O TYM JEST GŁOŚNO

Czy małżeństwo Melanii i Donalda Trumpów naprawdę wisi na włosku?

Ten gest zdradza wszystko!

Weronika Kostyra 19 lutego 2018 07:30

Małżeństwo Melanii i Donalda Trumpów od początku stanowi zagadkę. Wiele razy sugerowano, że łączy ich jedynie układ, w którym nie ma miejsca na uczucia. Prezydent USA cieszy się niechlubną sławą mizogina i ksenofoba. Regularnie na światło dzienne wydostają się doniesienia o jego ciągłych romansach, zdradach i skandalach z przeszłości. Jego żona konsekwentnie nie komentuje tego typu informacji i stoi przy boku męża. Czy na pewno jednak ignoruje upokarzające ją zachowanie Trumpa?

Kryzys w małżeństwie Melanii i Donalda Trumpów

Choć Melania Trump nigdy nie odniosła się bezpośrednio do wybryków męża, obserwatorzy wiele razy zauważyli już, że żona prezydenta USA często traktuje go chłodno i z rezerwą. Kilka razy zdarzyło się, że na oczach kamer odtrąciła rękę męża. Słynny też jest już uśmiech, który posłała mu w czasie zaprzysiężenia, a który znikł, gdy tylko odwrócił się od niej. W ostatnich tygodniach media aż huczą od plotek na temat romansu Donalda Trumpa z gwiazdą porno, której zaoferował pieniądze za milczenie. Mówi się też, że coś łączy go z jedną z urzędniczek Białego Domu.

Oboje małżonkowie wiedzą, że skandal związany z ich rozstaniem nie jest wskazany przy ich pozycji. Niewykluczone, że układ między nimi rzeczywiście istnieje. Melanii nie zawsze jednak udaje się ukryć prawdziwe uczucie. Tak było ostatnio, kiedy razem z mężem wysiadała z prezydenckiego samolotu Air Force One na Florydzie. Kamerom udało się uchwycić, jak Donald Trump bezskutecznie próbuje złapać żonę za rękę, a ta umyślnie mu się wymyka. Wideo to kolejny dowód, że między małżonkami nie układa się najlepiej.

Zobaczcie sami: 

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.