szminka Trump
Fot. materiały prasowe
ZE ŚWIATA URODY

Ta szminka to hit wśród amerykańskich vlogerów! 

Obraża Donalda Trumpa i pomaga uchodźcom…

Aleksandra Charzewska 4 lipca 2018 13:30
szminka Trump
Fot. materiały prasowe

Znacie Lipslut? "50% na cele charytatywne, 100% przeciwko tyranii". Tak brzmi hasło firmy, którą założyły 3 studentki z Kalifornii chwilę po ostatnich wyborach prezydenckich w USA. W zeszłym roku Lipslut wypuściła na rynek matową płynna szminkę o nazwie F*CK TRUMP, ale dopiero teraz zrobiło się o niej naprawdę głośno.

Działalność charytatywna

F*CK TRUMP z założenia miała krytykować politykę prezydenta Stanów Zjednoczonych Donalda Trumpa i przekazywać pieniądze ze sprzedaży na cele charytatywne. Teraz głównym celem polityki firmy jest pomoc uchodźcom, których najbardziej dotykają ostatnie radykalne decyzje prezydenta.

Lipslut to moda, sprzeciw i środkowy palec wymierzony w stronę socjopolitycznego krajobrazu. Pracując ciężko nad rozwiązaniem problemów, na których Ci zależy, Lipslut jest gotowa aby pomóc Ci w złożeniu swojego manifestu.” 

Szminka jest wegańska, a także nietestowana na zwierzętach, ma modny kolor brudnego różu i kosztuje 19,95 dolarów (do kupienia na stronie www.lipslut.com). Firma manifestując swój sprzeciw wobec radykalnej polityki Donalda Trumpa zbiera pieniądze, które przekazuje rodzinom poszkodowanych podczas marszy organizowanych międzyinnymi przez ruch Black Lives Matter

Ostatnio firma wyszła z kolejną inicjatywą i postanowiła przenieść protest również na czerwone dywany. F*CK HOLLYWOOD ma inna szminka w klasycznym czerwonym odcieniu, a dochód z niej jest przekazywany organizacjom walczącym z nietolerancją seksualną. 

Co myślicie o takiej inicjatywie? 

szminka Trump
Fot. lipslut.com
szminka Trump
Fot. instagram.com/@hello.lipslut

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…