O TYM SIĘ MÓWI

Donald Trump znowu upokorzył żonę! Czy w jego słowach jest ziarno prawdy?

Czy dojdzie do rozwodu w Białym Domu?

Weronika Kostyra 6 marca 2018 21:00

Coraz wyraźniej widać, że małżeństwo Donalda i Melanii Trumpów nie należy do udanych. Wiele razy sugerowano, że łączy ich jedynie układ, w którym nie ma miejsca na uczucia. Prezydent USA nie cieszy się dobrą opinią jeżeli chodzi o traktowanie kobiet. Jeszcze przed objęciem prezydentury wiele razy pozwalał sobie na niewybredne i obraźliwe komentarze. Regularnie na światło dzienne wydostają się doniesienia o jego ciągłych romansach, zdradach i skandalach z przeszłości. Do tej pory żona konsekwentnie nie komentowała tego typu informacji i stała przy boku męża. Jego zachowanie staje się jednak coraz bardziej karygodne i upokarzające dla Melanii Trump. Coraz więcej przesłanek świadczy o tym, że ich małżeństwo wisi na włosku. Do tej pory nie zdarzyło się jednak, aby urzędujący prezydent USA zdecydował się na rozwód…

Kryzys w małżeństwie Melanii i Donalda Trumpów

W ostatnich tygodniach media aż huczą od plotek na temat romansu Donalda Trumpa z gwiazdą porno, której zaoferował pieniądze za milczenie. Mówi się też, że coś łączy go z jedną z urzędniczek Białego Domu. Była modelka nie miała odpowiednich kwalifikacji, by być doradczynią prezydenta Stanów Zjednoczonych. A ten jest znany ze swojej słabości do pięknych kobiet. Oliwy do ognia dolało jej nagłe odejście z pracy. Czy stała za nim Melania, która miała już dość upokorzeń?

Obserwatorzy wiele razy zauważyli już, że żona prezydenta USA wraz z kolejnymi plotkami coraz częściej traktuje go chłodno i z rezerwą. Mimo że parze zależy na utrzymaniu pozorów, nawet to okazuje się trudne. Tym razem to Donald Trump publicznie dał do zrozumienia, że stan ich małżeństwa jest bardzo zły. Niestety przy okazji po raz kolejny upokorzył żonę. Na przyjęciu  w obecności wielu osób powiedział: „To był kolejny naprawdę spokojny tydzień. Nareszcie wszystko działa jak dobrze naoliwiona maszyna. Ale ja lubię ruch. Lubię chaos. To jest naprawdę dobre. Teraz pytanie, które wszyscy zadają brzmi: Kto odejdzie następny? Steve Miller czy Melania?”, zażartował ponuro, po czym zwrócił się do żony z pytaniem: „Kochasz mnie?”. Zawstydzona Melania odpowiedział mu szeptem, ale to nie powstrzymało Donalda przez dalszymi „żartami”. „Nie powiem wam, co powiedziała”, stwierdził najpierw, po czym zdradził jednak słowa żony: „Powiedziała: Zachowuj się!”.

Kto odejdzie następny? Steve Miller czy Melania?

Czy w tym żarcie kryje się ziarenko prawdy? Melania Trump na pewno nie była zadowolona z dowcipów na swój temat. Jest skromna i nieśmiała, stara się nie zwracać na siebie nadmiernej uwagi. Powinien o tym wiedzieć jej mąż. „Melania nigdy nie czuła się tak znieważona. Ma już dość takiego traktowania, choć zapewne jak zwykle skrzywi się tylko i puści sprawę w niepamięć. Doskonale wie, że nie ma sensu poruszania tego tematu z Donaldem – nie obchodzą go jej uczucia, nie ma szans wygrać tej kłótni. Tak po prostu działa ich związek”, pisze zagraniczny portal HollywoodLife.

Melania nigdy nie czuła się tak znieważona. Ma już dość takiego traktowania, choć zapewne jak zwykle skrzywi się tylko i puści sprawę w niepamięć.

Czy w Biały Domu rzeczywiście zanosi się na rozwód? Jeżeli doszło by do niego doszło byłby to pierwszy rozwód prezydenta Stanów Zjednoczonych w historii urzędu. Jeszcze przed objęciem urzędu miliarder rozwodził się już dwukrotnie.

Żony Donalda Trumpa

Pierwszą żoną Donalda Trumpa była czeska modelka Ivana Trump. Para pobrała się w 1977 roku i doczekała trójki dzieci – Donalda Juniora, Ivanki i Erica. Wielką miłość rozbił jego romans z Marlą Maples, byłą królową piękności. Ivana i Donald rozwiedli się w 1992 roku. Nie obyło się jednak bez skandalu, czyli spektakularnego podziału majątku.

„Nie ma żadnego znaczenia, co piszą o tobie w gazetach, kiedy masz przy boku seksowną dupeczkę”,  tak skomentował plotki o swoim romansie z Marlą Maples w wywiadzie dla „Esquire”. Szybko okazało się, że romans z Marlą Maples to coś poważnego i chwilę później (w 1993 roku) Marla Maples i Donald Trump stanęli na ślubnym kobiercu. Mają córkę Tiffany Trump, a ich związek przetrwał do 1999 roku.

Wkrótce obecny prezydent USA związał się z Melanią Trump. Ślub wzięli w 2005 roku, a rok później na świat przyszedł ich syn Barron… 

Wideo

Dziś wypada 3. rocznica ich ślubu. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Wydanie La Dolce VIVA!, a w nim: Ania Starmach, jurorka polskich edycji MasterChef oraz MasterChef Junior, o związkach – tych rodzinnych oraz ze sztuką i kuchnią. Piotr Adamczyk naszym przewodnikiem po Rzymie. Jak to się dzieje, że Monica Bellucci z każdym rokiem staje się… piękniejsza. Włoszka Tessa Capponi-Borawska o arystokratycznych korzeniach i o tym, kto zaszczepił jej pasję gotowania.