Paris Jackson w kampanii KVDB
Fot. Getty Images
Ze świata urody

Paris Jackson została twarzą kosmetyków KVD

Kampania z jej udziałem robi wrażenie!

Marta Cieplak 8 kwietnia 2022 12:30
Paris Jackson w kampanii KVDB
Fot. Getty Images

Paris Jackson, 24-letnia córka króla muzyki pop, Michaela Jacksona, od kilku lat robi karierę w świecie filmu i muzyki, a od niedawna także w branży beauty. Została właśnie twarzą najnowszej kampanii kosmetyków do makijażu KVD Beauty. Jak prezentuje się w nowej roli?

ZOBACZ TAKŻE: TYLKO U NAS! Ekskluzywna relacja z wyjątkowego spotkania z Kat Von D w Los Angeles

Paris Jacksona twarzą marki kosmetycznej KVD Beauty

Paris słynie z dość odważnego wizerunku – uwielbia styl grunge. Chwilami w swoich rozwichrzonych włosach i pomalowano na ciemno oczach do złudzenia przypomina młodą Courtney Love. Ale lubi też eksperymentować z różnymi stylami. I tak ostatnio pojawiła się na pokazie Givenchy w Paryżu w make-upie inspirowanym pierrotem. Musimy przyznać, że był to odważny ruch. Ale opłacił się, bo wszystkie oczy były zwrócone właśnie na nią.

Patis Jackson na pokazie Givenchy
Fot. East News

Artystyczne podejście do makijażu było na pewno jednym z powodów, dla których to właśnie Paris Jackson została wybrana na ambasadorkę marki KVD Beauty, a konkretnie nowej żelowej kredki do oczu Tatoo Pencil. W kampanii wygląda świetnie – jest sobą, a to kluczowe także dla jej fanów, a ma ich na Instagramie już prawie 4 mln.

ZOBACZ TAKŻE: Córka Michaela Jacksona wyjawiła prawdę o ojcu. „Widzieliśmy wszystko”

Paris nie zastanawiała się długo nad propozycją KVD Beauty, bo jak mówi, etos marki jest zgodny z jej osobistym stylem życia.

„Jako artystkę od razu przyciągnęło mnie do KVD Beauty ich zaangażowanie w artyzm i wyrażanie siebie, które są ogromną częścią mojej osobistej tożsamości. Doceniam również to, że marka łączy tatuaże i kosmetyki w tak piękny sposób. W połączeniu z faktem, że są one w 100% wegańskie i wolne od okrucieństwa, ta współpraca z KVD Beauty jest prawdziwie organiczna i nie mogę się doczekać wszystkich ekscytujących rzeczy, które nadejdą" powiedziała magazynowi People.

A oto efekty tej współpracy:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by KVD BEAUTY (@kvdbeauty)

My już nie możemy doczekać się kolejnych sesji z udziałem Paris. 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Jedno zdjęcie Roxie Węgiel wywołało lawinę komentarzy. Odpowiedziała: „Ludzie muszą się przyzwyczaić, że jest inaczej”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA I MAŁGORZATA SOCHA: przyjaciółki w rozmowie pełnej czułości, kobiecej energii i śmiechu. O TYM SIĘ MÓWI: była najbardziej znienawidzoną kobietą na świecie, dzisiaj jest kochana i podziwiana. Czy KRÓLOWA CAMILLA aż tak się zmieniła, czy Brytyjczycy zmienili front? ELIZA RYCEMBEL: jedna z najzdolniejszych aktorek młodego pokolenia nie pogardziłaby epizodami, ale… reżyserzy widzą ją w głównych rolach. MARIA ROTKIEL: uznana psycholog apeluje: „Dziewczyny, musimy być dla siebie ważne!”.