WIDEO VIVY.PL

Andrzej Piaseczny przechytrzył dziennikarzy w sprawie coming outu? „Zrobiłem to specjalnie...”

Artysta wyjaśnił o co chodzi i wyjawił, czy covid-19 wpłynął na jego głos

Rafał Kowalski 5 czerwca 2021 09:55

Andrzej Piaseczny świętował niedawno 50. urodziny i właśnie z tej okazji najnowszy krążek nazwał 50/50. Album zawiera kilkanaście tanecznych utworów, ale jeden z nich – Miłość – szybko przykuł uwagę dziennikarzy. Nie wszyscy mieli jednak okazję posłuchać piosenki, której tekst wskazuje na uczucie mężczyzny do mężczyzny...

Andrzej Piaseczny o promocji płyty 50/50 i piosence Miłość

Wokalista, którego spotkaliśmy na sesji do VIVY! został zapytany przez Rafała Kowalskiego o link do płyty, którą przed wywiadami mogą wysłuchać dziennikarze. W zawartości brakowało numeru 4 o tytule Miłość. Czy artysta zrobił to specjalnie? „Tak, to nie był przypadek. Chciałem uniknąć sytuacji, w której wszyscy pytali by tylko wyłącznie o tę piosenkę. Czasem robi się takie rzeczy. Sądzę, że to dobrze, żeby muzyka przebijała się na pierwszy plan. Treści też dobrze jak interesują, ale jeśli są takie, które interesują ludzi nieco bardziej, to trzeba to porcjować”, wytłumaczył nam swoje działania Andrzej Piaseczny.

Przed kamerą VIVY.pl dodał też, że sam rozumie utwór Miłość znacznie szerzej, niż o miłości osób tej samej płci. „Myślę, że to jest piosenka bardzo szeroko wolnościowa. W zwrotkach są układy on-on, ona-ona i nie uciekam od tego, ale chciałbym żeby ten utwór w ogóle mówił o miłości bez wykluczeń. Między ludźmi znacznie starszymi, niż ja, czy takimi z niepełnosprawnościami”, powiedział muzyk VIVIE.pl i zapowiedział, że w czerwcu pojawi się klip do piosenki.

Szósty miesiąc roku to szczególny czas dla wszystkich osób, które nie są heteroseksualne. „Czerwiec to miesiąc wsparcia równościowego dla osób LGBT+, natomiast mnie w tej samej części zależy na LGBT co na tym plusie. Tam, by nie sprowadzać tego utworu tylko do sytuacji homoerotycznej”, dodał Andrzej Piaseczny wciąż nawiązując do czwartego utworu ze swojej płyty 50/50.

CZYTAJ TEŻ: Andrzej Piaseczny: „Zawsze sam stawiałem granice mojej otwartości i... sam je przesuwałem”. Wokalista szczerze o partnerze i ślubie

Czy koronawirus wpłynął na kondycję i głos Andrzeja Piasecznego?

Kilka miesięcy temu dotarła do nas informacja o tym, że przed zakażenie covid-19 Andrzej Piaseczny trafił do szpitala. Choć jego stan wymagał hospitalizacji, lekarzom udało się wyleczyć artystę. Czy dziś byłby on gotowy wyśpiewać na koncercie wszystkie piosenki z mocno tanecznego albumu? „Myślę, że już powoli tak. Zobaczymy, bo za chwilę to się zdarzy. Zapraszamy na koncerty serdecznie. Mogę obiecać, że jeśli tylko dobrnę do formy fizycznej, jaką miałem poprzednio, to występy będą bardzo taneczne”, podkreślił piosenkarz przed kamerą naszego portalu.

Co jeszcze zdradził? Zobacz nasze wideo do końca a także przeczytaj cały wywiad w drukowanej VIVIE!. Gazeta już na rynku. 

Andrzej Piaseczny, VIVA! 11/2021
Fot. Jacek Poremba

18-24 KWIETNIA
szaleństwo zakupów
-25% na kosmetyki
-25% na kosmetyki
Rabat 25% na kosmetyki dostępn... więcej»
Kod rabatowy:szalonezakupy
Zobacz
+
-25% na kosmetyki
Online

Rabat 25% na kosmetyki dostępny na koicosmetics.pl. Oferta nie dotyczy zestawów. Szczegóły na stronie www. 

