłości pierwszy raz w życiu jest szczęśliwa.