Anna Mucha, Viva! 3/2018
Fot. Mateusz Stankiewicz/SAMESAME
METAMORFOZY GWIAZD

Anna Mucha chce zostać… blondynką?!

Zobacz, jak wyglądałaby w jasnym kolorze włosów! Ładnie?

Marta Cieplak 12 marca 2019 17:00
Anna Mucha, Viva! 3/2018
Fot. Mateusz Stankiewicz/SAMESAME

Anna Mucha nagrywa właśnie show Wehikuł czasu, w którym razem z Marzeną Rogalską i Antonim Królikowskim na planie... cofa się w czasie. Dzięki temu możemy podziwiać aktorkę w przedziwnych wcieleniach – były już lata 60, 70 i 80. Teraz prawdopodobnie nagrywa odcinek o latach 90. bo pokazała się w krótkiej blond peruce!

Anna Mucha blondynką?

Aktorka wrzuciła zdjęcie w blond peruce na swój profil na Instagramie podpisując je pytaniem: „A może by się tak zrobić na blond”? Na komentarze nie trzeba było długo czekać! Fani Anny od razu podzielili się na dwa obozy: za i przeciw, ale ku naszemu zaskoczeniu właśnie tych negatywnych opinii jest więcej. „Niee, tylko nie blond”, „No i większość na nie i ja również. Zupełnie nie pasuje do pani i gubi się cały pani wdzięk i urok, no i ten pazur”, „Stanowczeeeee..... nieeeee”.

A jak Wam się podoba Anna Mucha w blondzie? Myślicie, że po takich opiniach zdecydowałaby się na taki ruch?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

a może by się tak zrobić na blond ? 🤔😁 zmiany, zmiany... #stanumyslu 😂😜

Post udostępniony przez Anna Mucha (@taannamucha)

 

A tu Anna Mucha w stylu lat 80. Jak Wam się podoba?:-)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?