URODZINY GWIAZD

Piękność, dla której czas się zatrzymał! Bogna Sworowska kończy 51 lat!

„W moim domu nie było kultu urody”

Olga Figaszewska 10 maja 2018 14:26

Nie spełniła ojcowskich ambicji, nie została prawnikiem czy lekarzem. W 1987 roku zdobyła tytuł Wicemiss Polonia. Pracowała jako modelka, jako jedyna Polka była na okładce amerykańskiego Playboya. W latach 80. i 90. wzięta modelka – chodziła po wybiegach całego świata, brała udział w licznych sesjach zdjęciowych. „W moim domu nie było kultu urody. Pamiętam, że nawet przyjaciele rodziców mieli zakaz prawienia mnie i bratu komplementów”, zwierzyła się w jednym z wywiadów VIVY!. Mieszkała i pracowała we Włoszech, Francji i Stanach Zjednoczonych. Dziś szczęśliwa mama i spełniona kobieta. Prowadzi własną firmę PR. Bogna Sworowska obchodzi swoje 51. urodziny!

Zapytana o to, kim jest teraz, odpowiedziała: „Kobietą pracującą, matką, czasami bywam singielką. Osobą, której życie nie szczędziło doświadczeń. Ale dzięki nim jestem mądrzejsza, silniejsza i spełniona. Niewiele potrafi mnie zaskoczyć. Wiem, dokąd idę i gdzie chcę dojść. I mam coraz to nowe marzenia. Z wiekiem jest ich więcej. I wiem, że wszystko można osiągnąć”.

Życzymy wszystkiego najlepszego! 

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA: czy da się porównać uczucie pomiędzy mężczyzną a kobietą do tego łączącego matkę i dziecko? SARA JAMES najpierw podbiła Polskę, teraz podbija świat. Naszą sesję zrealizowaliśmy w jej ukochanym Los Angeles. ARKADIUSZ JAKUBIK: fantastyczny, wielokrotnie nagradzany aktor, rockandrollowiec o rodzinnych relacjach i myślowym ADHD. MAŁGORZATA SARAMONOWICZ w poruszającej rozmowie o życiu ze stwardnieniem rozsianym.