Andziaks, Luka, Angelika Trochonowicz, Łukasz Trochonowicz
Fot. materiał promocyjny TVN
HISTORIA MIŁOŚCI

Wygrali Azja Express, są razem 8 lat z... przerwą! Tacy są prywatnie Angelika i Łukasz Trochonowiczowie

Za nimi narodziny córki i bajeczny ślub...

Rafał Kowalski 28 maja 2023 08:59
Andziaks, Luka, Angelika Trochonowicz, Łukasz Trochonowicz
Fot. materiał promocyjny TVN

Od zachwycają swoją naturalnością widzów w internecie, a od kilku miesięcy dawali siebie lepiej poznać także publiczności przed telewizorami. To właśnie oni bowiem wygrali kolejną edycję show Azja Express. Andziaks i Luka, czyli Angelika i Łukasz Trochonowiczowie to para vlogerów, którzy na polskim YouTubie osiągają jedne z najwyższych wyników oglądalności. Jak rozpoczęła się ich miłość?

Andziaks i Luka – pierwsze spotkanie, związek

Był ostatni dzień lutego 2015 roku, gdy w jednym z warszawskich klubów wpadli na siebie całkiem przypadkiem. On stał na didżejce, ja schodziłam schodami, było jak w filmach. Ja zapatrzyłam się w niego, on zapatrzył się we mnie. Później przysiadł się do nas do loży. Rozmawialiśmy. Później zgadaliśmy się na Facebooku i umówiliśmy się na kolejną imprezę”, opowiadała publicznie Angelika Trochonowicz.

Choć ponad rok wszystko układało się pomyślnie, w połowie 2016 para postanowiła ze sobą zerwać. Choć pozostawali w przyjacielskich stosunkach, twierdzili, że to nie to. Uważali, że są zbyt młodzi i chcą się wyszaleć. Czas pokazał jednak, że nie umieją bez siebie żyć. Po dziewięciu miesiącach przerwy, wrócili do siebie.

W maju 2020 roku na świat przyszła córeczka zakochanych. Całą ciążę oraz poród Charlotte można było obserwować w internecie, gdzie jej rodzice regularnie publikuję wideo ze swojego życia.

Sprawdź teżTak wygląda córka Alicji Węgorzewskiej. Fani nie mają wątpliwości, że to kopia mamy!

Nie inaczej było w przypadku wesela, o którym nie tylko mówiło się wśród fanów vlogowania, ale i na wszystkich show-biznesowych portalach. Uroczystość wyprowawiona w lipcu 2022 wyglądała bajecznie. Morze kwiatów (tylko ich koszt to ponad 100 tysięcy złotych), ślub w ogrodzie i zabawa z muzyką do białego rana.

Aktualnie małżeństwo urządza swój wymarzony dom. Każdy etap budowy i remontu niezmiennie można podglądać na ich kontach na YouTubie.

Andziaks, Luka
Fot. materiał promocyjny TVN

Andziaks i Luka wygrali Azję Express - komentarze

W finale przygodowego show znaleźli się wczoraj: Reni Jusis z przyjacielem, Paulina Krupińska z przyjaciółką oraz Andziaks i Luka. I to właśnie oni wbiegli na metę programu jako pierwsi. Tym samym zostali kolejnymi laureatami Azja Express.

Większość widzów pogratulowała zwycięzcom w komentarzach. Ale pośród tysięcy słów wsparcia znaleźli się też niezadowoleni z takiego werdyktu. Czytamy opinie o tym, że według niektórych widzów para nie zasługiwała na pierwsze miejsce, bo zdarzało się im oszukiwać. To, czy tak faktycznie było, pozostawiamy uważnym obserwatorom show.

Czytaj też: Pola Wiśniewska na pierwszym zdjęciu z synkiem! Noel jest naprawdę uroczy

My cieszymy się, że wszystkie 3 finałowe pary mogły przeżyć wyprawę życia! 

Andziaks, Luka
Fot. materiał promocyjny TVN

Andziaks, Luka
Fot. materiał promocyjny TVN

Wideo

Piotr Trojan marzył o aktorstwie od dziecka. Lekarz powiedział mu, że nie ma na to żadnych szans...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAGDALENA BOCZARSKA: intrygująca i niezależna. Emocjonalna i zarazem twarda. Nam opowiada o rodzinie i swojej pasji podróżowania. MACIEJ MUSIAŁOWSKI: aktor i muzyk. Gdy przekroczył próg XVIII-wiecznego pałacu, zmieniło się jego życie… EWA EWART kręciła filmy dokumentalne o wojnach i katastrofach. Tym razem nakręciła poetycką opowieść o raku. ELŻBIETA ROMANOWSKA: od kiedy została prowadzącą program „Nasz nowy dom”, musi się mierzyć z niewyobrażalnym hejtem. PIOTR TROJAN o tym, jak introwertyk odnalazł się w trudnym świecie artystycznym. PODRÓŻE Z ITAKĄ I VIVĄ!: ponad 100 destynacji na całym świecie, ekskluzywne hotele, rajskie plaże. Z rodziną lub we dwoje. Co wybierzesz?