Promocja -55% na kosmetyki do makijażu Rossmann 2018
Fot. adobe.stock.com
ze świata urody

Już dziś rusza wielka promocja na kosmetyki do makijażu w Rossmannie!

Produkty kupisz nawet 55% taniej!

Marta Cieplak 9 października 2018 11:30
Promocja -55% na kosmetyki do makijażu Rossmann 2018
Fot. adobe.stock.com

W Rossmannie właśnie rusza promocja -55% na kosmetyki do makijażu „Piękny początek sezonu”. Dzięki niej w świetnej cenie kupisz wszystkie produkty potrzebne do wykonania looku jak z jesiennych pokazów! Na co zapolujesz?

Promocja Rossmann 2018 na kosmetyki do makijażu – zasady

Produkty ze zniżką kupisz od dziś, 9 października, aż do 19 października, a więc przez najbliższe dwa tygodnie. W tym czasie z promocji na kolorówkę mogą skorzystać wszyscy posiadacze Karty Rossmann!

Jakie zasady obowiązują?

  • Jeśli chcesz skorzystać z promocji musisz kupić minimum trzy różne produkty objęte promocją.
  • Z oferty możesz skorzystać maksymalnie trzy razy.
  • Rabat -55% nie łączy się z innymi promocjami w Rossmann.

Co warto kupić na promocji -55% w Rossmann

Promocją objęte są kosmetyki do makijażu ze wszystkich kategorii: podkłady, pudry, tusze do rzęs, szminki, kredki, cienie itp. Ale najlepiej zainwestować w kosmetyki droższe, bo na nich zaoszczędzimy najwięcej. Jeśli masz swój ulubiony podkład i chciałabyś kupić kilka sztuk, to zakupy musisz rozplanować „na raty”. Najpierw kup podkład, tusz i na przykład czerwoną szminkę, która zawsze się przyda. Następnym razem ten same podkład, eyeliner (też must-have) i błyszczyk. A ostatnim razem podkład i dwa kosmetyki z połyskiem, które są w tym sezonie absolutnym hitem i na pewno przydadzą się w okresie karnawału. 

kultowe produkty do makijażu
Fot. Adobe Stock

zabiegi kosmetyczne na jesień, uroda, kosmetyki
Fot. Adobe Stock

 

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.