Sara Boruc, VIVA! Moda
Fot. Piotr Stokłosa/Warsaw Creative
Metamorfozy gwiazd

Sara Boruc Mannei w nowym uczesaniu wygląda zjawiskowo!

To idealna fryzura na letnie dni!

Marta Cieplak 10 maja 2018 12:30
Sara Boruc, VIVA! Moda
Fot. Piotr Stokłosa/Warsaw Creative

Sara Boruc Mannei jest jedną z najsłynniejszych polskich WAG. Podobnie jak jej przyjaciółka, Marina Łuczenko-Szczęsna, ma w planach nagranie płyty, a oprócz tego ma swoją linię biżuterii Sin by Mannei oraz ... lakierów do paznokci! Sara Boruc jako prawdziwa fashionistka śledzi trendy i szybko sama je „testuje”. I to nie tylko modowe, ale i beauty. Dlatego w grudniu zdecydowała się na krótkie cięcie i zachwyciła w lekko falowanym bobie, który ostatnio króluje wśród gwiazd Hollywood. Teraz idzie o krok dalej.

Sara Boruc w nowej fryzurze

Ostatnie zdjęcia na Instagramie Sary wyraźnie wskazują, że żona Artura Boruca jak na razie definitywnie zrezygnowała ze swojego znaku rozpoznawczego, czyli delikatnych fal! Teraz prostuje włosy, dzięki czemu jej fryzura wygląda niezwykle szykownie. Nam Sara bardzo podoba się w takim minimalistycznym uczesaniu. Szczególnie gdy do nowego looku dodaje mocniejszy makijaż oczu!

Fani są zachwyceni – w komentarzach królują wpisy takie jak te: „Włoski bombowe!!!!!!”, „Śliczna!”, „Pięknie!”, „Świetnie wyglądasz w nowej fryzurze”. A wy co myślicie o tej nowej stylizacji? 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…