WIDEO VIVY.PL

Wzruszające słowa Czesława Mozila o żonie: „Nigdy wcześniej nie miałem domu. Teraz mam, gdzie wracać"

Kochają warszawską Pragę, ale mają plan wyprowadzki z Polski...

Rafał Kowalski 11 marca 2023 08:55

Ponad sześć lat temu Czesław Mozil wziął upragniony ślub. Dziś wraz z Dorotą Mozil są jedną z najsympatyczniejszych par show-biznesu. Zakochani zgodzili się niedawno wziąć udział w programie Azja Express. To wydarzenie nauczyło ich nowych rzeczy. I tak jak zmienia nas udział w ekstremalnej przygodzie, może zmienić nas także wejście w związek. Muzyk opowiedział nam o tym, jaką przemianę przeszedł u boku partnerki.

Czesław Mozil o tym, jak zmienił się dzięki żonie

Tak czułych słów nie spodziewaliśmy się, gdy zapytaliśmy muzyka o to, czy zmienił go związek, w którym jest od kilku lat. „Dorota mówi, że jak człowiek się nie zmienia, to staje się nudny”, zaczął mówić Czesław Mozil i przeszedł do wzruszających słów.  „Wszyscy to widzą, cała moja rodzina to mówi, że zmieniłem się przy Dorocie na lepsze. A ja czuję, że nigdy wcześniej nie miałem domu. Mieszkałem w pokojach, w mieszkaniach. A teraz mam zapach domu, czego nigdy przed poznaniem Doroty nie miałem. Wcześniej też nie mieszkałem nigdy z żadną kobietą. Spotkało mnie wielkie szczęście, że dzielę cztery ściany z żoną, że mieszkanie pachnie nią. Mam, gdzie wracać i to jest powód, żeby tam wracać…”, powiedział w rozmowie z VIVĄ.pl.

Jego żona Dorota Mozil dodała, że właśnie tak wygląda ich codzienne życie. Że jest w nim dużo miejsca na mówienie o emocjach. „Staramy się na co dzień zachować intymność, taką werbalną też”, podkreśliła.

Czytaj teżWanda Kwietniewska gorzko o wyrzuceniu z Lombardu. Manager zrobił to, gdy leżała w szpitalu

Czesław Mozil, Dorota Mozil
Fot. TVN materiał promocyjny

Dorota Mozil, Czesław Mozil, Dorota i Czesław Mozilowie, VIVA! listopad 2021, 23/2021
Fot. Bartek Wieczorek/Visual Crafters

Czesław i Dorota Mozilowie. Czy wyprowadzą się z Polski?

W dalszej części naszego spotkania zapytaliśmy parę, czy ma swoje ulubione miejsca na Ziemi. „Kopenhaga i Bangkok. To drugie jako nasze wakacyjne miejsce, a w pierwszym mieszka cała rodzina Czesława, więc tam często bywamy. I to trochę też nasz dom, lubimy tam bardzo być”, przyznała Dorota Mozil.

Artysta dodał wtedy, że on i jego ukochana mają nawet plan wyprowadzki z Polski. Ale do tego jeszcze długa droga. „Marzymy o wspólnym życiu za 30 lat w małym domku w Danii na wsi”, powiedział VIVIE.pl. „Zdecydowanie staramy się tak nasze życie budować, żeby to się wydarzyło”, podsumowała jego małżonka.

ZOBACZ TAKŻE: Maciej Musiał zabrał głos w sprawie Jana Pawła II. Aktor ma jasne stanowisko

Życzymy spełnienia wszelkich pragnień! Zachęcamy też do obejrzenia drugiej części naszej rozmowy – tym razem o kulisach show TVN. 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA SZOSTAK i MARYLA SZOSTAK: córka i matka. Są ze sobą bardzo blisko, ale dają sobie dużo wolności. Nam opowiadają o swojej wyjątkowej więzi. KAROLINA GRUSZKA o swojej chorobie, obywatelstwie córki oraz komu pomaga i dlaczego. JAN PESZEK: diabeł i anioł we mnie. Przewrotna spowiedź dojrzałego człowieka i artysty. NOWA GENERACJA IDOLI: młode pokolenie muzyków, które zawładnęło show-biznesem i zbiorową wyobraźnią.