ZE ŚWIATA MODY

Sharon Stone nadal zachwyca urodą! Czemu to zawdzięcza?

Znamy sekret jej diety!

Sabina Zięba 1 marca 2018 19:00

Choć Sharon Stone niebawem będzie świętować swoje 60. urodziny, nadal rozpala zmysły niejednego mężczyzny! Mimo tego że w swoim życiu przeżyła wiele rozwodów, poronienia, a także chorobę nowotworową, ciągle zachwyca. Aktorka pojawiła się właśnie na najnowszej okładce Vanity Fair i wygląda kwitnąco! Jak to robi?

Sekret wyglądu Sharon Stone

Swego czasu na łamach prasy Sharon Stone zarzekała się, że nigdy nie miała żadnej operacji plastycznej i do dziś uważa się za ich zdecydowaną przeciwniczkę. Mawia: „Nie uciekniesz przed starością. Operacje plastyczne nie mają sensu i nie zamierzam ich sobie robić. Zamiast tego lepiej od czasu do czasu zmienić swój wygląd. Nie można ciągle nosić ciągle tej samej fryzury i makijażu”. Podobno swój młody wizerunek i smukłą sylwetkę zawdzięcza wyłącznie diecie. Jaką stosuje?

Dieta Sharon Stone

Aktorka chętnie dzieli się swoimi radami odnośnie dbania o sylwetkę. Wiadomo, że jakiś czas temu stosowała rygorystyczną dietę o niskim IG (indeksie glikemicznym) i unikała cukrów, kofeiny oraz alkoholu. Obecnie przekonuje o skuteczności odżywiania się chudym mięsem, dużą ilością warzyw i owoców, a także ryb, ze względu na kwasy tłuszczowe Omega-3. Podkreśla, że istotne jest również spożywanie jaj oraz picie minimum 8 szklanek wody dziennie. Wiadomo, że podczas gotowania stosuje oliwę z oliwek oraz ostre przyprawy (by przyspieszyć metabolizm), za to unika soli. W jednym z wywiadów zdradziła: „Jestem fanatyczką herbaty. Lubię oczyszczające zioła, ale nie lubię być pijana. Dlatego unikam mocniejszych trunków. Pomijając oczywiście kieliszek czerwonego wina do obiadu”. Ma jednak pewną słabość: „Uwielbiam gorzką czekoladę. Zawsze mam odrobinę w torebce”. Oprócz tego kocha miód (najlepiej wrzosowy) oraz naturalny dżem. Zastanawiacie się czy aktorka dodatkowo ćwiczy? Otóż... nie! Jest pasjonatką techniki Pilates, ale na co dzień jej ruch ogranicza się do prostych czynności, m. in. wybierania schodów zamiast windy. Zobaczcie w naszej galerii efekty jej działań! Skorzystacie z rad aktorki?

Wideo

Te kultowe filmowe kwestie Jerzego Stuhra przeszły do historii! Też je uwielbiasz?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Joanna Przetakiewicz o tym, jak być szczęśliwą po 50.! A także trendy w modzie i urodzie na wiosnę i lato!