Ten gest zdradza wszystko!

Weronika Kostyra 19 lutego 2018 07:30

Małżeństwo Melanii i Donalda Trumpów od początku stanowi zagadkę. Wiele razy sugerowano, że łączy ich jedynie układ, w którym nie ma miejsca na uczucia. Prezydent USA cieszy się niechlubną sławą mizogina i ksenofoba. Regularnie na światło dzienne wydostają się doniesienia o jego ciągłych romansach, zdradach i skandalach z przeszłości. Jego żona konsekwentnie nie komentuje tego typu informacji i stoi przy boku męża. Czy na pewno jednak ignoruje upokarzające ją zachowanie Trumpa?

Kryzys w małżeństwie Melanii i Donalda Trumpów

Choć Melania Trump nigdy nie odniosła się bezpośrednio do wybryków męża, obserwatorzy wiele razy zauważyli już, że żona prezydenta USA często traktuje go chłodno i z rezerwą. Kilka razy zdarzyło się, że na oczach kamer odtrąciła rękę męża. Słynny też jest już uśmiech, który posłała mu w czasie zaprzysiężenia, a który znikł, gdy tylko odwrócił się od niej. W ostatnich tygodniach media aż huczą od plotek na temat romansu Donalda Trumpa z gwiazdą porno, której zaoferował pieniądze za milczenie. Mówi się też, że coś łączy go z jedną z urzędniczek Białego Domu.

Oboje małżonkowie wiedzą, że skandal związany z ich rozstaniem nie jest wskazany przy ich pozycji. Niewykluczone, że układ między nimi rzeczywiście istnieje. Melanii nie zawsze jednak udaje się ukryć prawdziwe uczucie. Tak było ostatnio, kiedy razem z mężem wysiadała z prezydenckiego samolotu Air Force One na Florydzie. Kamerom udało się uchwycić, jak Donald Trump bezskutecznie próbuje złapać żonę za rękę, a ta umyślnie mu się wymyka. Wideo to kolejny dowód, że między małżonkami nie układa się najlepiej.

Zobaczcie sami: 

1/5
Copyright @East News
1/5

2/5
Donald i Melania Trump na terenie Białego Domu
Copyright @east news
2/5

3/5
Melania Trump i jej stylizacje podczas wizyty w Japonii
Copyright @East News
3/5

4/5
Melania Trump, Donald Trump
Copyright @East News
4/5

5/5
Donald i Melania Trump w drodze do Teksasu
Copyright @East News
5/5

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.