marcin-tyszka-przytyl-na-kwarantannie-20-kg
Fot. Instagram@tyszka_marcin
Metamorfozy gwiazd

Marcin Tyszka przyznał, że przytył na kwarantannie aż 20 kg!

Na zdjęciu na Instagramie aż trudno go rozpoznać!

Marta Cieplak 17 września 2020 17:29
marcin-tyszka-przytyl-na-kwarantannie-20-kg
Fot. Instagram@tyszka_marcin

Marcin Tyszka to jeden z najbardziej znanych polskich fotografów, który pracuje nie tyko w Polsce, ale na całym świecie. Jego zdjęcia można podziwiać w takich międzynarodowych tytułach jak Vogue, L'Officiel, Harper's Bazaar czy Madame Figaro. Do tego od lat zasiada w jury programu Top Model, gdzie dał się poznać jako bardzo surowy i wymagający juror. Tyszka jest także bardzo aktywny na Instagramie, gdzie obserwuje go już 355 osób. I to właśnie tam Marcin pokazał swoje zdjęcie z końca czerwca tego roku i wyznał, że podczas pandemii przytył aż 20 kg! Brzmi nierealnie? Na zdjęciu faktycznie można zauważyć, że fotograf nie był wtedy tak szczupły jak zazwyczaj. „#tysiojuror w wersji kulistej” napisał. A jak wygląda teraz?

Marcin Tyszka jest na diecie, bo w pandemii przytył 20 kg!

Pod fotografią fotograf z rozbrajającą szczerością pisze o tym, że stracił linię i zamienił się w „kuleczkę”.

Dodatkowe 20 kg jurora przybyło w pandemii .... nie jest to powód do dumy ale też nie mam z tym problemu (...) po 40 metabolizm inaczej działa można się spasztecić w pare tygodni dobrze gotując i popijając winkiem ...

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dziś @topmodelpolskatvn 21 30 @tvn !!! I #tysiojuror w wersji kulistej 🍔 dodatkowe 20 kg jurora przybyło w pandemii .... nie jest to powód do dumy ale też nie mam z tym problemu .... 10 kg juz zniknęło, wystarczyło troszkę zadbać o siebie .... 2 miesiące pracy w ogródku no i pożegnanie z majonezem choć to już nie takie proste 🤢 po 40 metabolizm inaczej działa można się spasztecic w pare tygodni dobrze gotując i popijając winkiem ... zdjecie z konca czerwca ... wrzucam specjalnie, mam nadzieję , że zobaczycie progres . Moje kwiatowa printowa kolekcja dla @la_millou oczywiście zawsze ze mną, całe szczęście otulacz ma 2 metry więc idealny na kazdą formę 💪🏼 zdjęcie by @dawid_wolinski_private którego straszniście fascynują moje krągłości 😂 Czekam na komentarze po odcinku dzis ostatnie castingi i bootcamp!

Post udostępniony przez Marcin Tyszka-Tysio (@tyszka_marcin)

Na szczęście w tym samym wpisie juror Top Model przyznaje, że udało mu się w dwa miesiące zrzucić 10 kg poprzez odstawienie... majonezu (sam śmieje się, że potrafi zjeść cały słoik do kanapki) i ruch w ogródku. Ale podejrzewamy, że nie było to aż takie proste i na pewno Marcin Tyszka korzysta z diety, która ma mu pomóc wrócić do formy. Ale efekty są już widoczne gołym okiem:

I choć fotograf śmieje się, że to zasługa szerokokątnego obiektywu, to jednak wierzymy, że to tylko część prawdy. I że za kolejne dwa miesiące będzie znów tak samo szczupły jak przed pojawieniem się koronawirusa! 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.