Sara Boruc, VIVA! Moda
Fot. Piotr Stokłosa/Warsaw Creative
O TYM SIĘ MÓWI

Sara Boruc pokazała zdjęcie z mamą! To po niej odziedziczyła urodę? 

„Mama jak siostra’’, komentują fanki!

Damian Duda 26 marca 2018 17:00
Sara Boruc, VIVA! Moda
Fot. Piotr Stokłosa/Warsaw Creative

Wiele kobiet chce wyglądać jak ona. Piękna, zgrabna, a do tego niezwykle przedsiębiorcza — tak w skrócie możemy opisać Sarę, żonę Artura Borucka, która od kilku sezonów podbija polski show-biznes. Mimo licznych — negatywnych — komentarzy pod jej adresem, ona się nie poddaje. I każdego dnia udowadnia, że chcieć znaczy móc. O Sarze Boruc ponownie jest głośno za sprawą zdjęcia, które opublikowała na Instagramie. Dlaczego? 

Mama Sary Boruc

Blogerka zabrała swoją mamę na zasłużony wypoczynek. Panie wypoczywają obecnie w jednym z najpopularniejszych miejsc wśród polskich gwiazd. Mowa oczywiście o słonecznym Dubaju. Gdy w Polsce jest zimno, one mogą w tym czasie rozkoszować się piękną pogodą.

Najwięcej emocji w sieci wywołało zdjęcie, które żona piłkarza opublikowała na instagramowym profilu. Pozuje na nim ze swoją mamą. Internauci nie szczędzą komplementów pod adresem Hanny Mannei, mamy blogerki. „Mama jak siostra cudowna’’ — pisze jedna z internautek. „Przepiękna mamusia’’ — dodaje druga.

Wy również uważacie, że panie są do siebie podobne?

 

 

LoVe #mami @manneihanna 🦋❤️ #sinbymanneijewels #mannei #borucmannei #dubai

Post udostępniony przez Sara Boruc Mannei (@saraborucmannei_real)

 

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANNA I TOMASZ SEKIELSCY – znany dziennikarz mówi o żonie, że jest jak… „żona mafiozo”. Dlaczego? BERENICE MARLOHE – kim by została, gdyby nie rola dziewczyny Bonda? MEGHAN i HARRY w osobistej krucjacie przeciwko brytyjskiej monarchii. REMIGIUSZ MRÓZ o tym, jak zarobił pierwszy milion, gdzie szuka natchnienia i o końcu miłości.