Oferta ważna:18 - 24.04.2024
Kod rabatowy:szalonezakupy
Zobacz
-30% na okulary korekcyjne
-30% na okulary korekcyjne
Rabat 30% na kompletną parę ok... więcej»
Kod rabatowy:200270
Zobacz
+
-30% na okulary korekcyjne
Online
Stacjonarnie

Rabat 30% na kompletną parę okularów korekcyjnych. Szczegóły i regulamin akcji dostępne w Salonach i na visionexpress.pl. Okulary korekcyjne są wyrobem medycznym. Więcej pod: https://visionexpress.pl/promocje/prodmed005.

Oferta ważna:18 - 24.04.2024
Kod rabatowy:200270
Zobacz
-30% na wszystko
-30% na wszystko
Rabat 30% na nowoczesne meble,... więcej»
Kod rabatowy:SZ30
Zobacz
+
-30% na wszystko
Online

Rabat 30% na nowoczesne meble, lampy i dodatki do Twojego domu. Oferta nie łączy się z innymi akcjami promocyjnymi. Promocja dostępna na kare24.pl. Szczegóły na stronie.

Oferta ważna:18 - 24.04.2024
Kod rabatowy:SZ30
Zobacz
do -30% na wybrany asortyment
do -30% na wybrany asortyment
Rabat do 30% na meble i dodatk... więcej»
Kod rabatowy:SZ30
Zobacz
+
do -30% na wybrany asortyment
Online

Rabat do 30% na meble i dodatki do Twojego domu. Oferta nie łączy się z innymi akcjami promocyjnymi. Promocja dostępna na sfmeble.pl. Szczegóły na stronie.

Oferta ważna:18 - 24.04.2024
Kod rabatowy:SZ30
Zobacz
-30% od AVA
-30% od AVA
AVA- to co najlepsze w naturze... więcej»
Kod rabatowy:AVA30
Zobacz
+
-30% od AVA
Online

AVA- to co najlepsze w naturze połączone z możliwościami współczesnej biotechnologii,  pielęgnacja wszech czasów. Rabat 30% na cały asortyment na ava-kosmetyki.pl. Przy zakupach za min. 150 zł przesyłka gratis. Oferta nie łączy się z innymi promocjami.  

Najniższa cena pianki ze zdjęcia z 30 dni przed obniżką - 31,90 zł. 

Cena produktu po zastosowaniu rabatu - 22,33 zł.  

Najniższa cena dezodorantu ze zdjęcia z 30 dni przed obniżką - 32,90 zł.  

Cena produktu po zastosowaniu rabatu - 23,03 zł.

Najniższa cena kremu ze zdjęcia z 30 dni przed obniżką - 44,90 zł.  

Cena produktu po zastosowaniu rabatu – 32,43 zł.


Oferta ważna:18 - 24.04.2024
Kod rabatowy:AVA30
Zobacz
-18% na zakupy za min. 199 zł
-18% na zakupy za min. 199 zł
Oferta dostępna na sephora.pl... więcej»
Kod rabatowy:ZAKUPY18
Zobacz
+
-18% na zakupy za min. 199 zł
Online

Oferta dostępna na sephora.pl i w aplikacji. Nie łączy się z innymi przecenami i kodami rabatowymi. Nie obejmuje kosztów przesyłki, zakupu kalendarzy adwentowych, kart upominkowych oraz produktów marek znajdujących się pod linkiem: sephora.pl/wykluczenia. Dotyczy wszystkich form dostawy, w tym Click&Collect. Szczegóły na stronie.

Oferta ważna:18 - 24.04.2024
Kod rabatowy:ZAKUPY18
Zobacz
REKLAMA

Wideo

Maciej Musiał zadzwonił do Dagmary Kaźmierskiej z przeprosinami. Wcześniej zamieścił w sieci niestosowny komentarz

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER w poruszającej rozmowie wyznaje: „Szukam swojego szczęścia w miłości, w życiu, na świecie…”. GOŁDA TENCER: „Ludzie młodzi nie znają historii. Patrzą do przodu (…). A ja robię wszystko, by ocalić pamięć”, mówi. JAN HOLOUBEK i KASPER BAJON: reżyser i scenarzysta. Czego nie nakręcą, staje się hitem. A jak wyglądają ich relacje poza planem filmowym? MONIKA MILLER od lat zmaga się z depresją i chorobą dwubiegunową, ale teraz za sprawą miłości pierwszy raz w życiu jest szczęśliwa.