Sara Boruc, VIVA! Moda
Fot. Piotr Stokłosa/Warsaw Creative
Metamorfozy gwiazd

Sara Boruc Mannei w nowym uczesaniu wygląda zjawiskowo!

To idealna fryzura na letnie dni!

Marta Cieplak 10 maja 2018 12:30
Sara Boruc, VIVA! Moda
Fot. Piotr Stokłosa/Warsaw Creative

Sara Boruc Mannei jest jedną z najsłynniejszych polskich WAG. Podobnie jak jej przyjaciółka, Marina Łuczenko-Szczęsna, ma w planach nagranie płyty, a oprócz tego ma swoją linię biżuterii Sin by Mannei oraz ... lakierów do paznokci! Sara Boruc jako prawdziwa fashionistka śledzi trendy i szybko sama je „testuje”. I to nie tylko modowe, ale i beauty. Dlatego w grudniu zdecydowała się na krótkie cięcie i zachwyciła w lekko falowanym bobie, który ostatnio króluje wśród gwiazd Hollywood. Teraz idzie o krok dalej.

Sara Boruc w nowej fryzurze

Ostatnie zdjęcia na Instagramie Sary wyraźnie wskazują, że żona Artura Boruca jak na razie definitywnie zrezygnowała ze swojego znaku rozpoznawczego, czyli delikatnych fal! Teraz prostuje włosy, dzięki czemu jej fryzura wygląda niezwykle szykownie. Nam Sara bardzo podoba się w takim minimalistycznym uczesaniu. Szczególnie gdy do nowego looku dodaje mocniejszy makijaż oczu!

Fani są zachwyceni – w komentarzach królują wpisy takie jak te: „Włoski bombowe!!!!!!”, „Śliczna!”, „Pięknie!”, „Świetnie wyglądasz w nowej fryzurze”. A wy co myślicie o tej nowej stylizacji? 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?