Córka Michaela Jacksona wyjawiła prawdę o ojcu
Fot. Mark Terrill-Pool/Getty Images
Z ŻYCIA GWIAZD

Córka Michaela Jacksona wyjawiła prawdę o ojcu. „Widzieliśmy wszystko”

Paris Jackson świętuje dziś 24 urodziny. Zobacz, jak się zmieniła

Redakcja VIVA! 3 kwietnia 2022 15:01
Córka Michaela Jacksona wyjawiła prawdę o ojcu
Fot. Mark Terrill-Pool/Getty Images

Paris Jackson obchodzi dziś 24 urodziny. Jednak jej życie nigdy nie było usłane różami. W wieku 11 lat straciła ukochanego tatę Michaela Jacksona. „To zawsze będzie boleć”, przyznała. Odejście ojca w tak młodym wieku mocno odbiło się na zdrowiu psychicznym dziewczyny. W pewnym momencie Paris uzależniła się od narkotyków, leków, zmagała się z depresją, była ofiarą gwałtu, a w ostateczności próbowała sobie odebrać życie. Jednak to już przeszłość. Teraz powoli staje na nogi. Zobacz, jak obecnie wygląda jedyna córka Michaela Jacksona. 

Paris Jackson o ojcu Michaelu Jacksonie. Jakie mieli relacje? Jakim ojciec był Michael Jackson?

Paris Jackson w sierpniu ubr. udzieliła wywiadu dla modelki, Naomi Campbell, w jej programie na YouTube pt. „No Filter with Naomi”. Córka słynnego wokalisty Michaela Jacksona podzieliła się wspomnieniami związanymi z ojcem. Przyznała, że jej dzieciństwo nie należało do łatwych i na wszystko musiała... zapracować. „Dorastaliśmy w poczuciu, że musimy zarabiać na rzeczy. Jeśli chcieliśmy pięć zabawek z FAO Schwarz lub Toys R Us, musieliśmy przeczytać pięć książek”, wyznała. 

Takie metody wychowawcze ojca sprawiły, że córka Jacksona bardzo wcześnie poznała wartość pieniądza. „To zarabianie na to, a nie tylko bycie uprawnionym do posiadania rzeczy. To jest jak praca, ciężka praca”, podkreśliła, po czym dodała, że ojciec dbał o nią i jej rodzeństwo i starał się ich wychować na przyzwoitych i kulturalnych ludzi. „Mój tata dbał o to, żebyśmy byli kulturalni. Pilnował, żebyśmy byli wykształceni”.

Michaelowi Jacksonowi zależało, aby jego dzieci wiedziały, co to skromność i dobre wychowanie. Dzięki ojcu i jego profesji miały okazję zwiedzić wiele wspaniałych miejsc. „Widzieliśmy wszystko. Widzieliśmy kraje Trzeciego Świata. Widzieliśmy każdą część spektrum”, ujawniła Paris. 

Czytaj także: Co dzieje się z najmłodszym synem Michaela Jacksona? Blanket rzadko pokazuje się publicznie

Michael jackson, paris jackson, prince jackson, blanket jackson, 27.11.2008 rok
Fot. Mohamed Hadid via Getty Images

Michael Jackson z dziećmi, Prince Jackson, Blanket Jackson, Paris Jackson, 27.11.2008 rok

Trudna dzieciństwo Paris Jackson 

Paris Jackson długo ukrywała przed światem zewnętrznym, że zmaga się z licznymi problemami. Swój ból i cierpienie wolała zachować dla siebie. Dopiero 5 lat temu w wywiadzie dla „Rolling Stone” ujawniła, że po śmierci ojca miała depresję. Czuła się wyobcowana i samotna. Dodatkowo przerażało ją zbyt intensywne zainteresowanie mediów wokół jej osoby. 

Podczas rozmowy z dziennikarzem wyznała także, że w wieku 14 lat została zgwałcona. Rok później próbowała popełnić samobójstwo podcinając sobie żyły… Jak przyznała Paris nie był to pierwszy, kiedy chciała odebrać sobie życie. „Po prostu tylko raz stało się to informacją publiczną. Próby były trzy”, zdradziła w 2017 roku. Od śmierci ojca jej samoocena drastycznie spadła, dziewczyna wręcz nie nawiedziła siebie. Nie mogła znieść myśli, że ojciec mógł jeszcze żyć. „Myślałam, że nic nie umiem robić i nie zasługuję na to, by żyć. Zadawałam sobie rany nożem i ukrywałam to przed rodziną”. W ukrywaniu ran i blizn pomogły jej tatuaże, których w sumie ma już 50. „Niektóre z moich tatuaży zakrywają blizny po samookaleczeniu, a także ślady po braniu narkotyków”. Dziewięć z nich zostało poświęcone królowi popu. 

