Fot. stock.adobe.com
ZE ŚWIATA URODY

Możesz stworzyć idealny odcień szminki dla siebie!

Powstanie w jedynym egzemplarzu - tylko dla Ciebie!

Ksenia Krasko 8 marca 2019 17:30
Fot. stock.adobe.com

Marka La Bouche Rouge, założona przez Nicolasa Gerliet, który przez dziesięć lat pracował jako dyrektor marketingu w Lancôme i Armani, ma w swojej ofercie coś, co na pewno Ci się spodoba: możesz stworzyć swoją własną szminkę! Wystarczy wejść na stronę laboucherougeparis.com i zagubić się w dostępnej ilości odcieni. Docenisz ten genialny pomysł, jeśli tęsknisz za pomadką, której już nie produkują, i jeśli uwielbiasz rzeczy wykonane specjalnie dla Ciebie.

 

 

Jak stworzyć swoją własną szminkę?

W La Bouche Rouge tworzysz swoją szminkę od podstaw! Masz do wyboru ogromną paletę odcieni, a jeśli nie znajdziesz tego jedynego – do jednego z atelier możesz przynieść dowolny przedmiot, którego kolor lubisz i "przenieść" na narzędzie. Jeśli nie będziesz w najbliższym czasie w Paryżu, możesz wysłać projektantom kosmetyku zdjęcie. Następnie wybierasz matową lub satynową fakturę i – co najlepsze – nadajesz swojej pomadce dowolną nazwę, która znajdzie się na opakowaniu.

Oprócz stworzenia własnej, niepowtarzalnej i jedynej w swoim rodzaju szminki, możesz zdecydować na zakup gotowego produktu. Oprócz podstawowej linii, La Bouche Rogue ma kilka pomadek stworzonych we współpracy ze słynnymi kobietami ze świata mody – wśród nich jest Anja Rubik i Chloe Sevigny. Co niezwykłe, marka nie tylko robi piękne rzeczy, ale także myśli o środowisku. Nie musisz wyrzucać opakowania i płacić za nowe za każdym razem, zaśmiecając planetę – wystarczy wymienić wkład!

 

 

Trend na tak niepowtarzalne, niezwykłe i dopasowane do nas rzeczy rozwija się coraz szybciej. Możesz mieć jedyne w swoim rodzaju perfumy, obuwie, torebki, a teraz również kosmetyki! Jeśli spodobał Ci się pomysł, ale chciałabyś dowiedzieć się więcej, w Warszawie bez trudu stworzysz swoją idealną pomadkę z pomocą ekspertów z Lip Lab.  

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

THE NOW. Our stand at the Forty Five Ten, Dallas, downtown @fortyfiveten #laboucherouge #maisondemaquillage

Post udostępniony przez laboucherougeparis (@laboucherougeparis)

 

 

 

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.