Meghan Markle, księżna Meghan
Fot. East NEWS
Metamorfozy gwiazd

Księżna Meghan postanowiła przefarbować włosy!

Na najnowszych zdjęciach mają dużo ciemniejszy i głębszy odcień!

Marta Cieplak 23 października 2019 12:15
Meghan Markle, księżna Meghan
Fot. East NEWS

Meghan Markle, w przeciwieństwie do księżnej Kate, nie wróciła do formy po porodzie w ciągu dwóch tygodni. Na zdjęciach nadal widać lekko wystający brzuszek, ale właśnie za to Meghan kochają młode matki. Bo pokazuje, że nawet osoba z rodziny królewskiej ma prawo do tego, by po urodzeniu dziecka nie wyglądać jak supermodelka. To samo dotyczy fryzury księżnej Sussex. Jeszcze do niedawna była daleka od ideału. Ale to właśnie się zmieniło!

Nowa fryzura Meghan Markle

To, że po ciąży włosy wypadają wie każda kobieta. Ale poza tym zmieniają też często swoją strukturę, stają się matowe i gorzej się układają. To widać było na ostatnich zdjęciach Meghan – jej fryzura nie wyglądała tak dobrze jak przed porodem. Często włosy były związywane, by ukryć te defekty. Ale podczas jej ostatniego publicznego wystąpienia, gdy pokazała się w londyńskim Royal Albert Hall na otwarciu One Young World Summit, była nie do poznania!

Nowe włosy Meghan Markle
Fot. Getty Images

Jej włosy były ciemniejsze i pełne blasku. Ten efekt Meghan zapewne zawdzięcza profesjonalnej koloryzacji, która nie tylko pogłębiła naturalny odcień włosów księżnej, ale także sprawiła, że łuski włosów zostały wygładzone i własnnie dzięki temu tak pięknie odbijają światło!

Specjalistki od stylizacji fryzur z Wielkiej Brytanii przekonują z kolei, że za zjawiskowy wygląd włosów odpowiadają także... olejki do pielęgnacji! Niezależnie od tego czy je stosuje czy nie, pewne jest, że Meghan prezentuje się zjawiskowo. A fioletowy odcień sukienki tylko wzmocnił ten efekt!

Meghan Markle, księżna Meghan
Fot. East News

Widać różnicę, prawda?

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Macierzyństwo dało mi poczucie sensu. Teraz patrzę na synka i myślę: Gośka, przecież to on jest twoją przyszłością”, mówi MAŁGORZATA KOŻUCHOWSKA. GOŁDA TENCER i DAWID SZURMIEJ. Matka i syn. Co jest podstawą ich wyjątkowej relacji i historycznej misji? CATHERINE DENEUVE – gwiazda, która zawsze była sobą. STAN BORYS i ANNA MALEADY – wszystko, co robią „z powodu miłości” do siebie.