szminka Trump
Fot. materiały prasowe
ZE ŚWIATA URODY

Ta szminka to hit wśród amerykańskich vlogerów! 

Obraża Donalda Trumpa i pomaga uchodźcom…

Aleksandra Charzewska 4 lipca 2018 13:30
szminka Trump
Fot. materiały prasowe

Znacie Lipslut? "50% na cele charytatywne, 100% przeciwko tyranii". Tak brzmi hasło firmy, którą założyły 3 studentki z Kalifornii chwilę po ostatnich wyborach prezydenckich w USA. W zeszłym roku Lipslut wypuściła na rynek matową płynna szminkę o nazwie F*CK TRUMP, ale dopiero teraz zrobiło się o niej naprawdę głośno.

Działalność charytatywna

F*CK TRUMP z założenia miała krytykować politykę prezydenta Stanów Zjednoczonych Donalda Trumpa i przekazywać pieniądze ze sprzedaży na cele charytatywne. Teraz głównym celem polityki firmy jest pomoc uchodźcom, których najbardziej dotykają ostatnie radykalne decyzje prezydenta.

Lipslut to moda, sprzeciw i środkowy palec wymierzony w stronę socjopolitycznego krajobrazu. Pracując ciężko nad rozwiązaniem problemów, na których Ci zależy, Lipslut jest gotowa aby pomóc Ci w złożeniu swojego manifestu.” 

Szminka jest wegańska, a także nietestowana na zwierzętach, ma modny kolor brudnego różu i kosztuje 19,95 dolarów (do kupienia na stronie www.lipslut.com). Firma manifestując swój sprzeciw wobec radykalnej polityki Donalda Trumpa zbiera pieniądze, które przekazuje rodzinom poszkodowanych podczas marszy organizowanych międzyinnymi przez ruch Black Lives Matter

Ostatnio firma wyszła z kolejną inicjatywą i postanowiła przenieść protest również na czerwone dywany. F*CK HOLLYWOOD ma inna szminka w klasycznym czerwonym odcieniu, a dochód z niej jest przekazywany organizacjom walczącym z nietolerancją seksualną. 

Co myślicie o takiej inicjatywie? 

szminka Trump
Fot. lipslut.com
szminka Trump
Fot. instagram.com/@hello.lipslut

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.