Nicola Peltz
Fot. Paul Morigi/WireImage
O tym się mówi!

Nicola Peltz zachwyciła makijażem i fryzurą ślubną w stylu lat 90.

Jej inspiracją była Claudia Schiffer!

Aleksandra Frankowska 11 kwietnia 2022 19:27
Nicola Peltz
Fot. Paul Morigi/WireImage

Zjawiskowy ślub roku Brooklyna Beckhama i Nicoli Pelzt to już historia, ale zdjęcia pary obiegły cały internet. Niezwykła suknia ślubna projektu Valentino oraz kliku metrowy welon sprawiły, że Peltz wyglądała jak prawdziwa księżniczka… ale z lat 90. Wszystko to za sprawą fryzury i makijażu, które inspirowane były wizerunkiem Claudii Shiffer.

ZOBACZ TEŻ: Brooklyn Beckham i Nicola Peltz już po ślubie! Suknia ślubna zrobiła furorę!

Fryzura ślubna Nicoli Peltz

W połowie upięte włosy i ciężka zaczesana nieco na boki grzywka to fryzura rodem z lat 90. XX wieku. Uwielbiała ją nosić wówczas Claudia Shiffer, jedna z najlepszych topmodelek świata. Fryzurę Nicoli Peltz stylizował Adir Abergal, z którym młoda aktorka zaprzyjaźniła się na planie Transformers. Dokładnie taki look wymarzyła swoje panna młoda, która inspiracje wysłała do swojego przyjaciela i wspólnie wybrali najlepszą koncepcję na jej najważniejszy dzień w życiu. Adir zdradził, że upatrywał się również pewnej inspiracji we fryzurze Brigitte Bardot. Prócz upięcia, przed samą stylizacją włosy Nicoli zostały rozjaśnione, a ponieważ mają tendencję do skrętu, fryzjer do stylizacji wykorzystał najlepsze produkty marki Virtue. Udało się!

To nie pierwszy fryzjerski sukces ślubny Adira Abergala. Miał on już okazję czesać do ślubu inne gwiazdy, między innymi Anne Hathaway oraz Jessicę Biel i Justina Timberlake’a.

Makijaż od Chanel

Zwieńczeniem stylizacji oraz fryzury był przepiękny, naturalny i jednocześnie kobiecy makijaż, który wykonała wizażystka marki Chanel, Kate Lee. Z twarzy panny młodej biła radość i blask. I chociaż wiemy, że to pierwsze to zasługa najważniejszego dnia w jej życiu, to drugie osiągnięto dzięki wielofunkcyjnemu rozświetlaczowi w szfycie Chanel Baume Essentiel w odcieniu perłowym.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Szczegóły ślubu Brooklyna Beckhama i Nicoli Peltz! Kto pojawi się na uroczystości?

Czy moglibyście sobie wyobrazić Nicolę Peltz w innym wydaniu? Według nas wyglądała zjawiskowo, a każdy element jej looku całkowicie oddawał jej charakter. 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA KASPRZYK i MICHAŁ KOZERSKI: „potraktujmy ten wywiad jak mecz piłkarski”, proponuje aktorka. Kto w nim zwycięży? ŁUKASZ SIMLAT: dlaczego nie ma aktorskich marzeń i dlaczego... nie wyłącza telefonu. MAJA BOHOSIEWICZ założyła rodzinę, zbudowała własny biznes i została influencerką. Czy nie żałuje swoich wyborów? MICHAŁ WITKOWSKI: ceniony pisarz odsłania swój intymny świat i… zmienia image. NIEPOKONANA, czyli niezwykła historia Céline Dion.