Agnieszka Hyży metamorfoza
Fot. Instagram@agnieszka_hyzy
Metamorfozy gwiazd

Tego po Agnieszce Hyży nikt się nie spodziewał!

Zobacz, w jakim kolorze włosów pokazała się na Instagramie!

Marta Cieplak 11 grudnia 2018 12:01
Agnieszka Hyży metamorfoza
Fot. Instagram@agnieszka_hyzy

Agnieszka Hyży od lat pojawia się w w telewizji i na scenie. I choć często zmienia uczesania, to co do koloru włosów, jest wierna jasnym odcieniom blondu, ewentualnie wariantom typu ombre i sombre. Dlatego jej zdjęcie w ciemnych włosach na Instagramie wprowadziło fanów w osłupienie!

Agnieszka Hyży brunetką?

Na zdjęciu Agnieszka Hyży ma bardzo długie, ciemne i lekko falujące włosy, w których jest niemal nie do poznania! Wygląda jak inna osoba! Nic więc dziwnego, że pod zdjęciem  jest już prawie 800 komentarzy. Część z nich komplementuje prezenterkę pisząc „Sprawdza się powiedzenie...Ładnemu we wszystkim ładnie”, „Ślicznota i tyle”, „I w takich włosach boska”, „WOW!”.

Ale są i tacy, którzy nie podzielają zachwytu i wola Agnieszkę w blondzie. „O noooo”, „Pasują ale troszeczkę tak smutno a w blond tak uroczo”, „Nie... bardzo staro...”, „Blond lepszy”. My cieszymy się, że Agnieszka ma do siebie dystans i pokazuje się w zupełnie nowym wcieleniu. Choć jak napisała w jednym, z komentarzy „blond zostaje”, więc to zapewne jedynie peruka. A wam który kolor bardziej się podoba? 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Pomalowane🧡Popracowane🧡Idziemy dalej💪 • Jak mija Wam dzień ❓ #wtorek #work #work #work

Post udostępniony przez Agnieszka Hyży (@agnieszka_hyzy)

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JOANNA PRZETAKIEWICZ I RINKE ROOYENS Mężczyzna z przeszłością, kobieta po przejściach… Dlaczego zdecydowali się na ślub? KASIA STRUSS Życiowa rewolucja supermodelki. JOE BIDEN – rodzinne tragedie, trudne wybory i droga na szczyt 46. prezydenta Stanów Zjednoczonych. VINCENT ŻUŁAWSKI Co zawdzięcza rodzicom – Andrzejowi Żuławskiemu i Sophie Marceau? Polska „junioromania”, czyli wszystko o EUROWIZJI JUNIOR 2020. W cyklu Extra Elitarne szkoły i uczelnie Wielkiej Brytanii (nie)tylko dla wybranych.