URODZINY

Wszystkie grzechy skandalistki! Anna Mucha kończy 37 lat. EKSKLUZYWNE VIDEO

Piotr Wojtasik, Wojciech Klauze, Katarzyna Sielicka 26 kwietnia 2017 16:45

Anna Mucha kończy 37 lat!

Swego czasu była jednak prawdziwą skandalistką! Wiele razy jako bohaterką VIVY! kusiła, gorszyła i zaskakiwała. Aktorka uważana jest za jedną z najpopularniejszych polskich gwiazd młodego pokolenia. Wszystko dlatego, że umie wytworzyć wokół siebie medialny szum, nie boi się podejmowania kontrowersyjnych tematów. Prywatnie szczęśliwa żona i matka. Chociaż na koncie ma wiele ról, najbardziej znana jest z tej w telenoweli w „M jak miłość”, w którą wciela się od 2003 r. Ostatnio zarzuca się jej brak ról w filmach i ambitnych serialach oraz wypowiadanie się w telewizjach śniadaniowych na każdy możliwy temat.

 

Zobacz też: Anna Mucha kończy 37 lat! Zobaczcie spektakularną metamorfozę gwiazdy

 

W historii VIVY! powstało wiele sesji zdjęciowych, które były w jakiś sposób wyjątkowe i szczególnie zapadają w pamięć. Jedną z nich była jedyna w swoim rodzaju sesja zdjęciowa Anny Muchy, gdy aktorka była w swojej pierwszej ciąży z córeczką Stefanią. Nie planowała macierzyństwa, zaskoczyła samą siebie i wszystkich wokół.

 

Zobacz też: Mamuśka, gwiazda, skandalistka kończy dziś 36 lat. Anna Mucha na okładkach VIVY! Jest co wspominać

 

Czego jeszcze o niej nie wiecie? Ten filmik odkryje przed Tobą tajemnice gwiazdy.

Czym jeszcze zaskoczy nas Anna Mucha?

 

 

Wideo

Wiemy, jak dbać o skórę dojrzałą! 

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

W wielkanocnym numerze Barbara Kurdej-Szatan z mamą i córką opowiadają o rodzinnych tajemnicach, a Joanna Mazur o tym, jak naprawdę wygląda życie niewidomej sportsmenki!