WIDEO VIVY!

Z którą siostrą Magda Steczkowska chciała jechać do Ameryki?

„Piotr odmówił na początku”

Monika Katarzyna Krupska 16 października 2018 15:30

Gdy tylko dostała zaproszenie do programu Ameryka Express od razu zapytała męża, czy będzie towarzyszył jej w podróży. Piotr Królik na początku nie chciał się zgodzić, ale żonie trudno przecież odmówić. Czy Magda Steczkowska rozważała udział w programie z jedną ze swoich sióstr? „Nie, w życiu. Nie ma takiej opcji”, mówi Monice Katarzynie Krupskiej Magda Steczkowska. I dodaje, że zawsze chciała jechać z Piotrem i nie wyobrażała sobie innego towarzysza. „Chyba po prostu bym nie pojechała”, wyznaje „To była wielka przygoda. Większości z tych rzeczy się nie spodziewaliśmy (...) Cudownie, że mogliśmy być tylko we dwoje”, stwierdza Steczkowska. Na co jej mąż, Piotr Królik dodaje, że wyścig rządzi się swoimi prawami i oprócz czasu we dwoje była na miejscu adrenalina!

A ile kilogramów małżeństwo schudło podczas trwania programu? I jak zorganizowali opiekę nad dziećmi? Odpowiedzi na te pytania w naszym wideo! A wywiad z Magdą i Piotrem w najnowszej VIVIE!  

okładka, Agnieszka Woźniak-Starak, VIVA! nr. 20/2018
Fot. Marcin Kempski/I LIKE Photo

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BARBARA KURDEJ-SZATAN wyznaje: „Zasuwając intensywnie, oczekiwałam, że gdy wrócę do domu, będę mogła się zrelaksować. Tymczasem były awantury…”. GREG i RAFAŁ COLLINS – od happy endu do tragedii był tylko krok. W VIVIE! na Lato w cyklu Ona o Niej – KRYSTYNA CIERNIAK-MORGENSTERN o ELŻBIECIE CZYŻEWSKIEJ: „Szamotała się psychicznie. Z jednej strony niedawno poślubiony mąż, a z drugiej Polska…”. W cyklu Sztuka gotowania – HANNA LIS. Czy spełni swoje „kulinarne” marzenie i wybierze się do Peru? W Podróżach z Historią: tajemnice KASZUB.