WIDEO VIVY!

Z którą siostrą Magda Steczkowska chciała jechać do Ameryki?

„Piotr odmówił na początku”

Monika Katarzyna Krupska 16 października 2018 15:30

Gdy tylko dostała zaproszenie do programu Ameryka Express od razu zapytała męża, czy będzie towarzyszył jej w podróży. Piotr Królik na początku nie chciał się zgodzić, ale żonie trudno przecież odmówić. Czy Magda Steczkowska rozważała udział w programie z jedną ze swoich sióstr? „Nie, w życiu. Nie ma takiej opcji”, mówi Monice Katarzynie Krupskiej Magda Steczkowska. I dodaje, że zawsze chciała jechać z Piotrem i nie wyobrażała sobie innego towarzysza. „Chyba po prostu bym nie pojechała”, wyznaje „To była wielka przygoda. Większości z tych rzeczy się nie spodziewaliśmy (...) Cudownie, że mogliśmy być tylko we dwoje”, stwierdza Steczkowska. Na co jej mąż, Piotr Królik dodaje, że wyścig rządzi się swoimi prawami i oprócz czasu we dwoje była na miejscu adrenalina!

A ile kilogramów małżeństwo schudło podczas trwania programu? I jak zorganizowali opiekę nad dziećmi? Odpowiedzi na te pytania w naszym wideo! A wywiad z Magdą i Piotrem w najnowszej VIVIE!  

okładka, Agnieszka Woźniak-Starak, VIVA! nr. 20/2018
Fot. Marcin Kempski/I LIKE Photo

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.