Blanket Jackson
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Co dzieje się z najmłodszym synem Michaela Jacksona?! Zachowanie Blanketa niepokoi jego rodzinę!

Po premierze Leaving Neverland, podupadł na zdrowiu...

Redakcja VIVA! 15 maja 2019 20:25
Blanket Jackson
Fot. East News

O najmłodszym dziecku Jacksona wiadomo niewiele. Blanket Jackson, a właściwie Prince Michael Jackson II ma 17 lat. Po śmierci ojca trafił pod opiekę babci, Katherine Jackson. Nastolatek na co dzień uczęszcza do elitarnej szkoły Buckley School. Zagraniczne media donoszą, że po premierze szokującego filmu dokumentalnego Leaving Neverland, syn Michaela Jacksona podupadł na zdrowiu... Czy najnowsze zdjęcia potwierdzą te informacje? 

Co dzieje się z najmłodszym dzieckiem Michaela Jacksona?

Bliscy nastolatka są zaniepokojeni jego stanem. Jak donoszą zagraniczne serwisy najmłodsza pociecha Michaela Jacksona mocno przeżyła medialną nagonkę na Króla Popu. Ostatnie wydarzenia mocno odcisnęły się na jego psychice. Blanket Jackson miał przestał mówić.

,,Jest najbardziej rozgadanym dzieciakiem w szkole, a nie mówi teraz wcale. Wszyscy się o niego martwimy”, zdradził niedawno w programie Victorii Derbyshire bratanek Michaela Jacksona.

I tutaj pojawiają się pewne nieścisłości, ponieważ jeszcze niedawno Mark Lester, ojciec chrzestny Michaela Jacksona II zdradził, że ten zawsze był milczącym dzieckiem i stronił od towarzystwa innych osób. Jego słowa rzucają nowe światło na sprawę. Zdaniem Marka Lestera nastolatek jest zwyczajnie izolowany od świata przez babcię i kuzyna, i to oni mają na niego negatywny wpływ. Odseparowany od rzeczywistości kreuje własny świat.

Również Prince Jackson I i Paris nie znoszą najlepiej oskarżeń wobec swojego taty. Niedawno zagraniczne media sugerowały, że także córka wokalisty jest załamana po premierze głośnego dokumentu. W końcu 20-latka postanowiła zabrać głos w sprawie. ,,Nie chcę nikogo urazić, ale trzeba się uspokoić. Wiem, że niesprawiedliwość potrafi być frustrująca i łatwo się zatracić. Ale spokojne reagowanie jest bardziej zrozumiałe niż reagowanie w złości. Co więcej, najlepiej jest się od tego odciąć”, napisała na Twitterze Paris Jackson.

Dzieci Michaela Jacksona przeszły już naprawdę dużo. Za każdym razem mierzą się z bolesnymi oskarżeniami wymierzonymi przeciwko wokaliście. „Wyobraź sobie swojego rodzica, który płacze obok ciebie, bo cały świat nienawidzi go za coś, czego nie zrobił”, tłumaczyła Paris. Trudno się dziwić, że ta sprawa boleśnie odbija się na ich rodzinie. 

Blanket Jackson po raz pierwszy publicznie 

To rzadki widok. Dwóch synów Michaela Jacksona na jednym zdjęciu. Blanket został zaproszony przez starszego brata na ceremonię wręczenia dyplomów z okazji zakończenia studiów. Z chęcią zapozował do zdjęcia z Princem Jacksonem i wszystko wskazuje na to, że jest w dobrej formie. 

Prince Jackson, Blanket Jackson, Paris Jackson
Fot. ONS

Blanket Jackson
Fot. Sharpshooter Images / Splash /EAST NEWS

Prince Jackson, Blanket Jackson
Fot. Prince Jackson/Instagram @princejackson

Michael Jackson molestował, nosił peruki i był królem popu
Fot. Getty Images

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!