Beckhams
Fot. John Shearer/WireImage
O tym się mówi!

Brooklyn Beckham i Nicola Peltz już po ślubie! Suknia ślubna zrobiła furorę!

Wiemy, kto zaprojektował ją dla niej w Rzymie!

Aleksandra Frankowska 11 kwietnia 2022 11:27
Beckhams
Fot. John Shearer/WireImage

To był spektakularny weekend w Palm Beach dla dwóch rodzin: Beckhamów i Pelztów. Brooklyn Beckham i Nicola Peltz po dwóch latach od zaręczyn powiedzieli sobie sakramentalne TAK. Wydarzenie miało miejsce nad samym oceanem w posiadłości należącej do rodziców panny młodej i chociaż wszyscy spodziewali się, że suknię ślubną zaprojektuje i uszyje dla Nicoli Victoria Beckham, stało się inaczej. Jak wyglądała panna młoda w dniu ślubu? Kto stworzył dla niej kreację ze snów? Co jeszcze zachwyciło w stylizacji Nicoli Peltz?

ZOBACZ TEŻ: Szczegóły ślubu Brooklyna Beckhama i Nicoli Peltz! Kto pojawi się na uroczystości?

Brooklyn Beckham i Nicola Peltz już po ślubie

Młoda para swój długoletni związek zwieńczyła przysięgą małżeńską w obecności setek gości. Wśród gwiazd pojawili się między innymi Eva Longoria, najlepsza przyjaciółka Victorii Beckham oraz Serena Williams. Zabrakło niestety ojca chrzestnego Brooklyna, Eltona Johna, który jest aktualnie w trasie koncertowej. Podobno zaproszenie na ślub otrzymali również księżna Kate i książę William, jednak ostatecznie nie zjawili się na ceremonii.

Zjawiskowa suknia ślubna Panny Młodej

Wszyscy liczyli na to, że mając za przyszłą teściową Victorię Beckham, to właśnie ona będzie autorką kreacji dla Nicoli Peltz. Tak się jednak nie stało, a podobno sama Victoria odetchnęła z ulgą. Jej marka modowa już dawno odeszła od szycia sukni ślubnych. Ponadto, Beckham obawiała się tak wielkiej presji, jaką miałoby być doszlifowanie najpiękniejszej kreacji życia dla przyszłej żony swojego syna. Ostatecznie suknię uszyto w atelier Valentino w Rzymie. Śnieżnobiała suknia do ziemi miała kwadratowy dekolt i grubsze ramiączka. Uwagę wszystkich przykuł również długi tren oraz welon zdobiony koronkowymi kwiatami. Kreacja przypominająca nieco styl Marilyn Monroe, dodatkowo została uzupełniona długimi białymi rękawiczkami w stylu starego Hollywood. 

CZYTAJ TEŻ: Brooklyn Beckham z narzeczoną na okładce Vogue. Zadebiutował też jako fotograf!

Ślub roku, bo tak okrzyknięto wesele Beckhama i Peltz był zdecydowanie wyjątkowy. Sesja z wydarzenia pojawiła się na łamach magazynu British Vogue, a goście poproszeni byli o niepublikowanie zdjęć w trakcie trwania wydarzenia. Chociaż spodziewaliśmy się zupełnie innej kreacji, trzeba przyznać, że Nicola Peltz wyglądała zjawiskowo! 

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.