Sharon Stone, Nagi instynkt, sceny seksu w filmach
Fot. East News
Metamorfozy gwiazd

Jak teraz wygląda Sharon Stone? Najnowsze fotografie martwią fanów!

61-letnia aktorka jest nie do poznania!

Redakcja VIVA! 29 grudnia 2019 09:31
Sharon Stone, Nagi instynkt, sceny seksu w filmach
Fot. East News

Sharon Stone, to aktorka która dla pokolenia 35+ jest synonimem piękna, seksapilu i inteligencji. Popularność zdobyła dzięki roli w filmie „Nagi instynkt”. Ale zapisała się w historii również z innego powodu. Sharon Stone była jedną z najmłodszych ofiar udaru mózgu. Miała 43, kiedy go przeszła. Jej przypadek był wyjątkowy, dlatego nieformalnie nazywa się go syndromem Sharon Stone. Młody wiek nie sprawił wcale, że udar był lżejszy. Aktorka przeżyła śmierć kliniczną. Później zajęcia sprawności zajęło jej trzy lata. Wszystkiego musiała nauczyć się od nowa. Po tych doświadczeniach zupełnie inne stało się też jej życie. Przez wiele lat mimo tego, że miała kłopoty ze zdrowiem wyglądała naprawdę pięknie. Jednak ostatnie zdjęcia Sharon Stone, wzbudziły spore wątpliwości, co do stanu zdrowia aktorki.

Fot. East News

Jak wygląda Sharon Stone obecnie, w 2019 roku?

Aktorka ma obecnie 61 lat i rzadko pokazuje się na imprezach filmowych i czerwonym dywanie. Jej ostatnie zdjęcia pokazują ją bez makijażu, podczas wizyty w studiu urody. Aktorka ma bardzo blade wychudzone ciało,  zaniedbane włosy i nogi, które pokrywają rany i siniaki. W tej odsłonie jest trudna do poznania. Gdyby nie charakterystyczny uśmiech i spojrzenie, ciężko byłoby w niej rozpoznać dawną Sharon Stone. Mamy nadzieję, że ze zdrowiem aktorki wszystko w porządku.

Sharon Stone, jak wygląda w 2019
Fot. East News

Sharon Stone, jak wygląda w 2019
Fot. East News

Sharon Stone, jak wygląda w 2019
Fot. East News

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.