wideo

Anna Skura buduje dom na wsi. Wiemy, jak będzie wyglądał!

Influencerka zdradziła nam swoje plany na przyszłość…

Redakcja VIVA! 14 kwietnia 2020 18:15

Anna Skura czyli @whatannawears, influencerka, podróżniczka i właścicielka marki Nusa podczas live'u na Instagramie z redaktorką „Vivy!” Barbarą Łubko opowiedziała o renowacji domu, który wraz z mężem kupili dwa lata temu. Pięknie położone siedlisko obecnie przechodzi gruntowny remont. Domek przeznaczony będzie na wynajem, a wśród atrakcji Ania planuje między innymi: przeszkloną saunę, kino plenerowe z widokiem na pola, wannę balisjką na poddaszu, a na terenie stanie nawet piec do pizzy i chleba, więc na gości czekać będą świeże domowe wypieki!

Zobacz wideo i dowiedz się, jak będzie wyglądał dom Ani Skury.

Dom Anny Skury na wsi

Ania pokazała na swoim Instastories zdjęcia siedliska. Dom na początku był zniszczony i wymagał mnóstwa prac. Teraz, kiedy remont już trwa, siedlisko zaczyna nabierać nowego, magicznego charakteru.

Anna Skura buduje dom
Fot. Instagram: @whatannawears

Jednym z pomieszczeń, które powstało dosłownie od zera jest łazienka. W domu nie było bowiem łazienki, a nowi właściciele przekształcili w nią jeden z pokoi. Łazienka została urządzona w minimalistyczny sposób, przywodzący na myśl nowoczesny styl balijski. Ania wybrała białe kafelki typu metro, miedzianą armaturą i piękną kamienną umywalkę z kolekcji Nusa Store.

Anna Skura buduje dom
Fot. Instagram: @whatannawears

Podoba Wam się styl, w którym Ania Skura urządza swój dom na wsi? Mnóstwo akcesoriów i dodatków, które produkowane są na Bali znajdziesz w sklepie internetowym marki, która należy do Ani. Na Nusa-Store.com dostępne są zarówno lustra, plecione fotele, jak i miseczki czy poduszki.

Nusa Store
Fot. nusa-store.com

Akcesoria do wnętrz Nusa Store: miska Batur, 29,00 zł; fotel King, 1699 zł; lustro Carousel, 179 zł.

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?