Jolanta Zakrocka 16 stycznia 2017 19:15
1/5
Copyright @Materiały prasowe
1/5

Tę uroczą parę, czyli aktorkę Stacy Martin i kota, poznaliśmy już mniej więcej półtora roku temu. Wystąpili w kampanii pierwszego zapachu Miu Miu, mającego wyrażać dziewczęcą młodzieńczość i potrzebę wolności połączoną ze szczyptą buntu.

 

Nowy Miu Miu – L'Eau Bleue – jest świeższy i lżejszy. Widać to na pierwszy rzut oka. Flakon, mający kształt identyczny jak jego poprzednik, wykonany jest z przezroczystego błękitnego szkła, a na jego szlifowanych krawędziach załamuje się migotliwe światło. Zwieńczono go pastelowożółtym korkiem, mającym nawiązywać do promiennej dziewczyny Miu Miu.

 

 

Kompozycja L'Eau Bleue określana jest  jako „iskrzące musowanie wczesnej wiosny”. Jak opowiada twórczyni zapachu, mistrzyni perfumiarstwa Daniela Andrier, nowa kompozycja wyraża uczucie, które jest tak subtelne, że ciężko je nazwać słowami. Wrażenie, że „zupełnie nie wiadomo, kiedy to się stało, ale właśnie nadeszła wiosna. Jest jak rozwiane na wietrze kosmyki włosów. Dotknie cię, bez względu na to, gdzie jesteś: w łóżku, gdy o świcie leżysz przy otwartym oknie, na autostradzie, którą pędzisz czując na twarzy promienie słońca, nocą, na ulicach miasta, którymi błądzisz tuż po ulewnym deszczu, o poranku, w wilgotnym ogrodzie, gdy bosymi stopami dotykasz zbyt chłodnej trawy”.

 

W iskrzącej świeżością kompozycji L'Eau Bleue wyczujemy soczysty zapach świeżych kwiatów. Delikatna konwalia łączy się z akordami wiciokrzewu, a w tle pojawia się pikantna woń drzewa Akigala.

 

Miu Miu L'Eau Bleue dostępny jest w perfumeriach Sephora.

 

2/5
Copyright @Materiały prasowe
2/5

Aktorka Stacy Martin w trakcie sesji dla Miu Miu.

 

Polecamy też: Nowa kampania Miu Miu utrzymana jest w stylu retro. Jak ją zobaczycie zatęsknicie do lata!

3/5
Copyright @Materiały prasowe
3/5
4/5
Copyright @Materiały prasowe
4/5

Zdjęcie z kampanii nowego zapachu Miu Miu - L'Eau Bleue.

5/5
Copyright @Materiały prasowe
5/5

Zdjęcie z kampanii nowego zapachu Miu Miu - L'Eau Bleue.

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Mama przy stole jest szczęśliwa”, mówią o MAGDZIE GESSLER jej dzieci – LARA GESSLER i TADEUSZ MULLER. „Ta tęsknota jest jeszcze gorsza niż na początku…”, wyznaje MAGDALENA ADAMOWICZ, żona tragicznie zmarłego prezydenta Gdańska PAWŁA ADAMOWICZA. OLGA TOKARCZUK, noblistka z dredami. RAFAŁ i GRZEGORZ ZAWIERUCHA. Aktor i uczestnik „MasterChef” – na czym polega siła braci? EWA PACUŁA i NICOLE SALETA - jak nieuleczalna choroba determinuje ich życie.