Fot. stock.adobe.com
ZE ŚWIATA URODY

Możesz stworzyć idealny odcień szminki dla siebie!

Powstanie w jedynym egzemplarzu - tylko dla Ciebie!

Ksenia Krasko 8 marca 2019 17:30
Fot. stock.adobe.com

Marka La Bouche Rouge, założona przez Nicolasa Gerliet, który przez dziesięć lat pracował jako dyrektor marketingu w Lancôme i Armani, ma w swojej ofercie coś, co na pewno Ci się spodoba: możesz stworzyć swoją własną szminkę! Wystarczy wejść na stronę laboucherougeparis.com i zagubić się w dostępnej ilości odcieni. Docenisz ten genialny pomysł, jeśli tęsknisz za pomadką, której już nie produkują, i jeśli uwielbiasz rzeczy wykonane specjalnie dla Ciebie.

 

 

Jak stworzyć swoją własną szminkę?

W La Bouche Rouge tworzysz swoją szminkę od podstaw! Masz do wyboru ogromną paletę odcieni, a jeśli nie znajdziesz tego jedynego – do jednego z atelier możesz przynieść dowolny przedmiot, którego kolor lubisz i "przenieść" na narzędzie. Jeśli nie będziesz w najbliższym czasie w Paryżu, możesz wysłać projektantom kosmetyku zdjęcie. Następnie wybierasz matową lub satynową fakturę i – co najlepsze – nadajesz swojej pomadce dowolną nazwę, która znajdzie się na opakowaniu.

Oprócz stworzenia własnej, niepowtarzalnej i jedynej w swoim rodzaju szminki, możesz zdecydować na zakup gotowego produktu. Oprócz podstawowej linii, La Bouche Rogue ma kilka pomadek stworzonych we współpracy ze słynnymi kobietami ze świata mody – wśród nich jest Anja Rubik i Chloe Sevigny. Co niezwykłe, marka nie tylko robi piękne rzeczy, ale także myśli o środowisku. Nie musisz wyrzucać opakowania i płacić za nowe za każdym razem, zaśmiecając planetę – wystarczy wymienić wkład!

 

 

Trend na tak niepowtarzalne, niezwykłe i dopasowane do nas rzeczy rozwija się coraz szybciej. Możesz mieć jedyne w swoim rodzaju perfumy, obuwie, torebki, a teraz również kosmetyki! Jeśli spodobał Ci się pomysł, ale chciałabyś dowiedzieć się więcej, w Warszawie bez trudu stworzysz swoją idealną pomadkę z pomocą ekspertów z Lip Lab.  

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

THE NOW. Our stand at the Forty Five Ten, Dallas, downtown @fortyfiveten #laboucherouge #maisondemaquillage

Post udostępniony przez laboucherougeparis (@laboucherougeparis)

 

 

 

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BEATA TADLA: „Obiecaliśmy sobie z Rafałem, że nie będziemy opowiadać o naszym związku w mediach. Rafał nie jest osobą publiczną”. Dlaczego SZYMON MAJEWSKI mówi o sobie: „dożywotni maminsynek”? Aneta Hickinbotham produkowała głośną „Ostatnią rodzinę”, nominowane do Oscara „Boże Ciało” i pracowała przy filmie „Troja”. Dlaczego została producentką, a nie… lekarzem? A także oscarowe zaskoczenia i karnawałowe szaleństwo w Rio.