Magda Steczkowska, Ewa Wachowicz, Sławomir Kowalewski, ślub
Fot. Instagram @magdasteczkowska
O TYM SIĘ MÓWI

To było święto miłości. Magda Steczkowska zdradziła, jak wyglądał ślub Ewy Wachowicz

Prezenterka podziękowała gościom za jedno

Olga Figaszewska 7 września 2023 13:14
Magda Steczkowska, Ewa Wachowicz, Sławomir Kowalewski, ślub
Fot. Instagram @magdasteczkowska

Kilka dni temu Ewa Wachowicz i Sławomir Kowalewski stanęli na ślubnym kobiercu. To było wyjątkowe święto miłości, w którym towarzyszyła im rodzina i przyjaciele. Wśród gości nie zabrakło Magdy Steczkowskiej. Wokalistka złożyła państwu młodym wyjątkowe życzenia. Teraz zdradziła, jak wyglądała ta niezwykła ceremonia.

Magda Steczkowska o ślubie Ewy Wachowicz. Jak wyglądała uroczystość?

Ewa Wachowicz i Sławomir Kowalewski pobrali się 2 września 2023 roku. Swoją miłość świętowali w gronie najbliższych – rodziny i przyjaciół. Uroczystość odbyła się w kościele św. Piotra i Pawła w Krakowie. To był ich wymarzony dzień! A wszystko zorganizowała przyjaciółka prezenterki Anna Baranowska. Informacja o ślubie do końca była utrzymywana w tajemnicy. Dzięki temu zakochani mogli cieszyć się wyjątkową chwilą z dala od zainteresowania mediów. 

Jedną z pierwszych osób, która w sieci złożyła państwu młodym życzenia, była Magda Steczkowska. Wokalistka towarzyszyła im w dniu ślubu. „Dwie piękne dusze, które wczoraj stanęły na ślubnym kobiercu. Dziękuję, że mogłam być z wami w ten piękny dzień. Wciąż jestem wzruszona... Niech wam się pięknie wiedzie, kochani”, pisała artystka.

Czytaj też: „Nasz najszczęśliwszy dzień". Ewa Wachowicz opublikowała piękne zdjęcia ze ślubu

Ewa Wachowicz podziękowała gościom za dyskrecję

Okazuje się, że Magda Steczkowska od lat przyjaźni się z Ewą Wachowicz i jej ukochanym. Nie szczędzi im pięknych i ciepłych słów. W jednym z wywiadów podkreśla, że była zaszczycona, że mogła pojawić się na ich ślubie. „Mogę tylko powiedzieć, że ja jako gość byłam ogromnie wzruszona, bo to była przepiękna para. To są cudowni ludzie, których znam od wielu lat i wiem, jaka to była dla nich wyczekiwana chwila. Byłam ogromnie wzruszona i zaszczycona, że mogę ten dzień spędzić z nimi”, opowiadała w rozmowie z Plejadą.

Państwo młodzi i goście bawili się potem w Zamku w Przegorzałach, oddalonym kilka kilometrów od centrum Krakowa. Atmosfera była wyjątkowa, a weselnicy długo nie schodzili z parkietu. Po wydarzeniu, gdy emocje opadły, Magda Steczkowska rozmawiała z Ewą Wachowicz o tej niezwykłej uroczystości. Prezenterka była wdzięczna gościom za dochowanie dyskrecji.

„Ewa mi to powiedziała, rozmawiałyśmy jeszcze dzień po ślubie, że była bardzo wdzięczna swoim gościom właśnie za dyskrecję. Dzięki temu do ostatniej chwili mogła zachować to tylko dla nich. I ja nadal z uporem maniaka powiem, że to były piękne chwile, ale to, co chcieli pokazać, pokazali”, opowiadała w Plejadzie 

Sprawdź też: Na swoim ślubie Ewa Wachowicz olśniła kreacją

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.