Promocja -55% na kosmetyki do makijażu Rossmann 2018
Fot. adobe.stock.com
ze świata urody

Już dziś rusza wielka promocja na kosmetyki do makijażu w Rossmannie!

Produkty kupisz nawet 55% taniej!

Marta Cieplak 9 października 2018 11:30
Promocja -55% na kosmetyki do makijażu Rossmann 2018
Fot. adobe.stock.com

W Rossmannie właśnie rusza promocja -55% na kosmetyki do makijażu „Piękny początek sezonu”. Dzięki niej w świetnej cenie kupisz wszystkie produkty potrzebne do wykonania looku jak z jesiennych pokazów! Na co zapolujesz?

Promocja Rossmann 2018 na kosmetyki do makijażu – zasady

Produkty ze zniżką kupisz od dziś, 9 października, aż do 19 października, a więc przez najbliższe dwa tygodnie. W tym czasie z promocji na kolorówkę mogą skorzystać wszyscy posiadacze Karty Rossmann!

Jakie zasady obowiązują?

  • Jeśli chcesz skorzystać z promocji musisz kupić minimum trzy różne produkty objęte promocją.
  • Z oferty możesz skorzystać maksymalnie trzy razy.
  • Rabat -55% nie łączy się z innymi promocjami w Rossmann.

Co warto kupić na promocji -55% w Rossmann

Promocją objęte są kosmetyki do makijażu ze wszystkich kategorii: podkłady, pudry, tusze do rzęs, szminki, kredki, cienie itp. Ale najlepiej zainwestować w kosmetyki droższe, bo na nich zaoszczędzimy najwięcej. Jeśli masz swój ulubiony podkład i chciałabyś kupić kilka sztuk, to zakupy musisz rozplanować „na raty”. Najpierw kup podkład, tusz i na przykład czerwoną szminkę, która zawsze się przyda. Następnym razem ten same podkład, eyeliner (też must-have) i błyszczyk. A ostatnim razem podkład i dwa kosmetyki z połyskiem, które są w tym sezonie absolutnym hitem i na pewno przydadzą się w okresie karnawału. 

kultowe produkty do makijażu
Fot. Adobe Stock

zabiegi kosmetyczne na jesień, uroda, kosmetyki
Fot. Adobe Stock

 

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.