TYLKO NA VIVA.PL!

Dla niej Roxie Węgiel uciekała z lekcji. Dagmara Kaźmierska ujawniła prawdę o ich relacji. Zaskoczenie!

Trudno uwierzyć, co robią bliscy Królowej Życia

Rafał Kowalski 6 kwietnia 2024 20:36

Taniec z gwiazdami cieszy się niesłabnącą popularnością. Dbają o to też uczestnicy, którzy dają się nam podglądać podczas treningów do programu. Niedawno odwiedziliśmy na sali Dagmarę Kaźmierską, która opowiedziała nam o tym, kto jej zdaniem wygra całe show.

Dagmara Kaźmierska o Roxie Węgiel: ona wygra Taniec z gwiazdami

Gdy kilka tygodni temu zapytaliśmy Roksanę Węgiel o Królową Życia, okazało się, że piosenkarka lubiła ją od dziecka. „Byłam i nadal jestem fanką Dagmary! Jak byłam młodsza, to bardzo regularnie oglądałam „Królowe Życia”. To było moje guilty pleasure. Pamiętam, że nawet zrywałam się ze szkoły, żeby obejrzeć ten program! W takich akurat godzinach był emitowany, że było to konieczne”, opowiadała VIVIE.pl.

Teraz mieliśmy szansę usłyszeć kilka miłych słów o Roxie właśnie z ust Dagmary Kaźmierskiej. Według celebrytki to właśnie wokalistka wkrótce zostanie ogłoszona zwyciężczynią tanecznego programu. „Wszystkich uwielbiam i każdy zasługuje na Kryształową Kulę. Ale taką iskierką i petardą w tańcu jest Roxie. Wszystkie dziewczyny pięknie tańczą, faceci też. Ale to do niej mam słabość. Jakby Disney robił bajkę o Królewnie Śnieżce, to jej się należy główna rola. I poza tym tańczy świetnie. Jej paso doble było na światowym poziomie”, powiedziała VIVIE.pl.

Czytaj też: Córka Tadeusz Drozdy powiedziała o swojej orientacji. Reakcja jej ojca mówi wszystko

Dagmara Kaźmierska, Michał Kassin, Roksana Węgiel,
Fot. Kurnikowski AKPA

Dagmara Kaźmierska, wiosenna ramówka telewizji Polsat, Warszawa, 01.02.2024 rok
Fot. VIPHOTO/East News

Co ciekawe bliscy Dagmary głosują właśnie na Roksanę! „Cały czas moja rodzina, mój Conanek, ślą na Roxie smsy. Nie tylko ja je dostaję, oni tak dzielą!”, opowiedziała nam.

A czy Królowa życia widzi dla siebie szansę na wygraną w show? „Marcin ciągle powtarza mi „do finału, do finału Królowo!”. Muszę Państwu powiedzieć, że kiedyś – nie wiedząc, z czym się je ten program – to ja byłam pewna, że to ja idę po kryształową kulę. A dziś to wiem, że miałam coś z głową (śmiech). To jest cud, że ja już doszłam tu, gdzie doszłam”, podsumowała w rozmowie z Rafałem Kowalskim.

Czytaj też: Nie poszła w ślady mamy, zawsze dbała o jej finanse. Stanisława Ryster była niezwykle dumna z córki

Z naszego materiału dowiecie się też, jaka była pierwsza praca Dagmary, czy w sieci jest wiele kłamstw na jej temat i jak reaguje na śledzących ją paparazzi. 

Dagmara Kaźmierska, Michał Kassin, Roksana Węgiel, CONAN
Fot. Kurnikowski AKPA

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ o poczuciu zawodowego niedocenienia, związkach – tych „gorszych, lepszych, bardziej udanych” i swoim azylu. KAROLINA GILON I MATEUSZ ŚWIERCZYŃSKI: ona pojechała do pracy na planie telewizyjnego show, on miał przeżyć przygodę życia jako uczestnik programu… MAREK TORZEWSKI mówi: „W miłości, która niejedno ma imię, są dwa kolory. Albo biel, albo czerń. A ja mam tę biel, a to wielkie szczęście…”.