Fot. Instagram
O TYM SIĘ MÓWI

Jennifer Lopez nawiązała współpracę ze znaną polską marką!

Chcielibyście mieć produkty sygnowane jej nazwiskiem?

Sabina Zięba 5 kwietnia 2018 12:20
Fot. Instagram

Jennifer Lopez to nie tylko aktorka, piosenkarka i tancerka, ale również biznesmenka. Posiada własną kolekcję ubrań i kilkanaście zapachów, a także liczne kontrakty reklamowe. Ta najlepiej opłacana latynoska artystka w Hollywood nawiązała właśnie współpracę ze znaną polską marką. Kiedy znajdziemy w naszych sklepach produkty sygnowane jej nazwiskiem?

Kolaboracja Jennifer Lopez x Inglot

Zaledwie kilka godzin temu, bo rankiem 5 kwietnia, media obiegła wiadomość, że Jennifer Lopez nawiązała współpracę z marką rodem z podkarpackiego Przemyśla! Zarówno znana artystka, jak i marka Inglot, opublikowały na Instagramie informację, że kosmetyki sygnowane nazwiskiem J.Lo będzie można nabyć już od 26 kwietnia we wszystkich punktach sprzedaży Inglot, online na inglot.pl oraz na stronie jenniferlopezinglot.com. 

Co znajdzie się w kolekcji?

Kolekcja J.Lo x Inglot będzie się składać aż z 70 produktów! Piosenkarka ściśle współpracowała z marką i sama wybierała odcienie, projekty opakowań, a nawet nazwy dla swoich kosmetyków. Mówi: „Limitowana kolekcja, którą stworzyłam wspólnie z firmą INGLOT jest pełna moich must-have makijażowych w ulubionych kolorach. Mamy tutaj wszystko - od maskary, przez pomadki, róże do policzków, rzęsy, aż po cienie do powiek i oczywiście bronzery. To, co unikalne i zarazem ekscytujące w tej kolekcji to palety Freedom System, które umożliwiają wykreowanie własnej, spersonalizowanej palety do makijażu, zawierającej produkty i kolory, których potrzebujesz. Nie musicie kupować palet do makijażu z pięcioma cieniami, żeby mieć jeden kolor, którego naprawdę chcecie użyć”. Skusicie się na któryś z tych produktów?  

 

 

Fot. East News

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…