Jak wygląda Fabienne Wiśniewska 2021
Fot. Voyo Bakiewicz
Metamorfozy gwiazd

Michał Wiśniewski już tak nie wygląda! Wokalista bardzo schudł!

Co za metamorfoza!

Aleksandra Frankowska 30 sierpnia 2021 19:27
Jak wygląda Fabienne Wiśniewska 2021
Fot. Voyo Bakiewicz

Jakiś czas temu Michał Wiśniewski przeszedł na dietę. Pandemia sprawiła, że przybrał na wadze i źle czuł się w swoim ciele. Efektami pochwalił się na swoim Instagramie! Różnica jest piorunująca, ale wokalista zapowiada, że to jeszcze nie koniec. Wiemy, ile dokładnie planuje schudnąć.

Czytaj też: Michał Wiśniewski przytył w pandemii i idzie na dietę!

Michał Wiśniewski przeszedł na dietę. Wiemy, ile schudł

Obecnie w życiu wokalisty wiele się dzieje. Niedawno został po raz piąty ojcem, jego związek z żoną Polą kwitnie i angażuje się w wiele ciekawych projektów. To dla niego świetna odmiana, ponieważ w okresie pandemii, tak jak wielu innych artystów, musiał przysłowiowo „zwolnić”.

Czas spędzony w domu sprawił jednak, że Wiśniewski przybrał na wadze. Na jednym ze zdjęć z najstarszym synem eksponuje swoje krągłości.

Plotki o kolejnej ciąży w rodzinie są grubo przesadzone, aczkolwiek… pandemia robi swoje! ##mężczyznawciąży #ojciecisyn #czasnadiete #niemieszczesiewkostiumy #mniam - napisał pod zdjęciem Wiśniewski.

Michał Wiśniewski postanowił wziąć jednak sprawy w swoje ręce i przeszedł na dietę. Udało mu się zrzucić ponad 10 kilogramów dzięki cateringowi dietetycznemu.

Zobacz też: Michał Wiśniewski nie pije od siedmiu lat. W intymnym wyznaniu wyjawił, czym zastępuje alkohol

Wyhodowane zbędne kilogramy przez zimę i święta trzeba zrzucić, aby przez 2h na scenie dać z siebie wszystko. Najwyższej jakości smaczne i zdrowe jedzenie czeka na mnie każdego ranka i z nią żegnam dzień. Bo show must go on. - dodał.

To jeszcze nie koniec zmian! Niedawno Wiśniewski po kolejnym ważeniu dodał post, że do upragnionej wagi brakuje mu jeszcze 3,7 kg! Obecnie waży 68,6, czyli docelowo chce ważyć 64,9 kg.

Sądzicie, że to dla niego odpowiednia waga? 

Michał Wiśniewski
Fot. Instagram @m_wisniewski1972
Michał Wiśniewski
Fot. Instagram @m_wisniewski1972

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…