Śmierć ojca do dzisiaj pozostaje dla Paris największą traumą. „Wszystko co mnie spotka, nie będzie nawet w połowie tak złe jak tamto. Więc jakoś to zniosę”. Dziewczyna zdradziła także, że Michael Jackson odwiedza ją czasami w snach.

Czytaj także: Najstarszy syn Michaela Jacksona skończył 25 lat! Co dziś robi Prince?

Córka Michaela Jacksona wyjawiła prawdę o ojcu
Fot. Mark Terrill-Pool/Getty Images

Janet Jackson, Paris Jackson, 2009 rok

Co dziś robi i jak wygląda córka Michaela Jacksona?

Po wielu trudnych momentach Paris Jackson zdecydowała się podjąć terapię. Profesjonalne wsparcie w walce z depresją zawdzięcza organizacji „Child Protective Services”, która na co dzień zajmuje się ochroną dzieci. Podjęcie leczenia okazało się zbawienne w skutkach. Teraz córka Michaela Jacksona sama chce nieść pomoc innym potrzebującym. „Chcę wpłynąć na samoakceptację, odwagę i czucie się komfortowo w swojej skórze. Nie ma znaczenia jaki nosisz rozmiar, jakiego koloru jesteś, skąd pochodzisz”, stwierdziła.

Paris Jackson poszła w ślady sławnego ojca i rozwija się muzycznie. Tworzy własne piosenki, a także zdobywa doświadczenie w świecie modelingu. W tamtym roku świat mógł posłuchać jej piosenki "Let Down", która na YouTube zdobyła ponad 3 mln wyświetleń. 

Prywatnie Paris Jackson tworzy szczęśliwy związek z muzykiem Gabrielem Gleenem. Określa się jako osoba panseksualna, a więc nie ma dla niej żadnego znaczenia płeć osoby, z którą się spotyka. Młoda gwiazda dość długo poszukiwała siebie i swojej seksualności. „Społeczeństwo wie tylko o trzech długoterminowych związkach, w których byłam i były one z mężczyznami. Społeczeństwo nie wie natomiast o większości związków, w których byłam. Umawiałam się nie tylko z mężczyznami i kobietami. Umawiałam się też z mężczyzną, który miał pochwę”, szczerze przyznała Paris Jackson. 

Dziś córka Michaela Jacksona świętuje 24 urodziny. Zobacz, jak bardzo się zmieniła na przestrzeni lat.  

Czytaj też: Tajemnice Neverlandu. Co działo się w posiadłości Michaela Jacksona? 

Paris Jackson, 33rd Annual GLAAD Media Awards, Beverly Hills, Los Angeles, California, USA - 02.04.2022
Fot. Earl Gibson III/Shutterstock

Paris Jackson, 33rd Annual GLAAD Media Awards, Beverly Hills, California, USA, 02.04.2022 

Paris Jackson, 33rd Annual GLAAD Media Awards, Beverly Hills, Los Angeles, California, USA - 02.04.2022
Fot. CraSH/ImageSPACE/Shutterstock

Paris Jackson, 33rd Annual GLAAD Media Awards, Beverly Hills, California, USA, 02.04.2022 

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Tłum gwiazd, laureaci konkursu i niezwykły muzyczny gość. Tak zapamiętamy VIVA! Photo Awards 2023

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA BOSACKA: opowieść o miłości, rozstaniu, przebaczeniu i nowym początku. ANASTAZJA I TOMEK JAKUBIAK: scenariusz na znalezienie wielkiej miłości. EWA KRAWCZYK: Krzysztof, moja miłość. ROSALYNN I JIMMY CARTER: historia niezwykłego związku. JAN EMIL MŁYNARSKI: muzyka to krok w stronę wolności. WANDA TRACZYK-STAWSKA: o najpiękniejszej Wigilii w obozie jenieckim w 1944 roku.