O TYM SIĘ MÓWI

Co dzieje się z najmłodszym synem Michaela Jacksona?!

Zachowanie Blanketa Jacksona zaniepokoiło jego rodzinę!

Redakcja VIVA! 14 marca 2019 17:51
Blanket Jackson
Fot. East News

O najmłodszym dziecku Jacksona wiadomo niewiele. Blanket Jackson, a właściwie Prince Michael Jackson II ma 17 lat. Po śmierci ojca trafił pod opiekę babci, Katherine Jackson. Nastolatek na co dzień uczęszcza do elitarnej szkoły Buckley School. Po premierze szokującego filmu dokumentalnego Leaving Neverland, przestawiającego zeznania mężczyzn dotyczących molestowania seksualnego przez Michaela Jacksona jego syn, Blanket Jackson podupadł na zdrowiu...

Co dzieje się z najmłodszym dzieckiem Michaela Jacksona?

Bliscy nastolatka są zaniepokojeni jego stanem. Jak donoszą zagraniczne serwisy najmłodsza pociecha Michaela Jacksona mocno przeżyła medialną nagonkę na Króla Popu. Ostatnie wydarzenia mocno odcisnęły się na jego psychice. Blanket Jackson przestał mówić.

,,Jest najbardziej rozgadanym dzieciakiem w szkole, a nie mówi teraz wcale. Wszyscy się o niego martwimy”, zdradził w programie Victorii Derbyshire bratanek Michaela Jacksona.

I tutaj pojawiają się pewne nieścisłości, ponieważ jeszcze niedawno Mark Lester, ojciec chrzestny Michaela Jacksona II zdradził, że był milczącym dzieckiem i stronił od towarzystwa innych osób. Jego słowa rzucają nowe światło na sprawę. Zdaniem Marka Lestera nastolatek jest zwyczajnie izolowany od świata przez babcię i kuzyna i to oni mają na niego negatywny wpływ. Odseparowany od rzeczywistości kreuje własny świat.

Również Prince Jackson I i Paris nie znoszą najlepiej oskarżeń wobec swojego taty. Niedawno zagraniczne media sugerowały, że także córka wokalisty jest załamana po premierze głośnego dokumentu. W końcu 20-latka postanowiła zabrać głos w sprawie. ,,Nie chcę nikogo urazić, ale trzeba się uspokoić. Wiem, że niesprawiedliwość potrafi być frustrująca i łatwo się zatracić. Ale spokojne reagowanie jest bardziej zrozumiałe niż reagowanie w złości. Co więcej, najlepiej jest się od tego odciąć”, napisała na Twitterze Paris Jackson.

Dzieci Michaela Jacksona przeszły już naprawdę dużo. Za każdym razem mierzą się z bolesnymi oskarżeniami wymierzonymi przeciwko wokaliście. „Wyobraź sobie swojego rodzica, który płacze obok ciebie, bo cały świat nienawidzi go za coś, czego nie zrobił”, tłumaczyła Paris. Trudno się dziwić, że ta sprawa boleśnie odbija się na ich rodzinie.  

Prince Jackson, Blanket Jackson, Paris Jackson
Fot. ONS

Blanket Jackson
Fot. Sharpshooter Images / Splash /EAST NEWS

Wideo

Marka 5.10.15. przełamuje tabu i porusza bardzo ważny temat! 

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Po raz pierwszy Joanna Krupa z mamą! Rozmawiają o kobiecości, mężczyznach i… mężach!