Michał Wiśniewski, VIVA! październik 2013
Fot. Voyo Bakiewicz
O tym się mówi

Michał Wiśniewski przytył w pandemii i idzie na dietę!

Wiemy, ile kilogramów chce zrzucić!

Marta Cieplak 6 maja 2021 19:30
Michał Wiśniewski, VIVA! październik 2013
Fot. Voyo Bakiewicz

Michał Wiśniewski niedawno po raz kolejny został ojcem! I choć zazwyczaj to młode mamy mają problem z nadmiernymi kilogramami, to w przypadku piosenkarza jest chyba odwrotnie. Najwyraźniej Michał Wiśniewski przytył w czasie pandemii. Na dowód zmian na swoim Instastories pokazał filmiki, na których dokładnie widać, że faktycznie ma kilka centymetrów w pasie za dużo. I nie tylko w pasie. 

Michał Wiśniewski przytył i idzie na dietę

Michał Wiśniewski jest bardzo aktywny na Instagramie i chętnie dzieli się z fanami szczegółami ze swojego życia. Nie inaczej było tym razem. Najpierw piosenkarz pokazał zdjęcie wagi, na której widać, że waży 79,2 kg. A potem dodał filmiki z unboxingu zabawek, na których wstawił zabawne opisy pokazujące, że ma do siebie duży dystans:

Widzicie ten odstający brzuch?

Michał Wiśniewski przytył i idzie na dietę
Fot. Instagram Michał Wiśniewski

I kolejny: 

Mam nawet małe piersi

gruby Michał Wiśniewski
Fot. Instagram Michał Wiśniewski

Zobacz także: Michał Wiśniewski pokazał romantyczne zdjęcia z piątą żoną. Takie były początki ich związku

Rzeczywiście widać, że gwiazdor nie jest w najlepszej formie. Ale bardzo doceniamy jego szczerość i to, że pokazuje się takim, jakim jest. Ostatnio podobny post wrzuciła hollywoodzki aktor Will Smith! Czyżby był to nowy trend?

Zobacz także: Dieta SIRT – hit na wiosnę 2021! To dzięki niej Adele schudła 45 kg, a Rebel Wilson 30 kg!

Michał Wiśniewski postanowił jednak działać i zdecydował się na catering dietetyczny. Chce zrzucić aż 10 kg! „Kiedy przychodzi wiosna zaczynają się przygotowania do nowego sezonu koncertowego.
Wtedy właśnie najlepszym rozwiązaniem jest Torba Smaku. Wyhodowane zbędne kilogramy przez zimę i święta trzeba zrzucić, aby przez 2h na scenie dać z siebie wszystko. Najwyższej jakości smaczne i zdrowe jedzenie w Torbie Smaku czeka na mnie każdego ranka i z nią żegnam dzień. Bo show must go on” napisał.

Trzymamy kciuki za powodzenie i już nie możemy doczekać się nowych zdjęć dokumentujących zmiany w jego wyglądzie! 

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.