Na wybiegach wypatrzyliśmy 6 wiodących trendów

Sabina Zięba 3 września 2019 14:30

Podczas chłodniejszych miesięcy to właśnie płaszcz gra pierwsze skrzypce w stylizacjach, dlatego ważne jest, by na sezon jesień/zima 2019/2020 wybrać taki, który będzie stylowy i uniwersalny. Powinien współgrać z innymi elementami looku, ale ich nie przytłaczać, zwracać uwagę, ale nie sprawiać wrażenia, że jesteśmy przebrane. I choć mówi się, że najpiękniejszym płaszczem dla kobiety są męskie ramiona, warto zaopatrzyć się w godne zastępstwo! :)

Płaszcz na jesień i zimę 2019

Płaszcz przestaje być traktowany wyłącznie jako strój przeciwdeszczowy! Teraz to element, który nadaje sylwetce charakter. Przy wyborze należy kierować się jakością tkaniny, bez względu na markę. Najlepiej unikać syntetyków czy błyszczących materiałów. Dobrze, by miał także ciekawe detale oraz podszewkę, która nadaje kształtu. A jakie trendy na najbliższy sezon proponują najpopularniejsi projektanci? Sprawdźcie w naszej galerii!  

1/6
płaszcze na jesień zimę 2019, trendy z wybiegów, Balenciaga, Oscar De La Renta, Chanel
Copyright @IMAX
1/6

ARTYSTYCZNE PIKOWANIE

Na pokazach Balenciagi, Oscara De La Renty oraz Chanel zauważyliśmy, że pikowane okrycia ponownie wróciły do łask. Są idealne na srogą, polską zimę ze względu na swoje ocieplenie, lecz ważne, by w tym sezonie polować na te w naprawdę mocnych kolorach.

2/6
płaszcze na jesień zimę 2019, trendy z wybiegów, Alexander Wang, Celine, Marc Jacobs
Copyright @IMAX
2/6

DRAPIEŻNA KOCICA

Choć ten wzór nadal uważany jest za odważny, tej jesieni i zimy będzie niezwykle popularny. W zestawieniu z czernią, bielą i brązem mogliśmy widzieć panterkę u Alexandra Wanga, Celine oraz Marca Jacobsa.

3/6
płaszcze na jesień zimę 2019, trendy z wybiegów, Balenciaga, Alexander McQueen, Coach
Copyright @IMAX
3/6

NOWOCZESNY MATRIX

Niczym Neo z „Matrixa” w najbliższych miesiącach będziemy nosić się w skórze. Nie jest istotne, czy będzie czarna czy brązowa, długa czy krótka. Pokazy Balenciagi, Alexandra McQueena oraz Coach pokazały, że ważne, by mieć ją w swojej szafie!

4/6
płaszcze na jesień zimę 2019, trendy z wybiegów, Coach, Marc Jacobs, Carolina Herrera
Copyright @IMAX
4/6

POGODA W KRATKĘ

Krata to nieodłączny print jesieni. Co roku właśnie to ona dominuje na miejskich ulicach. W tym sezonie nie będzie inaczej, co widzieliśmy na wybiegach Coach, Marca Jacobsa czy Caroliny Herrery.

5/6
płaszcze na jesień zimę 2019, trendy z wybiegów, Celine, Alexander Wang, Givenchy
Copyright @IMAX
5/6

KLASYCZNY BEŻ

Camelowe płaszcze nigdy nie wyjdą z mody. Każda z nas powinna mieć choć jeden taki ponadczasowy model, który świetnie uzupełni każdą stylizację, jak u Celine, Alexandera Wanga czy Givenchy.

6/6
płaszcze na jesień zimę 2019, trendy z wybiegów, Celine, Marc Jacobs, Michael Kors
Copyright @IMAX
6/6

W OBJĘCIACH MISIA

Celine, Marc Jacobs oraz Michael Kors pokazali, że kolejny sezon będą rządzić futrzane płaszcze. Modele typu teddy będą nie tylko efektownie wyglądać, ale także mocno ogrzewać.

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Napisałam tę książkę po to, żeby oczyścić siebie dla dzieci. Żeby nie mieć już bagażu”, mówi w poruszającym wywiadzie wybitna pływaczka, OTYLIA JĘDRZEJCZAK. Były mąż Anji Rubik, SASHA KNEZEVIC, rozpoczął nowe życie – jako tata i jako… artysta. DEMI MOORE odkrywa mroczne strony swojego życia. Ile zostało z buntowniczki w MAŁGORZACIE OSTROWSKIEJ?