Zobacz modne inspiracje
Fot. IMAXTREE/FREE
ZE ŚWIATA URODY

Oto 5 prostych i efektownych fryzur biznesowych!

Zobacz nasze inspiracje z Instagrama i Fashion Week!

Marta Baran 6 września 2019 18:34
Zobacz modne inspiracje
Fot. IMAXTREE/FREE

Nic tak nie dopełni stylizacji jak odpowiednio dobrana fryzura. Mogłoby się wydawać, że efektowne upięcia można osiągnąć wyłącznie z pomocą stylisty, jednak nic bardziej mylnego! Na dowód przygotowaliśmy przegląd najciekawszych stylizacji fryzur, które królują w tym sezonie. Zainspiruj się modą street stylową oraz Instagramem! Wstążki, spinki, warkocze – to wszystko to istny must have tego sezonu!

Spinki we włosach w 2019

To trend, który króluje już od kilku sezonów. Zdobione spinki z perełkami, napisami oraz innymi akcentami są niezwykle oryginale. Świetnie prezentują się w połączeniu z niskim kucykiem, warkoczami, a także rozpuszczonymi włosami. Aby efekt był jeszcze bardziej oszałamiający, wepnij nie jedną, a kilka spinek!

Modne, proste upięcia włosów
Fot. IMAXTREE/FREE

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Débora Rosa (@deborabrosa)

Chustki i ozdobne gumki

Do tej pory ten look kojarzył się głównie z wakacjami. Jednak coraz częściej na takie upięcia decydujemy się na co dzień. Podczas pracy długie włosy przeszkadzają i nie można ich okiełznać. Wtedy z pomocą przychodzi właśnie modne i proste upięcie, które zrobisz za pomocą materiałowej scrunchie, a nawet ozdobnej chustki, którą można obwiązać wokół klasycznej gumki.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez MakeLifeEasier (@makelifeeasier_pl)

Modne, proste upięcia włosów
Fot. IMAXTREE/FREE

Delikatne fale

Ta fryzura nie wychodzi z mody – jest prosta, a przy okazji bardzo efektowna. To idealny pomysł na prostą fryzurę na spotkanie biznesowe. Od lat tak swoje włosy stylizuje brytyjska modelka Alexa Chung, blogerka Amanda Steele i inne gwiazdy. Jak zrobić delikatne fale w stylu messy? Aby uzyskać naturalny efekt, najlepiej użyć prostownicy i nawijać na nią niewielkie pasma włosów. Aby fale utrzymały się jak najdłużej, spryskaj je lakierem utrwalającym.

Modne, proste upięcia włosów
Fot. IMAXTREE/FREE

Modne, proste upięcia włosów
Fot. IMAXTREE/FREE

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Amanda Steele (@amandasteele)

Warkocze

Podczas tegorocznych jesienno-zimowych tygodni mody królowały warkocze. Jednak w tym sezonie odchodzimy od tego tradycyjnie uplecionego na karku na rzecz... wysokiego warkocza! W jaki sposób go wyczarować? Zwiąż kucyka blisko czubka głowy, a następnie zapleć włosy w warkocz, zabezpieczając go gumką. To prosta stylizacja, dedykowana długim oraz średnim włosom.

Modne, proste upięcia włosów
Fot. IMAXTREE/FREE

Opaski

To prosta fryzura, która nie może się nie udać! W tym sezonie prawdziwym hitem są grube opaski, które idealnie prezentują się z eleganckimi stylizacjami. Modne upięcie włosów sprawi, że będziesz się czuła pewnie podczas ważnych spotkań biznesowych. Dodatek będzie świetnie wyglądał przy praktycznie każdym uczesaniu, np. kucyku, a także niskim koczku! 

Modne, proste upięcia włosów
Fot. IMAXTREE/FREE

Modne, proste upięcia włosów
Fot. IMAXTREE/FREE

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.