Joanna Drozda, Tadeusz Drozda
Fot. Krzysztof Kuczyk / Forum
Dzieci gwiazd

Córka Tadeusz Drozdy powiedziała o swojej orientacji. Reakcja jej ojca mówi wszystko

Satyryk nie przebierał w słowach. Mówi o ich relacji

Aleksandra Frankowska 5 kwietnia 2024 11:51
Joanna Drozda, Tadeusz Drozda
Fot. Krzysztof Kuczyk / Forum

Córka Tadeusza Drozda, Joanna, w jednym z wywiadów przyznała, że jest osobą panseksualną. Zdefiniowanie siebie w ten sposób, jak sama przyznała, zajęło jej sporo czasu, jednak kiedy była już gotowa, otwarcie powiedziała o tym najbliższym, ale też w wywiadzie dla Repliki. Joanna Drozda, która jest aktorką, już nie ukrywa, jak jest naprawdę. Jak zareagował jej ojciec, satyryk Tadeusz Drozda?

Joanna Drozda jest panseksualna

Aktorka w wywiadzie dla Repliki przyznała, że jest osobą panseksualną, czyli taką, która uznaje, że miłość dotyczy nie tylko płci, ale też przedmiotów, siebie, czy wszelkich istnień. Ma więc ogromną potrzebę wolności w tym względzie. 

ZOBACZ TEŻ: Córka Tadeusza Drozdy już tego nie ukrywa. Opowiedziała szczerze o swojej orientacji

„Długo nie miałam potrzeby, żeby określać swoją orientację seksualną czy nawet przynależność grupową. Jestem z takich czasów, kiedy uczono, przynajmniej moi rodzice tak mnie uczyli, że nie należy dać się zaszufladkować, trzeba przełamywać stereotypy, to jest najwyższa wartość”, mówiła.  

2006-06-23. Satyryk, aktor Tadeusz Drozda (2P) z rodznią z żoną Ewą (L) i córkami Ewą (2L) i Joanną (P)
Fot. PAP/Andrzej Rybczyński

Tadeusz Drozda o wyznaniu córki i ich relacjach

Satyryk zapytany w wywiadzie dla Faktu, jak zareagował na wyznanie córki na temat jej orientacji seksualnej, nie przebierał w słowach.

"Tak szczerze powiedziawszy, nie wiem, na czym to polega, natomiast my w ogóle na te tematy nie rozmawiamy. Mamy tyle innych tematów, poza tym rzadko się widujemy" - powiedział Tadeusz Drozda.

Okazuje się, że nie widują się często, dlatego też satyryk nie miał za wiele do powiedzenia w tym temacie.

"Naprawdę powiem, że szczegółów nie znam. Poza tym na wszystkie jej premiery chodzę czy to w Olsztynie, czy w Warszawie i jestem pełen podziwu. Kiedyś w filmie dużo robiła, a teraz teatr" - dodał.

Zapytany o relacje z córką Joanną, Tadeusz Drozda podkreślił, że realizuje się teraz ona zawodowo i czas na ich spotkania jest nieco ograniczony.

Joanna Drozda
Fot. Krzysztof Jarosz / Forum

"Kontaktuje się na tyle, co trzeba, czasami zadzwoni, czasami ja zadzwonię, ale ciągle jej nie ma. W ciągu roku zrobi kilka świetnych przedstawień teatralnych. Jestem pełen podziwu nad jej pracowitością i pomysłowością, bo ja aż taki pracowity nigdy nie byłem. To jest tytan pracy" - zakończył.

Najważniejsze dla ojca jest jednak to, że córka jest szczęśliwa. 

Tadeusz Drozda na planie Dzień Dobry TVN, 21.06.2011, Warszawa
Fot. Piotr BLAWICKI/East News

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Dziś pomaga mężczyznom, ją umocniła choroba ukochanego: „Diagnoza spadła na nas nagle. Rinke był na granicy życia i śmierci”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA w intymnym wywiadzie chwilę przed narodzinami córeczki. HANNA ŻUDZIEWICZ I JACEK JESCHKE o zmiennych losach ich związku i bajkowym ślubie w Ligurii. MATTEO BRUNETTI: ambasador włoskiej kuchni i polskiej kultury o… włosko-polskich korzeniach. KOBIETY IKONY:  Santor, Kunicka, Rodowicz, Majewska, Sipińska, Sośnicka… – one rządziły zbiorową wyobraźnią w PRL-u.