Commuter-core
Fot. Launchmetrics/Spotlight/AG.FREE
trendy 2024

Commuter-core: nowy modowy trend, który podbija TikToka!

Jak ogarnąć codzienny chaos w naszych stylizacjach?

Wiktoria Oskroba 28 marca 2024 15:30
Commuter-core
Fot. Launchmetrics/Spotlight/AG.FREE

Ubrania, po które obecnie sięgamy coraz częściej mają w równym stopniu uwzględniać komfort i osobisty styl. Rzeczywistość skłania nas do pobudzenia naszej kreatywności i komponowania naszej garderoby w przemyślany sposób - zwłaszcza jeśli musimy dojeżdżać do pracy. Właśnie nasza chaotyczna codzienność jest inspiracją nowego trendu „Commuter-core”.

ZOBACZ TAKŻE: Trend na wiosnę 2024 - chabrowy niebieski to nowy kolor sezonu!

@caitlinfuataga Commuter core for 2024 #ootd #dysonairwrap #commuter ♬ boondocks - L.Dre

Trendy 2024: Commuter-core to nowy viralowe trend TikToka

Commuter (z ang. osoba dojeżdżająca do pracy), zwłaszcza pracująca w korporacji, nie ma łatwego zadania, jeśli chodzi o stylizację. Wiadomo, że szpilki i garnitur nie są najwygodniejszym zestawem do podróży pociągiem, autobusem czy środkiem transportu innym niż taxi czy samochód. Jadnak większość z nasz mierzy się właśnie z taką rzeczywistością. Dlatego zamiast niewielkiej torebki to ręki, zabieramy ze sobą pojemnego shoppera, gdzie chowamy nasze buty „do pracy”, a na czas podróży wkładamy komfortowe sneakersy, jeansy i zarzucamy wygodny klasyczny trencz.

Bottega Veneta

Commuter-core
Fot. Launchmetrics/Spotlight/AG.FREE

Projektanci oddają ducha codzienności w najnowszych kolekcjach

Temat podchwycił dom mody Bottega Veneta, który w swojej ostatniej kolekcji zaprezentował „codzienne” elementy garderoby w maksymalistycznej odsłonie: pełnej luźnych, ciepłych płaszczy, dużych toreb i płaskiego obuwia. W symboliczny sposób prozę codzienności oddała także marka Miu Miu. Na wybiegu modelki w casualowych stylizacjach nosiły duże shoppery wypełnione tym, co mogłoby się przydać „na później”.

Miu Miu

Commuter-core
Fot. Launchmetrics/Spotlight/AG.FREE

CZYTAJ TEŻ: Zapomnij o rozsądku. Buty z piórami to nowy modowy hit!

Co sądzicie o najnowszej tendencji "Commuter-core"?

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Nie pokochali się od razu, kilka lat temu pokonali kryzys. Hania Żudziewicz i Jacek Jeschke o drodze o ślubu

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.