URODZINY

Wszystkie grzechy skandalistki! Anna Mucha kończy 37 lat. EKSKLUZYWNE VIDEO

Piotr Wojtasik, Wojciech Klauze, Katarzyna Sielicka 26 kwietnia 2017 16:45

Anna Mucha kończy 37 lat!

Swego czasu była jednak prawdziwą skandalistką! Wiele razy jako bohaterką VIVY! kusiła, gorszyła i zaskakiwała. Aktorka uważana jest za jedną z najpopularniejszych polskich gwiazd młodego pokolenia. Wszystko dlatego, że umie wytworzyć wokół siebie medialny szum, nie boi się podejmowania kontrowersyjnych tematów. Prywatnie szczęśliwa żona i matka. Chociaż na koncie ma wiele ról, najbardziej znana jest z tej w telenoweli w „M jak miłość”, w którą wciela się od 2003 r. Ostatnio zarzuca się jej brak ról w filmach i ambitnych serialach oraz wypowiadanie się w telewizjach śniadaniowych na każdy możliwy temat.

 

Zobacz też: Anna Mucha kończy 37 lat! Zobaczcie spektakularną metamorfozę gwiazdy

 

W historii VIVY! powstało wiele sesji zdjęciowych, które były w jakiś sposób wyjątkowe i szczególnie zapadają w pamięć. Jedną z nich była jedyna w swoim rodzaju sesja zdjęciowa Anny Muchy, gdy aktorka była w swojej pierwszej ciąży z córeczką Stefanią. Nie planowała macierzyństwa, zaskoczyła samą siebie i wszystkich wokół.

 

Zobacz też: Mamuśka, gwiazda, skandalistka kończy dziś 36 lat. Anna Mucha na okładkach VIVY! Jest co wspominać

 

Czego jeszcze o niej nie wiecie? Ten filmik odkryje przed Tobą tajemnice gwiazdy.

Czym jeszcze zaskoczy nas Anna Mucha?

 

 

Wideo

Te kultowe filmowe kwestie Jerzego Stuhra przeszły do historii! Też je uwielbiasz?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

W wielkanocnym numerze Barbara Kurdej-Szatan z mamą i córką opowiadają o rodzinnych tajemnicach, a Joanna Mazur o tym, jak naprawdę wygląda życie niewidomej sportsmenki!