Metamorfozy gwiazd

Tego po Agnieszce Hyży nikt się nie spodziewał!

Zobacz, w jakim kolorze włosów pokazała się na Instagramie!

Marta Cieplak 11 grudnia 2018 12:01
Agnieszka Hyży metamorfoza
Fot. Instagram@agnieszka_hyzy

Agnieszka Hyży od lat pojawia się w w telewizji i na scenie. I choć często zmienia uczesania, to co do koloru włosów, jest wierna jasnym odcieniom blondu, ewentualnie wariantom typu ombre i sombre. Dlatego jej zdjęcie w ciemnych włosach na Instagramie wprowadziło fanów w osłupienie!

Agnieszka Hyży brunetką?

Na zdjęciu Agnieszka Hyży ma bardzo długie, ciemne i lekko falujące włosy, w których jest niemal nie do poznania! Wygląda jak inna osoba! Nic więc dziwnego, że pod zdjęciem  jest już prawie 800 komentarzy. Część z nich komplementuje prezenterkę pisząc „Sprawdza się powiedzenie...Ładnemu we wszystkim ładnie”, „Ślicznota i tyle”, „I w takich włosach boska”, „WOW!”.

Ale są i tacy, którzy nie podzielają zachwytu i wola Agnieszkę w blondzie. „O noooo”, „Pasują ale troszeczkę tak smutno a w blond tak uroczo”, „Nie... bardzo staro...”, „Blond lepszy”. My cieszymy się, że Agnieszka ma do siebie dystans i pokazuje się w zupełnie nowym wcieleniu. Choć jak napisała w jednym, z komentarzy „blond zostaje”, więc to zapewne jedynie peruka. A wam który kolor bardziej się podoba? 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Pomalowane🧡Popracowane🧡Idziemy dalej💪 • Jak mija Wam dzień ❓ #wtorek #work #work #work

Post udostępniony przez Agnieszka Hyży (@agnieszka_hyzy)

Wideo

Podjęliśmy wyzwanie #1TBChallenge!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Izabela Janachowska o cudzie macierzyństwa i synku Christopherze, Dominika Tajner w pierwszym wywiadzie po rozstaniu z Michałem Wiśniewskim oraz Krystyna Demska-Olbrychska i Daniel Olbrychski o przepisie na udane małżeństwo.